AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2013 o 22:13, Sipso2008 napisał:

U mnie natomiast lagi w cholerę.
Ponad to, ludzie którzy zrobili story mode zaraz po starcie contentu nie dostali nagrody
(w tym ja). Teraz to naprawili, ale nagród jak nie było tak ni ma. Poza tym beznadziejnie
łatwy i nudnawy ten dung. I story i explo. Wolałem F&F, ostatni boss potrafił dać w kość
za pierwszym razem.


Tradycyjnie puzzle jumping potrafi frustrować. Tak wiem, są ludzie którzy zasneli przy GW i przeszli przez sen każde puzzle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 00:39, Sipso2008 napisał:

Hm? Co ma do tego jumping puzzle?


W nowym contencie by zrobić wszystko trzeba również ukończyć puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, staram się nie grać z pugami, za mało cierpliwy jestem. 2x warr, ranger, thief i mesmer (gildia) nie ma problemów. Dwa downed state nic poza tym.

@Boguslav4
Ludzie dzielą się na tych co jp w gw2 robią przez sen i na tych których jp z gw2 w snach prześladuje. Ja należę do tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 12:44, Sipso2008 napisał:

Nie wiem, staram się nie grać z pugami, za mało cierpliwy jestem. 2x warr, ranger, thief
i mesmer (gildia) nie ma problemów. Dwa downed state nic poza tym.

@Boguslav4
Ludzie dzielą się na tych co jp w gw2 robią przez sen i na tych których jp z gw2 w snach
prześladuje. Ja należę do tych pierwszych.


Przejście tych puzzli po evencie nic nie da, czy chociaż osiągnięcie się wbije? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :).
Mam pewne pytanie dotyczące aktualizacji do Guild Wars 2:
Ile waży aktualizacja?
Sądzę, że po zainstalowaniu będę musiał przed grą ją ściągnąć, a ponieważ mój limit pobierania (7GB) nie rozpieszcza mnie zbytnio - to nie mogę sobie pozwolić na pobieranie większych plików niż 7GB. Chcę to wiedzieć, ponieważ nie lubię ze zrezygnowaną miną odkładać pudełka z grami na półkę z uczuciem straconych pieniędzy i wiedzą, że się w daną produkcję już nie pogra (przez zbyt duże aktualizacje).

Podsumowując: Ile GB danych będę musiał pobrać aby móc pograć w Guild Wars 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale aktualnie mój folder GW2, gdzie jest tylko to, co potrzebne do grania, waży 16 GB. Jedyna Twoja szansa w tym, ze ktoś inny ściągnie, a ty sobie zrzucisz (niestety musisz również uważać na update''y, poniewaz zwykle ważą coś koło 300-500 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 17:10, Buhahahahaha napisał:

Przykro mi to mówić, ale aktualnie mój folder GW2, gdzie jest tylko to, co potrzebne
do grania, waży 16 GB. Jedyna Twoja szansa w tym, ze ktoś inny ściągnie, a ty sobie zrzucisz
(niestety musisz również uważać na update''y, poniewaz zwykle ważą coś koło 300-500 MB


A gdybym kupił wersję pudełkową (np. http://www.gram.pl/sklep/pc/guild-wars-2) - to czy da się grę zainstalować z płyty a potem tylko pobrać aktualizacje (ważne, aby nie zajmowały ponad 7GB)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra po premierze (czyli tak prosto z pudełka i pierwszym patchem) ważyła ok. 14gb. Teraz równo 16gb. Nie pamiętam ile dokładnie zajmował pierwszy patch, ale łącznie na pewno nie przekroczy to 7 gb. Więc jeżeli kupisz wersję pudełkową, albo pożyczysz płytkę od kumpla to pograsz raczej bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 17:46, Sipso2008 napisał:

Sama gra po premierze (czyli tak prosto z pudełka i pierwszym patchem) ważyła ok. 14gb.
Teraz równo 16gb. Nie pamiętam ile dokładnie zajmował pierwszy patch, ale łącznie na
pewno nie przekroczy to 7 gb. Więc jeżeli kupisz wersję pudełkową, albo pożyczysz płytkę
od kumpla to pograsz raczej bez problemów.


Dzięki za pomoc Panowie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 18:36, ray757 napisał:

Pierwszy patch o ile mnie pamięć nie myli zajmował 3 lub 4GB


Hmmm... jeśli tyle zajmował pierwszy patch to... mam jeszcze jedno pytanie:
Czy będę musiał pobierać wszystkie patche, które wyszły od premiery gry czy tylko jakiś najnowszy? Jeśli wszystkie to ile ich jest i ile łącznie ważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

This.

Grę można spokojnie wrzucić na pendrive i sobie od kumpla przynieść. Zaraz po premierze przerzuciłem tak Guild Warsy kuzynowi. Działa bez problemu. Tylko musicie sobie skombinować te 16+ gb wolnego miejsca na czymś. Może lepiej z całym dyskiem się przeskoczyć do znajomego. Niech ktoś kto nie ma limitu ściągnie ci giere, a ty sobie od niego weźmiesz. Piwko czy dwa mu potem postawisz i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 14:57, Sipso2008 napisał:

This.

Grę można spokojnie wrzucić na pendrive i sobie od kumpla przynieść. Zaraz po premierze
przerzuciłem tak Guild Warsy kuzynowi. Działa bez problemu. Tylko musicie sobie skombinować
te 16+ gb wolnego miejsca na czymś. Może lepiej z całym dyskiem się przeskoczyć do znajomego.
Niech ktoś kto nie ma limitu ściągnie ci giere, a ty sobie od niego weźmiesz. Piwko czy
dwa mu potem postawisz i będzie git.


Ok, dzięki wszystkim za pomoc.
Na piwko jestem jeszcze za młody, ale colę postawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
planuję zakup Guild Wars 2 i w związku z tym posiadam parę pytań:
1.Jak wygląda populacja na serwerach, czy w czasie levelowania łatwo znaleźć ludzi do grupy?
2.Który serwer będzie najlepszym wyborem?
3.O jakich rzeczach powienien wiedzieć początkujący gracz?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W porządku. Na serverach z populacją very high zawsze są ludzie na low lvl zonkach.
2. Zależy od ciebie. Niektórzy wolą z rodakami, inni wolą trzymać się od nich z daleka. Tak czy siak celuj w serwery z jak najwyższą populacją.
3. Trudno powiedzieć. GW2 nie jest zbyt skomplikowane. Ktoś kto jako tako ogarnia gry, a tym bardziej mmo nie powinien mieć problemów z odnalezieniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 23:06, Niesp napisał:

1.Jak wygląda populacja na serwerach, czy w czasie levelowania łatwo znaleźć ludzi do grupy?


Na serverach high i very high nie ma żadnych problemów ze znalezieniem osób do robienia eventów nawet na niskolevelowych lokacjach. Ale pamietaj, że tutaj i tak podstawa to gildia. Gra samemu nawet się nie umywa do grania w jakiejś fajnej gildii.

Dnia 01.06.2013 o 23:06, Niesp napisał:

2.Który serwer będzie najlepszym wyborem?


Jeśli chcesz "polski" to Blacktide lub Underworld. Zwracaj bardziej uwag na zaludnienie serwera. Nazwa nie ma znaczenia. Sprawdź na necie ewentualnie jakie gildiowe narodowości przeważają na danych serwerach.

Dnia 01.06.2013 o 23:06, Niesp napisał:

3.O jakich rzeczach powienien wiedzieć początkujący gracz?


Staraj się zawsze mieć armor odpowiedni na dany level. To samo z bronią. Rób eventy, korzystaj z craftów. Wybierz crafty przydatne twojej klasie postaci - dodatkowo Jeweler i Chef są przydatni każdemu.
A reszta przyjdzie sama w praniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 23:06, Niesp napisał:

Witam,
planuję zakup Guild Wars 2 i w związku z tym posiadam parę pytań:
1.Jak wygląda populacja na serwerach, czy w czasie levelowania łatwo znaleźć ludzi do
grupy?
2.Który serwer będzie najlepszym wyborem?


Gram na Blacktide (very high) i często spotykam levelujących ludzi, z którymi można razem potłuc moby.

Dnia 01.06.2013 o 23:06, Niesp napisał:

3.O jakich rzeczach powienien wiedzieć początkujący gracz?


Czytaj wiki. GW2 to moje pierwsze MMO "na poważnie" i cały czas odkrywam w nim coś nowego, nie byłem przygotowany, że ta gra jest tak rozbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się