AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2013 o 07:45, Pajonk78 napisał:

Zabawa z "bossami" w Gauntlet przypadła mi do gustu - niewiele już zostało do zrobienia,
ale tam to się dopiero ciekawie dzieje. :D


No gauntlet jest świetny. Taki Norn Tournament z jedynki. Szkoda, że nie zostanie na stałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 07:45, Pajonk78 napisał:

Zabawa z "bossami" w Gauntlet przypadła mi do gustu - niewiele już zostało do zrobienia,
ale tam to się dopiero ciekawie dzieje. :D


Imho cholernie nie-fair wobec niektórych klas. Mówię to z perspektywy thiefa, ale założe się, że taki elek też nie ma lekko. Typowy warrek wbije we wszystkich, faceroll i przechodzi dalej, a ja muszę się męczyć pod koniec 2 tieru, gdzie nie można używać stealth (wtf, kto to wymyslil i po co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 10:25, Buhahahahaha napisał:

/ciach/

Ja robię to Rangerką, więc domyślam się o co Ci chodzi - pewnie Thiefa masz pod crity zrobionego, więc ponad połowa mocy idzie w 3.14zdu. :/ Cóż Ci mogę doradzić? Reroll i chyba tyle. :/ Ja akurat mam każdą postać, ale ostatnio znów zaczęło mi się dobrze grać Rangerką: trochę boosta wreszcie ta klasa dostała - choć nadal pety są do niczego. :( Ale mimo to postanowiłem całość Gauntlet zrobić właśnie tą klasą - taki personal achievement chcę zdobyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32g w dwie godziny? tyvm Arenanet. Kudzu, nadchodzę!
Pro tip, gdyby ktoś nie zauważył, buffy, zbierane od reprezentantów dają 150% mf w Pavilionie. Miłej farmy. Dziś obok mnie poleciały dwa precursory. A grałem od 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 12:50, Sipso napisał:

Miłej farmy.


Meh, na początku na terenie centaurów był taki spawn championów, że robiło się po nich run w kółko olewając veteranów po drodze... ;)
Te 32g to chyba przy jakichś dobrych dropach, ale na początku bez żadnych szaleństw z exo można było wyciągnąć z 10g :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 17:27, L33T napisał:

armor jaki brać ?? power, precision i condition ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 18:26, L33T napisał:

Wszystko masz tam ładnie podane łącznie z jaką biżu latać.

a tak jest, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wczoraj ostro centaury się farmiło. Teraz najlepiej chyba destroyery, szybki spawn sporych grupek, w sam raz pod jedno aoe dla zaliczenia.

A dropy bestialsko dobre. Wczoraj po paru godzinach wypadł mi może jeden rare. Dziś 4 dye, z czego jeden Abyss, 2 exotic i z 10 rare. Węszę ninja buff, albo mega szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aczivkiem "Winner and Champion". Zabiłem 4 z 5 championów. Nie bardzo pamiętam których już zabiłem, ale na pewno, któregoś z tych dwóch nie: Champion of the Lightning Blade i Blazing Gun. Mam już prawie wszystko zrobione, tylko ze zrobieniem tego mam problem. Championi pojawiają się losowo, czy można obu gdzieś spotkać w jakimś miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 21:13, Kraju napisał:

Mam problem z aczivkiem "Winner and Champion". Zabiłem 4 z 5 championów. Nie bardzo pamiętam
których już zabiłem, ale na pewno, któregoś z tych dwóch nie: Champion of the Lightning
Blade i Blazing Gun. Mam już prawie wszystko zrobione, tylko ze zrobieniem tego mam problem.
Championi pojawiają się losowo, czy można obu gdzieś spotkać w jakimś miejscu?


Ale gdyby ktoś nadal miał z tym problem, to można ich łatwo farmić w Queensdale, w Eldvin Monastery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 21:13, Kraju napisał:

/ciach/

Miałem podobny problem - tylko ja wiedziałem, którego mi brakuje, ale miałem już zrobiony achik z balonami i znalezienie go było trudne. Ale wczoraj po jego znalezieniu oraz skończeniu daily przy pomocy przelotu balonem zaliczyłem 16/16 Jubilee, daily oraz monthly, otrzymując 3 skrzynki. ;)
Teraz trzeba tylko dokończyć achiki z Gauntlet - na razie 10/11, a przede mną 2 ostatni bossowie 3 tieru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, dziwny update wyszedł i nie wiem jak wydać pieniądze w banku. Zauwazyłem,że w Guild Bank mogę - ale się boję. Czy ktoś rozwieje moje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 09:06, BartexooN napisał:

Pytanie, dziwny update wyszedł i nie wiem jak wydać pieniądze w banku. Zauwazyłem,że
w Guild Bank mogę - ale się boję. Czy ktoś rozwieje moje wątpliwości?


Pieniądze teraz są zbierane na konto i każda postać ma w każdej chwili dostęp do całej kasy jaką masz na koncie. Nic nie musisz z banku pobierać ani nic tam wpłacać i wszystko się kupuje tak jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się