AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 16:38, Boguslav4 napisał:

Jaka jest maksymalna wartość swiftnessa? I czy warto dołączyć do gildii grając dosyć nieregularnie w pve (raz- trzy w tygodniu)?


Edit. Edytowanie wstawiło jako odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wartość swiftness? Nie bardzo wiem o co ci chodzi więc:
Swiftness stackuje duration, ale zamiast pokazywać ile masz obecnie stacków odlicza łączny czas jaki pozostał, dla przykładu zarzucasz sobie swiftness ze swojego skilla który daje 1min potem ktoś podbiega i daje ci swiftness trwający 2min. Do czasu jaki pozostał z twojego skilla dodaje się te dwie minuty.
Prędkość swiftness jest zawsze taka sama. Prędkość nie stackuje się, zawsze efekt ma boon z największą szybkością.

Tak warto, choćby do robienia guild missions. Poza tym, czemu miałoby być nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem, najdłuższy swiftness nie wiem jaki jest. ogólnie limitu z tego co wiem nie ma, ograniczają cie tylko skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2013 o 17:51, Sipso napisał:

Prędkość swiftness jest zawsze taka sama. Prędkość nie stackuje się, zawsze efekt ma
boon z największą szybkością.

Tak warto, choćby do robienia guild missions. Poza tym, czemu miałoby być nie warto?


Być może gildia nie chciała by przyjąć kogoś, kto nie może powiedzieć że będzie często grał :)

Dodatkowe 5% do szybkości nie wlicza się z tego co widzę do swiftness (np. u Thiefta lub z run).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 18:47, Boguslav4 napisał:

Dodatkowe 5% do szybkości nie wlicza się z tego co widzę do swiftness (np. u Thiefta
lub z run).


Do Swiftness nic się nie wlicza, jak dostajesz to masz +33% niezależnie od innych bonusów. Natomiast czasem się chyba zdarza, że niektóry bonusy (np. z traitów) się sumują.

A co do stackowania to ponoć to, co przedłuża czas trwania też może zostać nałożone 25 razy, ale nie miałem okazji sprawdzić szczerze mówiąc. ^^

A, no i nie wiem czy jeszcze jakieś skille tak mają, ale mesmerski Temporal Curtain nakłada swiftness tylko wtedy, gdy nie ma się go już na sobie - ale tu raczej obstawiałbym buga jakiegoś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do długości swiftnessa to ze zorganizowaną grupą osiągamy ok. minuty, co jest naprawdę wystarczającym wynikiem, zwłaszcza, że w trakcie biegu i tak można jeszcze dostackować :) Więcej niż minuta chyba nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 22:00, Maciejas napisał:

Co do długości swiftnessa to ze zorganizowaną grupą osiągamy ok. minuty, co jest naprawdę
wystarczającym wynikiem, zwłaszcza, że w trakcie biegu i tak można jeszcze dostackować
:) Więcej niż minuta chyba nie widziałem.


Szkoda, że nie da się szybciej biegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 16:00, Boguslav4 napisał:

Szkoda, że nie da się szybciej biegać...

Po co biegać szybciej skoro są gap-closery do spamowania :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie mapy są niezbędnę do guild missions, oprócz tego co się szuka postaci, bo nie mam jeszcze postaci ze 100% świata, a ta co gram to ma tylko 30 coś lvl, i bym chciał tak na przyszłość mieć odblokowane wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z piratów masz na myśli, no to nie ma zmiłuj się, jakieś endure pain, dużo ruchu, bannery i inne skille podnoszące i regeneracja energii pomoże.

Do tych piratów jumping puzzle będzie 1 lipca, a 9 następny update.

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/ArenaNet-o-Guild-Wars-2-jeden-update-na-dwa-tygodnie

To nie jest informacja oczywiście 100% pewna, zależy od kiedy to tempo wprowadzą;p

Ale ja tak bym wolał, a nie tona achievów do zrobienia naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 22:10, zerohunter napisał:

Trochę nielogiczne, bo AR jest dużo trudniejszy.


Ale jest ograniczony czasowo.
Poza tym, po ogarnięciu co i jak idzie sprawnie, kasa za ukończenie też jakoś wynagradza.

A AC cóż, z tokenów korzysta mało kto (świecące się bronie - kwestia gustu), a sposoby na zarabianie są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Dungenów w Guild Wars 2 mianowicie ile zajmują średnio czasu ?

Oraz ile trwał w waszej historii najdłuższy Dungeon.

Nie posiadam elastycznego czasu wolnego i jestem dlatego ciekawych tych ram czasowych.

Ogólnie ile czasu trzeba poświecić by być w miarę na bieżąco z itemami oraz fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się