AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Bardziej opłaca się iść do Cof''a i kupić sobie tego greatsword''a niż liczyć, że wypadnie.
GS jeszcze ani razu jeszcze nie uderzył w 80g aczkolwiek kibicuję i mam nadzieję, że w końcu się przełamie :)

PS. Box'a dla zabawy to tak, można zrobić bo to jak na razie to jedyna pozytywna rzecz, którą Anetka zrobiła w tym roku, ale dla zarobku.. nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem tego, jaka fajna społeczność wytworzyła się na serwerze Gunnar''s Hold. Przeniosłem się tam niedawno z Blacktide. Serwer ma swoją własną stronę, forum, mumbla, gildie porozumiewają się, współpracują, jest parę osób, które mają jakiś większy plan i go realizują, gracze organizują spotkania: ostatnio na przykład byłem na dwóch "lekcjach" wvw dla newbów - fantastyczny klimat, odkrywa się przede mną nowe GW2. Coś niesamowitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon zaliczony. Nagrody kiepskie. Pomysł nawet fajny. Zrobiliśmy go w 4 wojowników i jeden guardian na 23 lvl, padlismy tylko dwa razy przez całego dunga i to przy ostatnich bossach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam pochwalić, że po długiej przerwie od serii GW2 (a pamiętam ten peorder factions ;) i premierówkę propa) zakupiłem GW2. Pomijam fakt,że musiałem zapłacić 2 razy (kradziony klucz na allegro)... ale...

Gra jest świetna :) Gram na Underworld, postać Be in Touch. To już prawie 45 lvl a dalej wciąga...

zdecydowanie polecam niezdecydowanym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 10:55, Fagno napisał:

Muszę się Wam pochwalić, że po długiej przerwie od serii GW2 (a pamiętam ten peorder
factions ;) i premierówkę propa) zakupiłem GW2. Pomijam fakt,że musiałem zapłacić 2 razy
(kradziony klucz na allegro)... ale...

Gra jest świetna :) Gram na Underworld, postać Be in Touch. To już prawie 45 lvl a dalej
wciąga...

zdecydowanie polecam niezdecydowanym !



W tym wątku to niepopularne stwierdzenie. Jakby ktoś nieobeznany z tematem chciał wyrobić sobie zdanie o GW2 na podstawie tego co tu przeczyta, to mógłby uznać, że to najgorsza gra 2012 roku. Miło przeczytać coś, pod czym sam mógłbym się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:17, walgierz napisał:

W tym wątku to niepopularne stwierdzenie. Jakby ktoś nieobeznany z tematem chciał wyrobić
sobie zdanie o GW2 na podstawie tego co tu przeczyta, to mógłby uznać, że to najgorsza
gra 2012 roku. Miło przeczytać coś, pod czym sam mógłbym się podpisać.


Dlaczego uważasz że moja wypowiedź mogłaby kogoś zniechęcić do GW2 ? Myślę, że gdy po przekroczeniu 40 lvl w dalszym ciągu chce się grać, to duży plus dla każdego MMO :).

Myślę że ogromnym atutem jest dynamika rozgrywki. W WoW zawsze nudziło mnie robienie identycznych questów/tych samych dungeonów w kółko. Tutaj content jest tak szeroki, że różnymi postaciami można robić całkowicie różne questy. Podoba mi się bardzo system współpracy z losowymi graczami, której brakuje w wowopodobnych grach.

Btw. spotkałem się ze stwierdzeniem, że endgame content jest w gw2 bardzo słaby. Czym się to objawia ? Moje dotychczasowe obserwacje, czyli świetne WvW, dungeony i coraz to nowe eventy przeczą tej tezie.

ps. jeszcze żadnego dunga nie próbowałem, a to była moja ulubiona część GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 11:56, Fagno napisał:

Btw. spotkałem się ze stwierdzeniem, że endgame content jest w gw2 bardzo słaby.

nie zgodzę się z tym.
Endgame contentu w tej grze po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:56, Fagno napisał:

Dlaczego uważasz że moja wypowiedź mogłaby kogoś zniechęcić do GW2 ?


Zrozumiałeś wypowiedź walgierza zupełnie na odwrót.
Pisał właśnie, że Twoja opinia pozytywnie odstaje od głównego nurtu wypowiedzi w tym wątku, bo jakoś tutaj jest moda na narzekanie na GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 04.05.2013 o 11:56, Fagno napisał:

Btw. spotkałem się ze stwierdzeniem, że endgame content jest w gw2 bardzo słaby. Czym
się to objawia ? Moje dotychczasowe obserwacje, czyli świetne WvW, dungeony i coraz to
nowe eventy przeczą tej tezie.

Sam dostrzegasz iż obecny content pozwala na spędzenie przy tej produkcji sporej ilości czasu, jednak osoby preferujące grę solową, które stronią od dungów, WvW, sPvP (reasumując gry zespołowej) mogą czuć brak endgame''u, ale moim zdaniem wszystko zależy od wyobraźni i celów jakie sobie postawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza też nie i zaczyna coraz bardziej odstawać np przy Neverwinter Online czy zapowiadanym TESO. Aneta dalej idzie w zaparte że problemów nie ma i nie widzą powodu do wydania dodatku zostają tylko przy patchu który starcza na 1-2h gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dla pewnych osób jeżeli rozgrywka na levelu 1-80 jest taka sama, i jak na levelu 80 nie masz zbierania coraz to "niby" lepszego ekwipunku z raidów tylko skiny to dla takich osób end game nie istnieje w tej grze. A poza tym Anet nie jedzie tylko na patchu, który jest wprowadzeniem przed dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nei ma to jak porównywać grę która już wyszła do tych co swoich premier jeszcze nie miały. ;)
Odstawać w jakim zakresie? Z tego co widzę to jest masa graczy i wciąż przybywa nowych, bo nawet lokacje startowe są dobrze zaludnione. A eventowe dungi i towarzyszące im misje dają masę frajdy i jeszcze bardziej rozszerzają lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcgamer.com/2013/03/06/guild-wars-2-expansion/
http://uk.ign.com/articles/2013/03/05/no-guild-wars-2-expansions-currently-planned
To o jakim dodatku mowa ?

Eventowy dung zrobiony w:
2xWarrior
2xThief
1xEngie
DPS i do przodu, 0 myślenia, odfajkować i czekać na nowy "super ecitting" patch.
Jeśli dungi oferowałby nagrody na poziomie na jakim się je robi i odzwierciedlały jego trudność to było by po co tam chodzić. Bo 2xniebieski item za zrobienie Araha p4 to nieporozumienie i poza +1 do achivów nie ma po co tam chodzić skoro p3 jest szybsza.
Ilość ludzi na mapach zależy od serwera, patrząc na to z tej perspektywy mogę powiedzieć że nie ma nowych ludzi.
Obecnie trwa open beta NWO gra jest f2p z masą kontentu robionego przez zwykłych graczy przez co nie muszę czekać aż dev team łaskawie da coś nowego do roboty.
TESO zapowiada się na chwilę obecną tak że faktycznie gracz będzie w centrum a nie w połowie fabuły pojawia się pan kierownik kapusta który zbiera wszystkie zaszczyty bo tak. Nie będzie też opery mydlanej o nazwie "Desitny Edge - Mam wywalone na losy świata". Przykro mi ale GW 2 to tylko dobra gra która wymaga żeby w końcu Arena przestała być "super ecited" bo ma nowych graczy ale myślała też o tych mających np 3-5x80 lv i czekają na coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jeżeli kogoś moja opinia urazi czy coś w tym stylu, ale niestety jestem ciut rozczarowany dwójką. Niestety te kilkadziesiąt godzin w świecie GW mnie rozczarowało. Pomimo dostępności wielu zadań, znajdziek, punktów widokowych itd.itp., to jednak w większości wieje nudą. Być może to wina braku odpowiedniej drużyny (znaczy ludzików, którzy jak ja tylko wieczorami, po 2-3h max by pograli) albo za wiele oczekiwałem od tej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem GW2 zaraz po premierze - jednak mój komp był troszkę za słaby i tak po paru tygodniach odstawiłęm gierkę na półkę. Teraz mam nowy sprzęt i chciałbym wrócić do gierczenia. I co zostaje? Komunikat w screenshocie.

Rozumiem, że moje konto jest pernamentnie zbanowane za używanie niedozwolonych pierdół? Jakim cudem?
Obstawiam, że ktoś ukradł mi to konto, naświntuszył i zostawił...

Jak mam się do tego odwoływać?

20130509145200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 14:52, Plamciak napisał:

Jak mam się do tego odwoływać?

Napisać do supportu maila i wyjaśnić sprawę, bo możliwe że ich bot od banowania przez pomyłkę ''zachaczył'' o Twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiasz na 95% dobrze. Pewnie włam na konto, założyli bota i hodowali golda, przez co zabanowali konto.
Napisz do supportu. Poproszą cie pewnie o dane osobowe i szczegóły kiedy ostatnio się logowałeś. Support arena netu akurat jest jednym z lepszych więc nie powinieneś mieć problemów.


Istnieje jakaś strona czy cuś z info na temat temple of balthazar? Co potrzebuje szardsów to baltek zamknięty i musze losować serwery do guestowania, a zazwyczaj trafiam na zamknięte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się