AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2013 o 22:09, gumeczka napisał:

A na jakiej zasadzie to działa? Podczas logowania dostaje sms-a z kodem ktory musze wpisac
czy jak?

Dostajesz smsa z kodem za każdym razem gdy chcesz się zalogować na maila, chyba że zaznaczysz aby zapamiętało komputer z którego się logowałeś, więc nikt nie zmieni Ci hasła do gry nawet jak będzie znać passy na gmaila.
Ale teraz jest opcja rollbacka (jednorazowa) więc nie ma paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:42, zerohunter napisał:

Swoją drogą użyte farbki powinny być acc a nie soul bound imho.

Oczywiście: ale wtedy ANeta nie miała by zbyt dużej sprzedaży tychże poprzez BLTP, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 14:21, zerohunter napisał:

Szczerze nie widzę co do tego ma AN;p

Możesz kupić zestaw farbek na BLTP za gemy i/lub za golda - na dodatek musisz to zrobić dla każdej postaci osobno, drop rate farbek aktualnie jest tragiczny i był już nerfiony kilkukrotnie* (raz nawet z dokładnie odwrotną skutecznością; farbki leciały jak szalone) - nadal nie widzisz o co chodzi?
W jedynce za to było "gorzej": musiałeś miec tyle butelek danej farby ile było części zbroi do farbowania + były one jednorazowe, ale drop rate był znacznie lepszy, a i ceny tych rzadkich (czarna oraz biała) nie były tak szalone jak w części drugiej...

*- w przeciągu pierwszych dwóch miesięcy po premierze wydropiłem ~200 farbek - niektóre się powtarzały oczywiście, ale... po tym czasie do tej pory wydropiłem może kolejne 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 14:57, zerohunter napisał:

Na BLTP się nie da, w BLTC już tak, to jest różnica;p


Moment kiedy zaczęły wypadać jak szalone po Halloween to był bląd programisty, trololo.
Mimo to wolę starszy system, nie wiem po co tyle różnych kolorów skoro więcej frajdy dawało mixowanie ze sobą farbek. Cena/drop zawsze można ustawić bez problemu. W sumie dobrze, że chociaż są na postać, a nie konto.. inaczej 70% postaci malowałoby się na emoknighty.

20130208152225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:37, Boguslav4 napisał:

Jakie książki z uniwersum można kupić w Polsce (anglojęzyczne wersje i polskie), a które
warto? :)


Są tylko trzy: Ghosts of Ascalon, Edge of Destiny i niewydana jeszcze Sea of Sorrows. Dostępne po angielsku, francusku i niemiecku, nie widziałem ich w sprzedaży w Polsce (nawet obcojęzycznych wersji). Trzeba zamawiać przez Amazona lub podobne sklepy (możliwe, że są na stronie Empiku, nie sprawdzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety to ktoś zarzucił na gildii, a ja tylko screena zrobiłem, ponoć koleś specjalnie sprowadzał walkę pod wodę żeby ich dźgać tymi widłami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę coś zlinkować z neta, i wklejam [&AgHcdwAA] przykładowo, kiedyś pokazywała się nazwa z resztą, a teraz tylko [] bez skórki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:54, Markush napisał:

/ciach/

Nie tak dawno Nitro mi właśnie dropnęło - ale sprzedałem, bo mnie akurat średnio się podoba. Poza tym Nitro to włócznia, a nie trójząb. :P Bardziej podchodzą mi te z Krytan w nazwie - tak podwodne jak i te używane na powierzchni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie lubić anety, po super ekscytującym patchu, brakuje mi super ekscytujących killi, które już miałem, w super ekscytujących anchivmentach. GJ Anet czekam na super ekscytujące zapewnienia że wasz dział supportu jest super podekscytowany rozwiązywaniem tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Anet czekam na super ekscytujące zapewnienia że wasz dział supportu jest super podekscytowany rozwiązywaniem tego problemu.
Ale oni "nie mają do tego narzędzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:32, zerohunter napisał:

No niestety to ktoś zarzucił na gildii, a ja tylko screena zrobiłem, ponoć koleś specjalnie
sprowadzał walkę pod wodę żeby ich dźgać tymi widłami:D



Kiedyś zamierzałem zrobić postać, która od razu po rozpoczęciu gry udaje się do najbliższego jeziora i nigdy już go nie opuszcza :P

Walka "podwodna" jest naprawdę miłym elementem gry, ale co ja tam mogę wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się