AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ja sobie gram właśnie teraz warriorem, i w porównaniu do elemelka dla mnie to jak niebo a ziemia, nawet podwodna walka nie jest tak męcząca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:34, zerohunter napisał:

/ciach/

Warek to jedyna klasa w GW2, do której można zastosować powiedzenie: easy to learn - easy to master - nim grało mi się do tej pory najłatwiej i bez większych problemów. Przede wszystkim levelowanie nim solo to był cud, miód i orzeszki. Z aktualnych 80-tek (Guard, Ranger, Thief, Necro i Warek) to właśnie ten ostatni sprawiał mi najmniej stresu. Choć na maxie Necro ma też olbrzymi wręcz potencjał - aczkolwiek w jego przypadku na chwilę obecną jest tylko jeden słuszny build i nie jest to minion master. :/ Natomiast jako condition master można nim położyć sporą grupę wrażych jednostek w przeciągu kilku sekund. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:34, zerohunter napisał:

Ja sobie gram właśnie teraz warriorem, i w porównaniu do elemelka dla mnie to jak niebo
a ziemia, nawet podwodna walka nie jest tak męcząca;p


Jakoś nie mogę się przekonać do tej klasy, wydaje się zbyt szablonowa, nawet jeśli bedzie to asura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 10:40, Pajonk78 napisał:

> /ciach/

Dla mnie guard pod gs jest bardzo przyjemny i można praktycznie wszystko nim solować. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 11:24, QuandorX napisał:

/ciach/

A i owszem: dlatego na FotM z gildią chodzę zawsze Guardem, bo jego przydatność jest wprost nieopisana. Mimo tego jednak levelowanie Warkiem szło mi znacznie łatwiej niż Guardem: pewnie dlatego, że Warek ma znacznie mocniejsze przyłożenie. Tak czy siak na chwilę obecną najlepiej gra mi się Thiefem, później jest Necro, Guard, Warek i Ranger, który zamyka stawkę - dopóki ANeta nie poprawi działania i wytrzymałości petów, które to stanowią jakieś 40% DPSu u Rangera dopóty tą klasą będę grał "tyle o ile" - uwielbiałem Rangera w jedynce, w dwójce była to moja pierwsza postać - ale jednak tutaj ją IMHO spier...niczyli dość mocno. :/ Trapper Ranger traci na wartości, bo zasięg rzucania pułapek jest po prostu biedny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:34, zerohunter napisał:

Ja sobie gram właśnie teraz warriorem, i w porównaniu do elemelka dla mnie to jak niebo
a ziemia, nawet podwodna walka nie jest tak męcząca;p


Oj jak ja to doskonale znam :D Z drugiej strony w TA przy winorośli na nogach utrzymałam się ja (dagger-dagger ele, build na fire/arcane) i guardianka, więc kwestia wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 11:31, Pajonk78 napisał:

> /ciach/

40% ? :D może w questowaniu i to tylko przed 80. Na dungach pety padają błyskawicznie ,dmgi tak mają nieduże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 12:09, Criss09 napisał:

/ciach/

Grając z Shortbow zadaję pomiędzy atakami peta około 1.8k czystego DPS + to co wejdzie z kondycji - w tym czasie zwierzak ładuje za jakieś 1.2-2.4k, więc wyliczenie jest raczej prawidłowe. Chodzi mi właśnie o to, że gdy zwierzak padnie to DPS Rangera jest wręcz żałosny i tyle - dlatego pety muszą być poprawione jak najszybciej. Poza tym jak na dungach zwierzak ma nie padać skoro nawet Guard czy Warek mogą się położyć po jednym strzale? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monthly salvage to robiliście tak po drodze, czy nakupiliście kitów i itemów i tak po prostu jazda z koksem?

Jeśli to 2, to jakie itemy są najtańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój plan: Jadę z koksem do jakiegoś 26-27 lutego wybierając się przez ten czas na wypady, mapowanie, wszystko (no prawie) leci pod salvage, a resztę się dokupi. Oszczędność pieniędzy + mapy zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 13:51, zerohunter napisał:

/ciach/

Przy normalnym graniu i wypadach na dungi czy FotM nie ma problemu z uzbieraniem 500 itemów do rozbiórki - monthly mam już od ponad tygodnia skończone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba też tak zrobię, bo cienko z kasą stoję, kupiłem za jakieś 15g strój do postaci którą bez potrzeby nie mam zamiaru grać, ale o tym się dowiedziałem dopiero jak pograłem inną postacią;/

Swoją drogą, karma soulbound, laury acc bound, dziwne mają rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:59, zerohunter napisał:

Swoją drogą, karma soulbound, laury acc bound, dziwne mają rozwiązania.

Co w tym dziwnego?


Czy było jakieś info kiedy planują reworkować pozostałe Legendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się nad zakupem :) Mam kilka pytań; jak w GW2 jest z endgame, czy jest różny/oddzielony od levelowania? Jak w ogóle wygląda?
Oraz (bez prawidłowej odpowiedzi) kim warto zagrać, (z tego co wiem wyeliminowano jasny podział na role tank etc), kim styl gry jest ciekawy?
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po co mi 200k karmy na postaci której nie będę używał, a przydałaby mi się na drugiej?

Za to laury mają podobny sposób działania co karma i są połączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 17:36, zerohunter napisał:

No cóż, po co mi 200k karmy na postaci której nie będę używał, a przydałaby mi się na
drugiej?


Kup boxy za karme w orr i przerzuć pojemniki na inną postać, przy boostach i odrobinie farta można dostać więcej niż się wydało, co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: poszczęściło mi się i wygrałem laptopa, czy jest szansa, żeby odpalić na nim GW2? Sprzęt szału nie robi, gra może być na low, byle chodziła.
Specyfikacja: Samsung 300E5C-S03, Intel Pentium 8960, nVidia 610M, 4GB ramu.

To moja jedyna szansa żeby pograć w GW2, więc nie zabijajcie marzeń dziecka ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Endgame to to samo co leveling w GW2. Trudno tu nazwać endgame. Jako taki składa się z dwóch dungeonów i farmienia jednej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1800 gemów za transfer na very high, przecież to nie ma żadnego odniesienia do tych co skakali co chwilę jak było darmowo, a tych (np. ja) którzy ani razu nie skakali i i chcieliby mieć chociaż raz taką możliwość, bo BT. jak był kiedyś w tierze 2 czy 3, to teraz jest przedostatni;/

A propo 3w, to obczailiście motyw z zębatkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się