AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 19:39, Markush napisał:

Jak są te bagi z fractali, np Exotic Equipement Box, to do tego wchodzą tylko exotici
i nic więcej?

Wchodzą w pierwszej kolejności, inne przedmioty będą tam wpadać gdy zabraknie miejsca w innych plecakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 21:03, Kajdorf napisał:

Weszła nowa aktualizacja. Wprowadzili misje dla Gildii.


Teraz tylko czekać, aż znowu uda się zalogować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, i to z komunikatem 3 min przed wyrzuceniem.
Po wprowadzeniu aktualizacji zrobiły mi sie lagii. Więc znak że na dzisiaj koniec grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby w instancjach mają 3h, u mnie nikogo z gildii w tym czasie nie wyrzucilo.
Swoją drogą daremne te przeceny skoro gemy lecą w góre wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 22:50, qq_MoaR napisał:

Osoby w instancjach mają 3h, u mnie nikogo z gildii w tym czasie nie wyrzucilo.
Swoją drogą daremne te przeceny skoro gemy lecą w góre wtedy.

Ale cena za prawdziwą kasę jest taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:51, Kajdorf napisał:

/ciach/

Po raz: wziąć, a nie wziąść, bo chyba nie mówi się, ze coś będziesz braść tylko brać, prawda?
Po dwa: zmiana polegająca na "odstawieniu" jednego craftu na danym poziomie i wzięcia w jego miejsca innego na zerowym poziomie ma chyba tę samą cenę i tak jak pisałem jest to bodajże 20 srebra - a może jest i darmowa? Musiałbym sprawdzić, a wczoraj jakoś zapomniałem.
Można również poziom posiadanego craftu przenieść na inny, którego w ogóle nie rozwijałeś - ale tutaj ceny są strasznie wysokie - przy 400 pkt. to chyba 20 golda lub nawet więcej. Chcieli w ten sposób utrudnić wbicie każdego z craftów w krótkim czasie, bo ludzie rozwijali bardzo szybko cooking, a później przenosili poziom na pozostałe crafty płacąc jakieś śmiesznie niskie kwoty.
Po trzy: nie - nie pisaliśmy o tym samym jak widać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 09:47, Pajonk78 napisał:

Po raz: wziąć, a nie wziąść, bo chyba nie mówi się, ze coś będziesz braść tylko brać,
prawda?


Zamiast czepiać sie słówek, to może zacznij czytać ze zrozumieniem.

Dnia 22.02.2013 o 09:47, Pajonk78 napisał:

Po dwa: zmiana polegająca na "odstawieniu" jednego craftu na danym poziomie i wzięcia
w jego miejsca innego na zerowym poziomie ma chyba tę samą cenę i tak jak pisałem jest
to bodajże 20 srebra - a może jest i darmowa? Musiałbym sprawdzić, a wczoraj jakoś zapomniałem.


To może najpierw zobacz a potem komentuj i sie wyrażaj jaśniej.

Dnia 22.02.2013 o 09:47, Pajonk78 napisał:


Można również poziom posiadanego craftu przenieść na inny, którego w ogóle nie rozwijałeś
- ale tutaj ceny są strasznie wysokie - przy 400 pkt. to chyba 20 golda lub nawet więcej.
Chcieli w ten sposób utrudnić wbicie każdego z craftów w krótkim czasie, bo ludzie rozwijali
bardzo szybko cooking, a później przenosili poziom na pozostałe crafty płacąc jakieś
śmiesznie niskie kwoty.
Po trzy: nie - nie pisaliśmy o tym samym jak widać. ;)


A to co to jest? "Gdy chce zrezygnować z wyuczonego i wziąć trzeci to już zamiana kosztuje w zaleznosci od poziomu craftingu. " Więc przeczytaj dokładnie to co jest napisane a nie za wszelką cene próbujesz postawić na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 00:22, cin93 napisał:

Tak offtopem:gildia przyjmuje jeszcze "nowych" członków czy rejestracja już zamknięta?


Eeee, która gildia? W grze jest ich setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no myślałem że jeśli pisze na forum gram.pl to chodzi mi o gramową gildie..;) pomimo to przepraszam za nieścisłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się