AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 10:21, Chlorofil napisał:

A możecie jest jakiś poradnik dot. craftowania ? To będzie raczej moje pierwsze MMO w
które chciałbym się głębiej wbić. Wcześniej grałem w WoWa, Guild Wars 1 ale o tyle w
gw nie było craftu to w Wowie nie zwaracałem na to uwagi.

http://www.gw2crafts.net/
http://www.guildwars2-crafting.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 11:03, Chlorofil napisał:

Dzięki. A konkretnie jaki craft przyda się danej profesji ?


Craft jest przydatny do levelowania postaci. Jeśli chcesz ją sam ubierać, to niezbyt się to opłaca, bo taniej wychodzi kupować gotowe rzeczy na TP.
Jak już bardzo chcesz, to jako jeden wybierz zależnie od typu armoru armorsmith/leatherworker/tailor a drugi do broni wg potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 11:03, Chlorofil napisał:

Dzięki. A konkretnie jaki craft przyda się danej profesji ?

Gotowanie i jubilerstwo są uniwerslane i przydają się każdemu. A reszta to:
Necro, ele, mesmer - Tailoring i Artificer
Ranger, thief, engineer - Leatherworking i Huntsman
Warek, guardian - Armorsmith i Weaponsmith
Oczywiście są wyjątki od reguły, bo np. necro używa sztyletów, a one są w weaponsmith. Ale generalnie taki jest podział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 13:57, Chlorofil napisał:

A polecilibyście jakąś lekturkę z którą warto się zaznajomić przed odpaleniem GW 2 ?

Zobacz linki w pierwszym poście. Może to ci nieco pomoże. Zresztą ja i tak uczyłem się wszystkiego w grze. Z konieczności, bo jak grę zaczynałem to gw2 dopiero startowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 13:57, Chlorofil napisał:

A polecilibyście jakąś lekturkę z którą warto się zaznajomić przed odpaleniem GW 2 ?

Ja przede wszystkim polecam NIE wybierać serwera na chybił trafił (tak jak ja to zrobiłem). Bo później nie można ot tak stworzyć postaci na innym (jak we wszystkich innych grach mmo), tylko przykładowo przeniesienie się na polski Blacktide kosztuje... 1500 gemów!! Wprawdzie można na innym serwerze grać jako guest no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 15:12, misioo napisał:

Ja przede wszystkim polecam NIE wybierać serwera na chybił trafił (tak jak ja to zrobiłem).
Bo później nie można ot tak stworzyć postaci na innym (jak we wszystkich innych grach
mmo), tylko przykładowo przeniesienie się na polski Blacktide kosztuje... 1500 gemów!!
Wprawdzie można na innym serwerze grać jako guest no ale...

Tylko z tego co kojarzę, to Backtide jest jednym z najsłabszych serwerów. I mało ludzi na nim. Większość graczy się przeniosła na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Desolation. Świetne community, srebrna liga w eu wvw i przede wszystkim dużo graczy. Za polakami nie ma się co uganiać, zwłaszcza, że po całej Europie jest rozsiana masa świetnych ludzi. Po co się ograniczać tylko do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się