AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ja posiadam kilka postaci. W moim przypadku pokegało to na znalezieniu takiej litery w sieci i proste ctrl+c/ctrl+v. Nie chciałem bawić się w skróty klawiszowe/zmiana językowa klawatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na tp, jako kupiony item, którego w życiu nie kupowałem, bo sprawdzałem, Travelers aureate mace of air, rare, mogłem wybrać do niego staty jakie chcę, był acc bound od razu, miał ktoś takie coś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 22:09, zerohunter napisał:

Znalazłem na tp, jako kupiony item, którego w życiu nie kupowałem, bo sprawdzałem, Travelers
aureate mace of air, rare, mogłem wybrać do niego staty jakie chcę, był acc bound od
razu, miał ktoś takie coś kiedyś?


W ostatnim patchu zostało usunięte MF z wszystkiego. Co było na BL zostało i teraz kupujące możesz wybrać zestaw statystyk. Bronie tego typu miały zmienioną formę na acc bound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 15:42, Sipso napisał:

https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/september-17-2013/#tequatl-rising

Tequila i LFG najs. Reszta meh. Skrzydła kiepskie. Fajnie, że do WvW coś dodają, ale
nadal ani widu ani słychu o pvp :P


LFG tool <3 w końcu, ciekawią mnie inni bossowie, jak bardzo będą "challenging".

BTW Tequatl na tym arcie wygląda jak jakaś godzilla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieco godzillą zalatuje :/ Drugi content patch którego tapetę pomijam. Cóż, powrót do tapetki z Southsun :P

Co do lfg to coś mi się wydaje, że coś z nim będzie nie tak, że coś przekombinują jak nic... Mam nadzieję, że tak nie będzie ale to anet... gw2lfg.com nadal zostawię w zakładkach.
Oby "challenging" nie znaczyło "hp tanker". Shadow Behe od premiery nie zadał mi ani jednego hita, podczas gdy w betach padało się na nim dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 15:59, Sipso napisał:

Oby "challenging" nie znaczyło "hp tanker". Shadow Behe od premiery nie zadał mi ani
jednego hita, podczas gdy w betach padało się na nim dość mocno.


Pokazywali go już na streamach z paxa. ~80 osób, które muszą się podzielić na 4 grupy i jako-tako współpracować (przykład: hylek turret - zbijają buff ("łuski") zmniejszający dmg (same łuski się odnawiają, jakaś wartość powoduje pojawienie się bone wall, który trzeba zniszczyć), ale też muszą innym skillem usuwać AoE poison z bijących Tequatla; oczywiście musi być też ktoś do obrony turretów), do tego addy nie mają loota.
Oglądałem 3 podejścia do niego, rekord to zbicie mu 3/4 hp zanim odleciał.

Więc tak, sądzę,że ma szanse na bycie ''challenging''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tequatla też widziałem ;P Chodzi mi o pozostałych bossów (poza smokami). Behe, mega, golema, wurma itd.
Tequatl to swego rodzaju guild warsowy rajd. W sumie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 21:37, Sipso napisał:

Chodzi mi o pozostałych bossów (poza smokami).

Ah, wybacz, nie ogarnąłem.
Tutaj nie ma się co cudów spodziewać raczej, jakby zrobili coś konkretnego to nie chwaliliby się tylko Tequatlem ^^" Myślę, że na inne też przyjdzie czas, mam nadzieję, że przynajmniej na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak trochę z innej beczki. Wiadomo coś na temat dwóch pozostałych książek z uniwersum Guild Wars, a dokładniej - o ich polskich wydaniach? Z tego, co się zorientowałem, to Dwójka Bez Sternika - wydawca pierwszej i jedynej jaka ukazała się na naszym rynku książki z tej serii ma kłopoty albo wręcz już zawiesił działalność. No i teraz rodzi się problem, bo nie wiem czy czekać na jakiś cud, czy nabyć oryginalne, anglojęzyczne wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na pytanie co z nową książką nie znam, ale gdybyś chciał to mam na sprzedać Ghosts of Ascalon i Edge of Divinity angielskie na sprzedaż. Jak coś pisz: Sipso2012@gmail.com
Ogólnie, jeżeli lubisz czasem spojrzeć na książki na półce lepiej brać angielskie wersje, tego typu książek. Kupiłem kiedyś książkę z uniwersum Elder Scrolls. Druga część raczej nigdy nie zostanie wydana po polsku. I tak na półce będę miał polską pierwszą i angielską drugą część co niesamowicie mnie wpienia...
Raz, że "bezpieczniej", dwa, że jednak lore nie ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, "odświeżony" Tequatl The Sunless, jest jednak jakimś wyzwaniem. Screen z pierwszego pojawienia się po update (po ok 2-3 godzinach) Gracze padali jak muchy a tyle życiai udało się mu odebrać wspólnymi chociaż lekko nieskoordynowanymi działaniami, zanim odleciał... Bye, bye dragon :(

20130917225426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deso właśnie zjechało go do ok. 60%. czyli dostajemy nagrodę za 75%. Czyli niebieski Dragon Chest. A co w nim? Zielony itemek i karma :)
Rozczarowany? Nie. Już nie. Porzuciłem nadzieję już jakiś czas temu, że content będzie warty robienia. Teq fajny ale w cholerę nie opłacalny. Chanpy na nim nie rzucają nawet czestów.
Powoli zbliżam się do rzucenia gw2 w pizdu. LFG okazało się być betą nie dostępną dla wszystkich.
Kolejne rozczarowania są nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 23:40, Sipso napisał:

Rozczarowany? Nie. Już nie. Porzuciłem nadzieję już jakiś czas temu, że content będzie
warty robienia. Teq fajny ale w cholerę nie opłacalny. Chanpy na nim nie rzucają nawet
czestów.
Powoli zbliżam się do rzucenia gw2 w pizdu. LFG okazało się być betą nie dostępną dla
wszystkich.
Kolejne rozczarowania są nużące.


Teq został zrobiony na Blackgate w nocy. Prócz ascendów dropuje też kilka exotów i inne rzeczy unikalne (runy Teq, minipety, etc.). Chcieliście wyzywający content, to macie ;o Swoją drogą ciekawe myślenie o braku opłacalności robienia bossa dla gearu z poziomu ascend albo przedmiotów niedostępnych inaczej.

Natomiast o becie LFG jest jasno napisane w patch notes, których pewnie nie przeczytałeś. LFG będzie sukcesywnie włączane dla kolejnych grup graczy jeszcze w tym tygodniu. Przecież oczywiste jest, że nie wrzucą od razu narzędzia tego pokroju bez testów przy dużym obciążeniu, a to jest niemożliwe na serwerze press/testowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 23:40, Sipso napisał:

Deso właśnie zjechało go do ok. 60%. czyli dostajemy nagrodę za 75%. Czyli niebieski
Dragon Chest. A co w nim? Zielony itemek i karma :)

Przegraliście, chcesz za to nagrody? Pff.

>Teq fajny ale w cholerę nie opłacalny.
Jest wyzwaniem. I mam nadzieję, że będą stopniowo w ten sposób zmieniać content.
Btw, unikalne przedmioty niedostępne nigdzie indziej - bieda totalna, po co to komu, pewnie jeszcze acc bound i nie można sprzedać >.<

Dnia 17.09.2013 o 23:40, Sipso napisał:

Chanpy na nim nie rzucają nawet czestów.

Bo znowu rzuciałby się banda farmerów uniemożliwiająca zrobienie eventu? Dobry ruch ze strony anet, oczekuję więcej takich.

Dnia 17.09.2013 o 23:40, Sipso napisał:

Powoli zbliżam się do rzucenia gw2 w pizdu. LFG okazało się być betą nie dostępną dla
wszystkich.

I tak zostanie na wieki wieków i nikt nigdy dostępu do lfg mieć nie będzie. No tak.

Dnia 17.09.2013 o 23:40, Sipso napisał:

Kolejne rozczarowania są nużące.

Łatwy content - źle. Grindfest - źle. Wymagający content - źle, brak farmy - źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty chciałeś dostać dobrą nagrodę za nieudany event? Chyba za bardzo sie przyzwyczaiłeś do inwazji w gw 2 gdzie nawet za afkowanie gracz był nagradzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, wybaczcie. Wybaczcie, że GW2 przyzwyczaiło mnie do ŁATWEGO contentu w ŁATWO dostępnych miejscach. Wybaczcie, że teraz TRUDNY content jest w ŁATWO dostępnych miejscach, że teraz nabki wszelkiej maści mogą dołączyć do TRUDNEGO contentu zmniejszając szansę na kolejne progi procentowe.
Wybaczcie, że oczekiwałem trudnego contentu tam gdzie się go spodziewa, czyli w Dungach. (Proszę nie wyskakiwać z Arah plox i milionowymi fractalami).
Już widzę, rage na noobów na turretach czy nawet zwykłych trolli.
Poza tym... trudny. Jako ranger z 1500 range mogę stać w jednym miejscu i spamować auto atak i 2 na tequillę, i 5 na turrety. Czasem unikając aoe. Melee ma pewnie ciekawiej, poza tym sam sobie jestem winny, bo przecież gram durnym rangerem :) No i oczywiście powórt do teqa po śmierci miał trwać ponad minutę. Najbliższe wp mialy być contested. O tak. A contested jest tylko ten na evencie, powrót trwa ok. 30 sekund, więc śmierć znowu nic nie znaczy.

Unikalne nagrody? WOW. Macie na myśli te Ascended weapony? Mają tak genialne staty! Chcę je! I te unikalnie przemalowana skórka ascended wepsów! Mini? ntvym. Accessory? Ktoś jeszcze nie ma full ascended/exotic (które 9000 razy łatwiej zdobyć poza teqiem)? No ale staty na tych nowych są przecież tak genialne, że rzucę w trzy pupy moje accessory i wyfarmię (!) te nowe :3
Underwater gear? Och tak marzyłem o takim, by nie używać go jeszcze bardziej. W sam raz dla mojego niebieskiego spear guna i 1lvl spear :)
Dye? Dzięki wszystkie alty mam już pomalowane.
Runka? Och tak, lepszego setu nie można było wymyśleć...

Bardzo unikalne, i dobre nagrody. Mniam.

Do tego anet dalej robi content z wieloma ludźmi mając technologię, "genialną" overflowów! Sorry, że moi znajomi nie grają rano, i akurat miałem ochotę na teqa a tu bam! nie mam do kogo dolączyć. Noż kurza kapota co za pech... ;_;

Narzekam? Oj tak, bardzo whine''uje i w ogóle płaczę. Genialny content. Pierw super sab super 1 kwietnia we wrześniu, teraz super trudny content o jakim marzyłem tylko, że znowu spaprany. Trudna do zdobycia nagroda! ŁAŁ przecież tego chciałem (chciałem). Nagroda jest ch!@#wa i nie warta zachodu? No cholera kto by się spodziewał...

Wybaczcie, że kupiłem grę jaką obiecywano mi w Manifesto, która po premierze była nieco od niego odbiegajaca, a teraz staje się tym co miała obalić.

Jak wezmą się za revamp cofów, ac na trudne z ciekawą mechaniką, a nie open world contentu który spapra ci grupa noobów/trolli czy innego ścierwa to się zainteresuje.


I jak widzę w Releases LFG TOOL COMING IN! gdzie w Releases nie ma słówka BETA to widzę że nadchodzi LFG TOOL i nie czytam zakichanych patch notesów, których czytanie porzuciłem po wielu rozczarowaniach jakie w nich znalazłem.

EDIT: No i zapomniałem, że przecież Grind Wars 2, gdzie jedna z metod farmy to skakanie między wp na world bossy. Stary teq trwał krócej niż pierwsze 25% nowego i dawał gwarantowanego rare i chesta. Teraz z pięknymi overflow, nabkami i całym syfem na pewno będzie to opłacalne w grze gdzie fun jest za pierwszym razem, a potem to już tylko farma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się