AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2013 o 22:37, Piotrbov napisał:

Ja tam nic w tym screenie nie widzę, co miałoby być problemem.

Chodzi o czcionkę która jest po prostu w dużej części niewyraźna. Spójrz np. na liczby. Zresztą na literach też to widać.
Oczywiście dotyczy to tylko czcionki w Trading Post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 22:37, Piotrbov napisał:

Ja tam nic w tym screenie nie widzę, co miałoby być problemem.

Przyjrzyj się napisom. Czcionka jest skopana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czcionką jest jeszcze jeden numer - chyba, że już go naprawili. Jak miałem ustawioną opcję Small Font to nie mogłem pisać polskich znaków - pomogła zmiana na Medium Font...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy dogadali sie z Whitesadami i współpracują. Poszliśmy przejmować campa, biliśmy DE, wyparliśmy ich. DE się cofneło, weszli od tyłu White-ci, tych odparliśmy to nas zaatakowali Niemcy. Żeby to był sporadyczny przypadek ale już nie raz taka sytuacja dzisiaj była ze oni się mijali. jeden z gildii podciągnął Niemców do Whith-ów i oni się nie atakowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blacktide spadł do t8? Najs ;)
Z tego co pamiętam to w niższych tierach zazwyczaj dochodziło do sojuszy. Poza tym, skoro blacktide nie potrafi się wybić poza t7... Gdyby gildie z bt chciały to same dogadałyby się z innymi serwerami.

Więc nie ma się co dziwić, na bt będziecie mieli tak przez większość czasu dopóki gildie nie zmądrzeją. A z tego co widziałem to xaoc przeniósł się na vizu czy sfr, więc bt nie ma już praktycznie w ogóle nocnej siły roboczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

black sie nie wybije, gildie ani com nie potrafią współpracować. Od kiedy Chaos odszedł to jest tylko coraz gorzej. gdy próbujesz coś komuś wytłumaczyc to zaraz Cię zakrzyczą albo reportują.
Każdy przemądrzały a zwłaszcza nasi gracze. Na jakąkolwiek próbę czegokolwiek wytłumaczenia to idą reporty i wyzwiska, oczywiście w tym celują Polacy, którzy wpadają od święta na WvW. Wczoraj commander się popisał; leciał z zergiem na obronę, doleciał do głównej bramy. Nic nie sprawdził i poleciał dalej. Bramy nie naprawione, a przeciwnicy atakowali keapa od północy. gdy kilka osób siadło na niego co on odwala to wielki bulwers. Zwłaszcza nasi - że jak nam się serwer nie podoba to żeby go zmienić i iść do vabbi. A najlepszy wczorajszy text, gdy przestawiły mi się literki przy pisaniu co sadzę o komanderze: "any wąty" Literówek to potrafią się czepiać ale czytać ze zrozumieniem to już problem. Napinki to umieją robić ale nic poza tym. Dzisiaj gdy bijemy się z nowymi, dostajemy takie baty jak diabli, bo nikogo nie ma na mapach, ledwo jednego zerga 20+ udało się do godziny 15 zebrać aby nim bronić własnej mapy. Parę dni wcześniej tez próbowałem z naszymi pogadać, to usłyszałem że Black to serwer PvE-tylko ze nawet tutaj nie mamy osiagnięć. Powinni zabrać bonusy z WvW, chociaż i tak pewnie nawet tego nie zauważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pewne. Ruscy to jeden wielki zerg czy to na pve, pvp czy wvw, w każdej grze, z mojego doświadczenia. Poszli tam gdzie jest lepiej i ciekawiej. Polscy gracze zostali bo... to polscy gracze. Kto rozsądniejszy ten zmył się w porę, spóźnialscy muszą farmić golda na transfer, a chamstwo zostało i zostanie.
Serio warto spiąć poślady, wyfarmić golda na transfer i przenieść sie na jakiś serwer z t3 i wyżej. Tutaj WvW to już sprawa prestiżu i gildie kooperują by wskoczyć wyżej. Obserwuj tabele. T1 od miesięcy to tylko i wyłącznie Desolation, SFR i Vizunah Sqare. Tylko kolejność się zmienia. Sam jestem na deso, byłem w gildii TYLKO i WYŁĄCZNIE WvW (aż nawet za bardzo, ale można ich zrozumieć) i ci ludzie grają TYLKO w WvW. Bez ts nawet nie podchodzić bo człowiek zgubi się w zergu po minucie. I tutaj czuć moc WvW. Ludzie się tym przejmują i traktują poważnie.

Serio, jeżeli zależy ci na dobrej akcji w WvW to przenieś się na coś poważniejszego niż BT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia. Grałem na Lineage2, przyznaje na prywatnych serwerach. Brałem udział w kilku siege. Widziałem w akcji klany rosyjskie i nasze. Byłem z Rosjanammi na siege, bez porównania do tego co przyszło od Polaków, chociaz mieliśmy podpisany pakt o współpracy. Grałem tam krótko, jakies pół roku. Nie podobało mi się sporo rzeczy-wiadomo prywatne, sporo playerkillerów. Akurat wtedy wyszło GW1 i to było to co mi się podpasowało. Grałem jakies 2-3 lata, potem wsiąkłem w Travianie. Tutaj to siedziałem 5 lat, w tym 3 lata jako dowódca sojuszu czy członek rady koalicji. Więc się dość napatrzyłem jak to wyglada współpraca w grach rodaków. Wystarczy popatrzeć na końcowy wynik: serwer mistrzowski na Travianie - Polacy dostali wycisk od Rosjan, Czechów i innych nacji bo zaczeli się uzerać między sobą zamiast skupic się na grze.
Sam chciałem kupić comm i wyciągnąć z innymi serwer z dołka, czekałem tylko na to aż awansujemy aby sprawdzic reakcje ludzi. Nie ma szans. Stworzenie czegokolwiek to masa czasu, uzerania się z ludzmi i przekonywania ich że to ty masz racje a nie oni, pomimo wiekszego doświadczenia. Ludzie latają na WvW gdy jest łatwy przeciwnik, a gdy trzeba się postarać to już nikogo nie ma. Czyli sytuacja jaka była po odejsciu Chaosu chyba zostanie. Nie grałem od eventu z karka, wróciłem w lutym, znajomi namówili mnie do dołączenia do ich gildii. Sądziłem że cos się zmieniło, no cóz ludzie z gidlii zaczynają gadać już na poważnie o zmianie serwera więc pewnie przejdziemy gdzie indziej. Jak będziemy się przenosic to środek tabeli, przenieść się aby non stop czekac w kolejce na WvW to też zły wybór. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 11:57, Kajdorf napisał:

przenosic to środek tabeli, przenieść się aby non stop czekac w kolejce na WvW to też
zły wybór. :P


Akurat nie wiem jak to jest na SFR i Vizunah Square, bo oni naprawdę wyglądają na WvW jak armia pędzących zerglingów i pewnie ciągle mają fulle, ale na Deso takiego problemu nie ma. Zawsze na 1-2 Borderlandsach jest miejsce(często nawet brakuje tam kilku grupek do odpierania :P), a topowe gildie skaczą między nimi broniąc co ważniejszych miejsc. Ogólnie sam serwer polecam, bo nie dość że miła atmosfera i fajni ludzie, to nie ma też jakichś kolejek ale też nigdy nie brakuje ludzi. Ale skoro masz zamiar przenosić się ze znajomymi to i tak zrobisz to co inni. :D Ale serwer godny polecenia, sam wcześniej grałem na innym i w żadnych wypadku nie żałuje swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się