AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2013 o 15:49, zerohunter napisał:

Sylvari były inspirowane Doktorem Who?


Czemu? W necie jest mało atykułów o nawiązaniach w GW2, szczególnie do nie-gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 08:11, L33T napisał:

Niedługo (w piątek) lądujecie w złotej miłej walki z Vizunah :)


Nie mam nic przeciwko. Teraz w srebrze panuje mała stagnacja. Z vizu na karku nie grałem dość długo, ostatnio jeszcze przed usunięciem cullingu więc fajnie będzie żabojadom utrzeć nosa znowu.
W ogóle skąd masz te info? Nie śledzę forum gw2 zbyt aktywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 15:30, Sipso napisał:

W ogóle skąd masz te info? Nie śledzę forum gw2 zbyt aktywnie :P


Z wyników ligowych matchupów zapewne, bo skończycie w srebrze na pierwszym miejscu.

Z tym, że info jest błędne, bo sezon 2 nie startuje od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kontroler Spirit Rangera PvP? Chciałbym tylko wiedzieć jak się czujecie po ogłoszeniu szykowanych zmian wobec Sun Spirita (względnie Storm Spirita, którego ja nie używam, bo wolę grać bardziej zwinną wersją rangera i używam Lightning Reflexes)? Sam nie jestem jeszcze doświadczonym graczem PvP, ledwo zacząłem (50 rozegranych gier), ale skuteczność tej klasy mnie bardzo cieszy i szczerze mówiąc w mojej taktyce Sun Spirit istnieje dla Oślepienia, ale boli mnie zmniejszenie czasu działania podpalenia. Tak jak mówię, specjalistą nie jestem dlatego chętnie wysłucham opinii doświadczonych pilotów Spirit Rangera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam maina wojownika i alta mesmera i wezmę tym mesmerem weaponsmithing żeby go poexpic i w jakiejś daleekiej przyszłości doszedłbym nim do 500 to będzie możliwosć zrobić mesmerem broń ascended dla innej postaci, czyli tego wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 13:01, conan8 napisał:

Jak mam maina wojownika i alta mesmera i wezmę tym mesmerem weaponsmithing żeby go poexpic
i w jakiejś daleekiej przyszłości doszedłbym nim do 500 to będzie możliwosć zrobić mesmerem
broń ascended dla innej postaci, czyli tego wojownika?


Broń ascended którą się craftuje jest account bound, więc jedną postacią możesz robić ją dla dowolnej postaci na koncie, dopiero użycie jej przypisze ją do którejś postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 13:01, conan8 napisał:

Jak mam maina wojownika i alta mesmera i wezmę tym mesmerem weaponsmithing żeby go poexpic
i w jakiejś daleekiej przyszłości doszedłbym nim do 500

I to chyba w bardzo dalekiej. Podobno, żeby dobić do 500 lvl (od 400) potrzeba wydać ok. 300 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 15:25, Sipso napisał:

/.../


GW 2 solidnie przesadza z ilością koniecznego golda... Nie wiem, czy to ja nie umiem expić, czy miałem za mało czasu, ale najwięcej miałem 50 golda. 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lochach można sporo zarobić. Sam zaoszczędziłem na mase rzeczy z TP, Gems, 3 T3 cultural armors i powoli znow zbliżam się do 100g. Bez bawienia się w maklera na TP i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 17:12, Izrafel92 napisał:

WOO \o/ ! Piken Square trzeci. Dobrze nam idzie.


Dobrze wiedzieć, że mój były serwer, który początkowo miał być serwerem RP, radzi sobie w walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 22:09, Sipso napisał:

Nie przesadza. Kwestia przyłożenia się do farmy :P 50g to niesamowicie mało.


Też tak uważam, ale nie lubię farmienia. Szkoda mi na to czasu. Na szczęscie można grać z mniej używanym ekwipunkiem... często niedocenianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniany, prawda, ale niestety też pogardzany, bo mimo, że gra na tych mniej efektywnych (aczkolwiek nadal skutecznych, często dla gracza zwyczajniej wygodniejszych) jest często o wiele bardziej funowa, to jednak nie przecina się przez content jak przez masło niczym zerker :P
Marzy mi się dzień w którym naprawią condi.

A farma nie jest konieczna. Ascended to tier dla tych, którzy potrzebują progresu. Exotic starcza bez problemowo, a pełen set exo to za karmę i tokeny z dungów uzbierane podczas levelowania można zdobyć.

Przeciw farmieniu nic nie mam. Ale po ostrym dojeniu czampów, jeszcze w Orr, do precursora, coś mnie od tego odrzuca, nawet mając przed sobą wizje asc armorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się