AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

A jaką klasę na drugą postać możecie polecić? Mam nekromantę na 80lvl. Grałem elementalistą i mi nie podpasował, za trudny. Do Mesmera raczej nie podejdę (raczej casualem jestem ^^). Może ranger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casual? Weź warriora albo guardiana. Jeden wielki no brain, tylko 2 i 3 wciskasz. Poza tym do powrotu powinien cie skusić właśnie ten dungeon w LA, Fractals of the Mists, bo z niego zdobywasz nowy tier gearu (a dokładnie trinketów) Ascended. Poza tym, to jak Pernia mówi, trwa właśnie event na Southsun, 28ego będzie finał z tego co wiem. Flame&Frost już się skończył. A skórek doszło całkiem sporo nowych. Do tego guild missions dodano, też fajne. Jest do czego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 12:05, 1096 napisał:

Co innego wartego uwagi (i przekonującego mnie do powrotu do GW2) wprowadzono od tamtej
pory?

Biżuteria Ascended (lepsza o 3%), WvWvW się zaczyna w końcu rozwijać. Living Story już nie zrobisz, tak samo Dunga inspirowanego Zeldą/Mario etc.
Teraz masz eventy na Southsun Cove z których są limitowane back''i, a 28 będzie nowy (limitowany) dung, dla 1 i 5 osób.

Ranger jest imo nudny i bezużyteczny, można go łatwo zastąpić, więc polecam Guardiana, który zawsze się przydaje.

PS. już nie masz 100% mapy bo doszły nowe PoI i WP (chyba z 5 nie licząc Southsun) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 13:31, zerohunter napisał:

Jak ten back zdobyć?



Zrobić 25 eventów, drugi jest za 10 sampli (wlicza się też do tych 25).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 14:40, Sipso2008 napisał:

25 achievementów, poprawka, bo bardzo mylący błąd.

Tak samo jak nazywanie gry guardem wielkim no brainem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 16:59, qq_MoaR napisał:

> 25 achievementów, poprawka, bo bardzo mylący błąd.
Tak samo jak nazywanie gry guardem wielkim no brainem

Przecież event, a achivment to ogromna różnica. Za to stwierdzenie, które padło pod adresem guarda nie bardzo, bo rzeczywiście skill numer 2 pod gs to takie spin to win. Zbytnio się nie musisz wysilać, no chyba, że pojawi się więcej wrogów, ale i wtedy jest to o wiele prostsze, niż takim np. thiefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 18:43, QuandorX napisał:

Przecież event, a achivment to ogromna różnica.


Wiesz, myślę że osoby czytające to forum nie są idiotami (raczej) więc darowałem sobie edytowanie posta. Mam nadzieję, że jednak potrafią zauważyć nową zakładkę w panelu Achievements i skojarzyć fakty. Przy okazji, "achivment " - tak się tego nie pisze, łatwiej chyba byłoby napisać to po polsku.. wiem, że się czepiam ale skoro mnie poprawiasz to rób to.. poprawnie, lol.

>Za to stwierdzenie, które padło pod adresem

Dnia 26.05.2013 o 18:43, QuandorX napisał:

guarda nie bardzo, bo rzeczywiście skill numer 2 pod gs to takie spin to win.


Bo Guardian to tylko i wyłącznie Greatsword i skill numer 2, Warrior też? Skoro tak to widzicie to mam nadzieję, że nie wpadnę na Was w party na fractalu bo jednak chciałbym robić je gładko i przyjemnie. Może jak pogracie dłużej to zauważycie pewne rzeczy.

W sumie na koniec mam dla Was historyjkę.
SE p1,p3
Guardian używał tylko spintowin i z racji że miał set (prawdopodobnie) berserkera to nie odczuwał potrzeby aby robić jakiekolwiek dodge. Łatwo rozpoznać gdy ktoś nie ogarnia lub jest pijany, więc profilaktycznie starałem się mu mniej więcej opisywać i dawać wskazówki odnośnie odpowiednich skill do bossów. przez całe 2 scieżki napisał tylko 1 słowo - "sorry", myślę, że pomylił wtedy chaty. Nie pamiętam ile razy zginął, ale szybciej zrobilibyśmy te ścieżki we 4.
Zazwyczaj z pugiem robi się to scieżki w max 20min z nim trwało to jakieś 35min.
The End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"2 i 3" to skrót myślowy. Ogólny poziom trudności na guardianie i warriorze, jeżeli poza berserkerem dopakuje się nieco w toughness czy vit jest o wiele mniejszy niż na innych klasach.
Uniki, cc i taktyki na bossów to podstawa na każdej klasie, a jeżeli ktoś nie ogarnia tego to raczej nie jest to skutek grania trudną klasą a raczej nie ogarnianie samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warrior i Guard mają heavy armory i jest im łatwiej. Generalnie najlepsze party na dungi to powinno się składać właśnie z tych klas, a na fractalach 50+ to bez guarda nie da się wytrzymać agoni. Niestety anet na pve mocno skopała balans według mnie i niektóre klasy, które na pve są słabe to na pvp potrafią niszczyć np. ranger,thief, a warrior na pvp ma przerypane ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:42, qq_MoaR napisał:

Guardian używał tylko spintowin i z racji że miał set (prawdopodobnie) berserkera to
nie odczuwał potrzeby aby robić jakiekolwiek dodge. Łatwo rozpoznać gdy ktoś nie ogarnia
lub jest pijany, więc profilaktycznie starałem się mu mniej więcej opisywać i dawać
wskazówki odnośnie odpowiednich skill do bossów. przez całe 2 scieżki napisał tylko 1
słowo - "sorry", myślę, że pomylił wtedy chaty. Nie pamiętam ile razy zginął, ale szybciej
zrobilibyśmy te ścieżki we 4.
Zazwyczaj z pugiem robi się to scieżki w max 20min z nim trwało to jakieś 35min.
The End

Jeżeli guard idzie pod sam berserk to jest po prostu ignorantem i nie ma sobie co na nim wyrabiać opinii. Tak jak Gacol napisał balans jest nieco skopany, bo niektóre klasy są cienkie, a niektóre mocniejsze na pve. I te wycieczki osobiste w stylu "pograjcie więcej nooby, to będziecie wtedy wiedzieć herp derp" na przyszłość sobie daruj. Taka moja luźna interpretacja, ale sens bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie można powiedzieć - weź casualu sobie Warriora bo to brainless postać, gra składa się z PvE i PvP, więc gdy wejdzie on warriorem na PvP to się mocno zdziwi bo będzie musiał się więcej napocić niż taki Elementalista.

>I te wycieczki osobiste w stylu "pograjcie więcej nooby, to będziecie wtedy wiedzieć herp derp" na przyszłość sobie daruj.

Do wszystkiego trzeba czasu, tego nie zaprzeczysz. Wiele osób odkrywa swoje postacie na nowo po 500h gry i widzi pewne rzeczy inaczej, wtedy też balans przestaje być większym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod PvE warr i guard akurat pasują na casual. Facet nie mówił nic o pvp więc stwierdziłem, że idzie głównie pod PvE. PvP i tak nigdy nie kojarzyło mi się z casualem.
Ale racja, klasa klasie nierówna w różnych trybach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego necro całkiem nieźle ogarniam, w Dungeonach nie mam problemów. Teraz po prostu chciałem spróbować czegos całkiem odmiennego. Jestem casualem, bo nie gram często, ale jak już gram to dobrze sobie radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny patch, latam na wvw i po jakimś czasie freeze ekranu, wyłączyłem włączyłem lecę z powrotem i po 6 minutach znowu freeze, zrobiłem jajecznicę a gra dalej zawieszona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, na tym nowym dungu. Kumple ubili golema na explo, wyszli a mi sie wyswietlało ze go bija ze ma 15% życia. po czym mnie wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast lagi w cholerę.
Ponad to, ludzie którzy zrobili story mode zaraz po starcie contentu nie dostali nagrody (w tym ja). Teraz to naprawili, ale nagród jak nie było tak ni ma. Poza tym beznadziejnie łatwy i nudnawy ten dung. I story i explo. Wolałem F&F, ostatni boss potrafił dać w kość za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się