AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2013 o 08:16, Pernia napisał:

To ja się pochwalę, od teraz moje kroki zostawiają piękne ślady :D

Dusk z 4 rarów w MF, polecam!



Gratulacje.

RNG było łaskawe. Ja polując na swoją lege wpakowałem setki rare jak i exoticów do mf na przestrzeni paru miesięcy, a efekty pre nawet nazwą nie przypominały.
No i propsy za wybranie sunrise. Imo Twilight wygląda gorzej i nie pasuje nawet do "dark" stylowanych armorów. Kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 11:30, Sipso napisał:

RNG było łaskawe. Ja polując na swoją lege wpakowałem setki rare jak i exoticów do mf
na przestrzeni paru miesięcy, a efekty pre nawet nazwą nie przypominały.


Hehe, nie liczę kasy i tokenów wpakowanych do MF, ale też się ostatecznie poddałem... Tylko po to, żeby 2 tygodnie po zrobieniu Incineratora wrzucić 3 losowe exo i kamyk i wyciągnąć Lovera. :D
Miałem z tej radości Bolta robić, ale obecne ceny precursorów są chore więc wydałem ponad 100g na klucze do BL Chestów. ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 11:30, Sipso napisał:

Gratulacje.

a dzięki :D

Dnia 19.10.2013 o 11:30, Sipso napisał:

RNG było łaskawe. Ja polując na swoją lege wpakowałem setki rare jak i exoticów do mf
na przestrzeni paru miesięcy, a efekty pre nawet nazwą nie przypominały.

właściwie to za każdym losem szanse sa te same, błędem jest myślenie ''wpakowałem już tyle i tyle, więc napewno mi nie wyleci''. Po prostu, szczesliwy dzien, dobrze Ci leci, poprobuj, duzo nie tracisz :)

Dnia 19.10.2013 o 11:30, Sipso napisał:

No i propsy za wybranie sunrise. Imo Twilight wygląda gorzej i nie pasuje nawet do "dark"
stylowanych armorów. Kwestia gustu...

true that.

@zerohunter
>YOLO
^
indeed
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 23:35, Pernia napisał:

właściwie to za każdym losem szanse sa te same, błędem jest myślenie ''wpakowałem już
tyle i tyle, więc napewno mi nie wyleci''. Po prostu, szczesliwy dzien, dobrze Ci leci,
poprobuj, duzo nie tracisz :)


Heh, przestałem tak myśleć gdy zacząłem tracić ;P
Po jakimś czasie szkoda było mi nawet wrzucać rzeczy kupionych za tokeny z dungów. Lepiej alty wygearować.
MF NIGDY mnie nie nagrodziło. Od premiery. Przywykłem już do farmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2013 o 00:24, Sipso napisał:

Heh, przestałem tak myśleć gdy zacząłem tracić ;P

ja właściwie dokładnie sobie policzyłem, ile wydaje a ile trace/zyskuje. Do MF wrzucałem partiami po 48 rarów, wycraftowanie ich kosztowało mnie ~16g, a zazwyczaj ze 12 odzyskiwałem. Oczywiście, zdarzało się, że dostawałem z takiej ilości 1 exo, ale to raczej rzadkie przypadki były. Nawet czasem zarabiałem, jak wypadało mi po 7 exo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, po 5 latach grania w Guild Wars''a, zdecydowałem się w końcu na kupno GW2 i ku mojemu zdziwieniu to caaałkiem inne gry :f Ciężko się człowiekowi teraz połapać z czym to się je ;<
Może Panowie przedstawicie jakieś rady i porady dla początkującego?
Na razie gram warriorem pod giant sworda, 15 lvl oraz 3 lvl Guardianem (i to właśnie dla tych dwóch klasach prosiłbym o jakieś wskazówki)
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 02:50, Ha_Xior napisał:

Kurde, po 5 latach grania w Guild Wars''a, zdecydowałem się w końcu na kupno GW2 i ku
mojemu zdziwieniu to caaałkiem inne gry :f Ciężko się człowiekowi teraz połapać z czym
to się je ;<

No fakt. Jak ja pierwszy raz zagrałem w betę, to myslałem, że rzucę grę bo nie mogłem się w niczym połapać. DOpiero po ok. 2 godznach grę nieco ogarnąłem.

Dnia 23.10.2013 o 02:50, Ha_Xior napisał:

Może Panowie przedstawicie jakieś rady i porady dla początkującego?
Na razie gram warriorem pod giant sworda, 15 lvl oraz 3 lvl Guardianem (i to właśnie
dla tych dwóch klasach prosiłbym o jakieś wskazówki)
Z góry dzięki

Melee to nie moje klasy, ale trochę na warku się znam. Napisz do mnie w grze to co nieco ci wyjaśnię. Mój nick to Necro Viktoria. Tylko napisz kiedy będziesz, bo w chwili obecnej mocuje się z kompem i nie będzie mnie jeszcze przez parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 07:48, Karanthir666 napisał:

Melee to nie moje klasy, ale trochę na warku się znam. Napisz do mnie w grze to co nieco
ci wyjaśnię. Mój nick to Necro Viktoria. Tylko napisz kiedy będziesz, bo w chwili obecnej
mocuje się z kompem i nie będzie mnie jeszcze przez parę dni.


Mogę spróbować się dostosować, głównie gram wieczorami ;)
Powiedz kiedy będziesz miał chwilę to się zjawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 14:43, Ha_Xior napisał:

Mogę spróbować się dostosować, głównie gram wieczorami ;)
Powiedz kiedy będziesz miał chwilę to się zjawię

Ja to mogę tak też wieczorami. I to ja w tym momencie bardziej mogę się dostosować do ciebie niż ty do mnie. Powiedzmy dzisiaj o godz. 19:30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po paru latach stagnacji w graniu w gry MMO / gry PC, postanowiłem zagrać w GW2, mam doświadczenie z WoW oraz GW1. Krótkie pytanie, gdzie gra najwięcej ludzi z forum? Są jakieś serwery czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się