AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mam dwa pytania. Czy nagrody przyznawane za questy lub wymaksowanie danej lokacji są losowe i czy istnieje rodzaj jakiegoś miejsca w którym można przechowywać przedmioty i udostępniać dla wszystkich postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 18:58, Net_com napisał:

Mam dwa pytania. Czy nagrody przyznawane za questy lub wymaksowanie danej lokacji są
losowe

Za questy stałe, za lokacje 2 itemy (jakość zalezy od lokacji, od 30-40 są rare, od 60-70 exotic).

Dnia 23.01.2013 o 18:58, Net_com napisał:

czy istnieje rodzaj jakiegoś miejsca w którym można przechowywać przedmioty
i udostępniać dla wszystkich postaci ?

Bank w każdym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po kilku dniach spędzonych z GW i jak na razie gra mnie totalnie zachwyciła. Wszystko to czego brakowało mi w jedynce bądź wgl w MMO w taki czy inny sposób jest zaimplementowane w GW 2. Dynamika walki to chyba największy plus, ale eventy losowe to również świetna sprawa chodź zauważyłem że czasami są z nimi problemy. Jedyne na co moge się uskarżać to mało graczy na mapie ale pewnie jest to związane z początkowymi lokacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 20:50, Net_com napisał:

Jestem już po kilku dniach spędzonych z GW i jak na razie gra mnie totalnie zachwyciła.
Wszystko to czego brakowało mi w jedynce bądź wgl w MMO w taki czy inny sposób jest zaimplementowane
w GW 2. Dynamika walki to chyba największy plus, ale eventy losowe to również świetna
sprawa chodź zauważyłem że czasami są z nimi problemy. Jedyne na co moge się uskarżać
to mało graczy na mapie ale pewnie jest to związane z początkowymi lokacjami.

Walka jest fajna, ale ma 1 minus. Wszystkie efekty są zbyt duże, przez co często jak jest dużo ludzi nic nie widać gdzie się celuje. Co do braku ludzi na mapach, to jest dużo ludzi, ale zobacz ile jest map. Spora część też jest na wvw i na dungach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 15:24, zerohunter napisał:

Poprawili faktycznie optymalizacje, nie wiem na jakich grałem po premierze, ale teraz
mam full oprócz renderów i odbić;p

Co do optymalicacji bym się trochę sprzeczał, ta jaskinia przy początkowym terenie ludzi teraz mam tam zaledwie 5 fps, parę aktualizacji wcześniej nie było tego problemu. Taki mały szczególik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 20:55, Karanthir666 napisał:

> Jestem już po kilku dniach spędzonych z GW i jak na razie gra mnie totalnie zachwyciła.

> Wszystko to czego brakowało mi w jedynce bądź wgl w MMO w taki czy inny sposób jest

Chyba jeszcze tego nie doświadczyłem chodź raz miałem dosyć duży event losowy w którym rzeczywiscie ciężko było się połapać w tych fajerwerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 22:46, Net_com napisał:

Czy za punkty zdobywane za róznego rodzaju osiągnięcia i tytuły typu "slayer" itd można
coś kupić lub jakoś rozdysponować ?

Póki co nie. Na razie jest to jedynie szpan. Może to zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 22:49, Karanthir666 napisał:

> Czy za punkty zdobywane za róznego rodzaju osiągnięcia i tytuły typu "slayer" itd
można
> coś kupić lub jakoś rozdysponować ?
Póki co nie. Na razie jest to jedynie szpan. Może to zmienią.

Wydaje mi się że tak bo tych osiągnięć jest tak dużo, że twórcy mają naprawdę olbrzymie pole do popisu w tym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z zalogowaniem się... Wpisuje mail ,hasło ,wszystko poprawnie ,wchodze na maila zeby potwierdzic logowanie i... wyskakuje błąd : nie można połączyć się z serwerami logowania ,najprawdopodniej jest to problem z zaporą ,security programs i takie tam pierdoły. W zaporze sprawdzałem ,antywirus nic nie miesza. Wczoraj jeszcze było ok. Ma ktoś ten problem czy jestem jedynym szczęśliwcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2013 o 22:54, Net_com napisał:

> Póki co nie. Na razie jest to jedynie szpan. Może to zmienią.
Wydaje mi się że tak bo tych osiągnięć jest tak dużo, że twórcy mają naprawdę olbrzymie
pole do popisu w tym aspekcie.

Po co zmieniać coś, co jest jedynym wyznacznikiem szpanu w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się