AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2013 o 12:57, Pernia napisał:


> > Póki co nie. Na razie jest to jedynie szpan. Może to zmienią.
> Wydaje mi się że tak bo tych osiągnięć jest tak dużo, że twórcy mają naprawdę olbrzymie

> pole do popisu w tym aspekcie.
Po co zmieniać coś, co jest jedynym wyznacznikiem szpanu w tej grze?

Nie mówię o zmianie, ale o pewnym rozwinięciu osiągnieć tak aby oprócz "szpanu" była jakaś inna motywująca do ich zdobywania nagroda.

Gram obecnie złodziejem ale powoli zastanawiam się nad drugą postacią. Wybór padnie chyba pomiędzy inżyniera a guardiana i tu pytanie do was która z klas będzie bardziej przydatna w róznych wypadach gilidowych itd. zważywszy na to że mam już złodzieja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 23:05, Net_com napisał:

Gram obecnie złodziejem ale powoli zastanawiam się nad drugą postacią. Wybór padnie chyba
pomiędzy inżyniera a guardiana i tu pytanie do was która z klas będzie bardziej przydatna
w róznych wypadach gilidowych itd. zważywszy na to że mam już złodzieja ?

Guardian, bo przecież masz już jednego Mediuma. Na WvWvW do drużyny jest świetny z młotkiem, na fracatalach bez niego ani rusz (na 30+), tankuje, leczy etc. Szybko się nim expi w przeciwieństwie do inżyniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 23:05, Net_com napisał:

Gram obecnie złodziejem ale powoli zastanawiam się nad drugą postacią. Wybór padnie chyba
pomiędzy inżyniera a guardiana i tu pytanie do was która z klas będzie bardziej przydatna
w róznych wypadach gilidowych itd. zważywszy na to że mam już złodzieja ?

Również polecam Guardiana: Inżynier to właściwie ostatni z moich altów (przy okazji Charr, więc następny achik przy 30-tym lv wpadnie - na razie 22 i idzie jak po grudzie) i... mam spooooory problem, aby nim grać, bo jak już ktoś wspomniał jest on do wszystkiego czyli właściwie do niczego. :/ Bardzo specyficzna klasa - jedna z tych, która tak naprawdę grywalna staje się pewnie dopiero pod koniec gry - przynajmniej jeśli sporo biegasz solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 11:27, Ostrowiak napisał:

guardian zawsze spoko

engie na obecną chwilę ma wszystko, czyli de facto nie ma niczego

Tego się obawiałem w przypadku engie więc może wezmę się za tą klasę gdy twórcy coś poprawią. Guardian rzeczywiście wydaje się fajną propozycją bo wojownik w moim przypadku odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 11:44, Net_com napisał:

Warto przenosić się z Underworld na Blacktide ? Zastanawiam się wciąż a to chyba otstanie
dni gdy można przenieść się za darmo.

Zależy po co chcesz się przenosić. Ja gram od premiery na Far Shiverpeaks i nie mam powodów do narzekań. Poza tym z tego co się orientuję to właśnie dzisieszy patch wprowadza m.in. opłaty za przenosiny - chyba, że się mylę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:07, Pajonk78 napisał:

> Warto przenosić się z Underworld na Blacktide ? Zastanawiam się wciąż a to chyba
otstanie
> dni gdy można przenieść się za darmo.
Zależy po co chcesz się przenosić. Ja gram od premiery na Far Shiverpeaks i nie mam powodów
do narzekań. Poza tym z tego co się orientuję to właśnie dzisieszy patch wprowadza m.in.
opłaty za przenosiny - chyba, że się mylę. ;)

Przede wszystkim nie mam pojęcia na którym serwerze jest więcej polskich gildii a docierały do mnie informacje że pomimo tego iż Blacktide zostal wybrany tym serwerem głównym to sporo gildii przeniosło się na Underworld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 11:44, Net_com napisał:

Warto przenosić się z Underworld na Blacktide ? Zastanawiam się wciąż a to chyba otstanie
dni gdy można przenieść się za darmo.

Akurat Blacktide opustoszał. Więc omijaj ten serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:12, Net_com napisał:

Przede wszystkim nie mam pojęcia na którym serwerze jest więcej polskich gildii

Od teraz będziesz mógł jako gość grać z ludźmi z innych serwerów na każdej mapie - nie dotyczy to jedynie WvWvW, więc tak naprawdę serwer, na którym jesteś teraz nie ma znaczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:46, Pajonk78 napisał:

> Przede wszystkim nie mam pojęcia na którym serwerze jest więcej polskich gildii

Od teraz będziesz mógł jako gość grać z ludźmi z innych serwerów na każdej mapie - nie
dotyczy to jedynie WvWvW, więc tak naprawdę serwer, na którym jesteś teraz nie ma znaczenia.
:)

Od 80 faktycznie nie ma znaczenia, ale przed 80... Trudno samemu robić eventy ,a nawet jeśli to dużo wolniej i znacznie trudniej.
Co do Blacktide - serwer jest właściwie pusty przynajmniej jeśli chodzi o polskie gildie. Z resztą napisałem na ten temat dość sporo kilka stron temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli guesting? Ale to cienkie rozwiązanie jest moim zdaniem, po to mam serwer żeby na nim grać, a nie że się przenoszę co chwile bo chcę event zrobić, jakiś merge by się może przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem pierwszy 80, i się w sumie zastanawiam, czy to ponowne napełnianie paska ma jakiś sens?
Nie wiem liczy się gdzieś do achievmentów może, albo daje karme czy golda?

Czy to może tylko taka luka w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balthazar priest to event na całe Blacktide?

Zrespił się 2 razy, przy 3 razie została minuta do końca i wszyscy gdzieś poszli, to jest przecież niemożliwe do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem lekkie przekłamania, ale właśnie popatrzyłem na swoją postać z przodu, i to już chyba nie są lekkie przekłamania, od początku na tym latam;/

20130128215936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 21:46, zerohunter napisał:

Zrespił się 2 razy, przy 3 razie została minuta do końca i wszyscy gdzieś poszli, to
jest przecież niemożliwe do zrobienia.

Ogólnie chodzi o farmienie tego eventu - właśnie pod koniec ludzie się rozchodzą dzięki czemu za jakiś czas pojawia się on ponownie - takie zagranie niestety mocno utrudnia zdobywanie Obsidian Shards jeśli nie jest się w posiadaniu większej ilości Fractals Relic lub nie ma sporej ilości listków laurowych (a tych na chwilę obecną można mieć max 2 - chyba, że ktoś dopiero teraz skończy monthly to będzie miał już dziś 12 sztuk co da mu 4 shardy), bo są tylko 3 metody ich nabycia, a po zdobyciu świątyni Balthazara można je kupić za karmę: 2,1k za sztukę.
BTW: o jakie przekłamanie Ci chodzi? Różnica koloru czy co? Biorąc pod uwagę jakość grafiki jaką masz ustawioną zauważ, że na Twojej postaci in game wielu szczegółów w ogóle nie widać - choćby wzorki na staniku. Zresztą widać, że stoisz w jakimś zacienionym miejscu, więc kolory tym bardziej będą się różnić. Aczkolwiek niektóre części zbroi nie dają się kolorować - tak mam z Asuran Cultural Heavy Tier 2 - jednego z kwadracików na każdej z części nie da się w ogóle pomalować za pomocą Ebony: po wyjściu z menu farbowania kolor ten przestawia się na całkowicie wyczyszczony - co dziwne: KAŻDY inny kolor można tam umieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie też że są 3 rodzaje dye: Vibrant Colors, Natural Leather Colors, and Natural Metallic Colors. Oczywiscie każdu z nich inaczej reaguje z oświetleniem. No i oczywiście oświetlenie samo w sobie zmienia kolor..

Ktoś farmi Balthazara :d? Wątpię, raczej ludzie padają jak muchy i failują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się