AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

W Brisban Foothils, skritowie sprzedają zębatki za jakieś tam grosze, kupuje się takich ze 100, tylko problem polega na tym że ciągle je trzeba wybierać z ekwipunku, ale to można pomniejszyć i zsunąć na bok.

Zębatka taka ma mały dmg, ale każdy strzał stunuje na 1 sekundę, idzie się z tym na pvp i miażdży małe grupy, bo to nie ma cd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy z WvW są liczone do 100% odkrycia świata? Grałem jakies 2-3 miesiące temu, a wtedy to jak się nie myle to tylko PvE było brane pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy z WvW są liczone do 100% odkrycia świata? Grałem jakies 2-3 miesiące temu, a wtedy to jak się nie myle to tylko PvE było brane pod uwage.

PS. Sorry za dubla, ale forum mi sie przycieło i post się nie wyświetlił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 15:22, Kajdorf napisał:

Mapy z WvW są liczone do 100% odkrycia świata? Grałem jakies 2-3 miesiące temu, a wtedy
to jak się nie myle to tylko PvE było brane pod uwage.

PS. Sorry za dubla, ale forum mi sie przycieło i post się nie wyświetlił.

Mapy z WvW zawsze były brane pod uwagę do 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki build pod warriora do pve głównie radzicie?

Mam ten sygnet co daje co chwilę heala, for great justice na krytki, skill na nieśmiertelność i dolyaka na obniżenie dmg, elity właśnie nie wiem jakiej użyć, chodzi mi o dps z dużą przeżywalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 17:36, zerohunter napisał:

No cóż, po co mi 200k karmy na postaci której nie będę używał, a przydałaby mi się na
drugiej?

Karma świadczy o tym jak dana postać jest odbierana w świecie Tyrii, więc jak miałaby być acc bound? Logika się kłania. ;)
Czepianie się przenoszenia za gemy? Ktoś Ci bronił przenosić się jak było za darmo? Nie wiedziałeś, że to będzie płatne? ANeta trąbiła o płatnych przenosinach jakiś miesiąc przed wprowadzeniem tego systemu, a Ty nagle wielce oburzony jesteś? RLY? Denerwuj się na siebie, bo trzeba było wykorzystać szansę zanim furtka się zamknęła. :P Ja też nie przeniosłem się ani raz, a wybrałem dobry serwer i nie mam powodów do narzekań: gildia nam się pięknie rozwinęła, mamy super ludzi, brak problemów z wypadami wszelakimi - żyć nie umierać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 07:39, Pajonk78 napisał:

Karma świadczy o tym jak dana postać jest odbierana w świecie Tyrii, więc jak miałaby
być acc bound?

Kurde teraz tak czytam i niezłym skrótem myślowym pojechałem... Chodzi mi o to, że karma odzwierciedla jak wiele dana postać zrobiła w Tyrii - to jakby osobiste osiągnięcie, więc nie może być acc bound. Ja i tak mam w tej chwili sporo ponad 300k karmy we wszelakich tonikach itp., więc jak walnę booster do karmy + odpalę banner gildiowy i zacznę to pić, to... :D Wolałbym, żeby acc bound był poziom FotM, bo nie chce mi się kolejnymi postaci zdobywać ich ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najlepiej gra mi się z następującym buildem:

-Greatsword
-Long Bow

-Mending
-Frenzy
-Dolyak signet/ Endure Pain
-For Great Justice
- Signet of Pain / Rampage(dungi)

Traits: 30/20/10/0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:50, Pajonk78 napisał:

> Karma świadczy o tym jak dana postać jest odbierana w świecie Tyrii, więc jak miałaby

> być acc bound?
Kurde teraz tak czytam i niezłym skrótem myślowym pojechałem... Chodzi mi o to, że karma
odzwierciedla jak wiele dana postać zrobiła w Tyrii - to jakby osobiste osiągnięcie,
więc nie może być acc bound. Ja i tak mam w tej chwili sporo ponad 300k karmy we wszelakich



Ale przecież częściowo jest. Dzbanuszek karmy zdobywany już od jakiegoś czasu na dailies daje jej po wypiciu 4,5k, a jest account bound.
Nie da się przekazać karmy zdobywanej na eventach, z serduszek, etc. bo jest od razu przypisywana do postaci. Ale oprócz tego można dostawać karmę w postaci "nieprzetworzonej" i ta jak najbardziej jest przekazywalna do innych postaci. Pytanie więc, dlaczego nie mogą zrobić jednej wspólnej karmy dla wszystkich, tak jak ma to miejsce np. z laurels.

Dnia 18.02.2013 o 13:50, Pajonk78 napisał:

tonikach itp., więc jak walnę booster do karmy + odpalę banner gildiowy i zacznę to pić,


No właśnie.

Dnia 18.02.2013 o 13:50, Pajonk78 napisał:

to... :D Wolałbym, żeby acc bound był poziom FotM, bo nie chce mi się kolejnymi postaci
zdobywać ich ponownie...


A ja bym chciał, żeby wszystkie te boostery i błyskawiczne dostępy, które wypadają ze skrzynek Black Lion, nie były account bound, tylko żeby dawało się je sprzedawać, albo przynajmniej oddawać do sklepu za powiedzmy połowę wartości w gemach. Ale czegoś takiego nie zrobią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A warrior pod kondycję?

Sword i shield, w połączeniu z leczącym sygnetem, dolyakiem, sygnetem na kondycje i czymś jeszcze dałby niezłe survi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 19:44, zerohunter napisał:

A warrior pod kondycję?

...ssie pałkę: ile masz kondycji Warriorem? AŻ jedną: bleed* - którego nawet nie dociągniesz do 25 stacków - Warrior pod kondycje nie istnieje, a to co można stworzyć w jego przypadku jest po prostu mało wydajne.

*- jeśli idziesz w party z Thiefem czy Nekro nastawionymi na kondycję to już w ogóle zonk, bo oni wrzucają je w trybie ekspresowym i Twój dmg będzie żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie z zakresu craftingu. A mianowicie: czy muszę za każdą postacią mieć inną specjalizację z craftingu? Bo u mnie to zwykle zbroja + broń. Ale zainteresowała mnie ostatnio kwestia tworzenia biżuterii, oraz jedzenia. Ale chciałbym to na jednej postaci. Postać posiada około 35 lvl. Czy do któregoś lvl mogę sobie wbić kolejną specjalizację, czy muszę się trzymać tej której mam? Ew. mogę się przenosić ze specjalizacjami bez utraty poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 18:39, BartexooN napisał:

Witam./Ciach/

Spokojnie, możesz specjalizować postać w każdej dziedzinie craftingu, wymogiem jest jedynie ograniczenie do 2 aktywnych profesji. U nauczycieli craftingu decydujesz którą profesje masz "odwiesić na kołek", a która uaktywnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:19, Kajdorf napisał:

DarkWolf_PL zapomniałes o jednej rzeczy. Im wyzszy poziom wyszkolenia craftingu tym droższa
jest zamiana na inny.

Zamiana, a zmiana to nie to samo. Zmiana chyba zawsze kosztuje 20 srebra, a koszt zamiany jest zależny od poziomu jaki masz w danym crafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 07:44, Pajonk78 napisał:

Zamiana, a zmiana to nie to samo. Zmiana chyba zawsze kosztuje 20 srebra, a koszt zamiany
jest zależny od poziomu jaki masz w danym crafcie.


Zrozumiałem z posta BartexooN-a że on już ma wyszokolone zbroje i broń. Interesuje go zamiana tych dwóch na dwie inne: bizuteria, jedzenie. Jeśli ma dwa aktywne craftingi to nie musi nic zmieniać, wystarczy że podejdzie do odpowiedniego warsztatu i mu się dany crafting sam uaktywnia. Gdy chce zrezygnować z wyuczonego i wziąść trzeci to juz zamiana kosztuje w zaleznosci od poziomu craftingu. Ile, to nie wiem gdyż od eventu z Karka nie grałem i nie mam jeszcze ich wyszkolonych na głównej postaci. Swoją droga to pozostałe będe robił na innej. A jak sie nie myle to chyba o tym samym pisałem, czyż nie?

Po drugie warto przeczytać ten temat, w zwiazku z tym prośba do modów o nie kasowanie linka.
http://guildwars2.pl/tworzenie_przedmiotow_w_guild_wars_2,a496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się