AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Gra nie celuje w grinderów i nolifów wg. twórców i wszyscy są równi, ale jakieś achievmenty z toksycznego czegoś mogą być cały miesiąc, a Fractured tylko 2 tygodnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 20:07, zerohunter napisał:

Gra nie celuje w grinderów i nolifów wg. twórców i wszyscy są równi, ale jakieś achievmenty
z toksycznego czegoś mogą być cały miesiąc, a Fractured tylko 2 tygodnie;/


Tylko zauważ, że acziwy z fractured to przejście każdego fractala po raz i tyle... Trzy dni góra z samego robienia daily dwóch tierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 20:07, zerohunter napisał:

Gra nie celuje w grinderów i nolifów wg. twórców i wszyscy są równi, ale jakieś achievmenty
z toksycznego czegoś mogą być cały miesiąc, a Fractured tylko 2 tygodnie;/


Małe sprostowanie, nie da się tylko meta zrobić, reszta jest w achievmentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 12:22, zerohunter napisał:

Kupno Collection Expander jest ograniczone czasowo?

Nigdzie takiego info nie znalazłem. Ale po co ci to? Zrób sobie swoją gildię lub kilka i będziesz mieć dużo darmowych banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy najlepiej sprzedac te toxic spory, jakoś teraz czy za np miesiac, dwa. beda one jeszcze komuś potrzebne w ogóle po zakończeniu tego LS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 11:04, conan8 napisał:

kiedy najlepiej sprzedac te toxic spory, jakoś teraz czy za np miesiac, dwa. beda one
jeszcze komuś potrzebne w ogóle po zakończeniu tego LS?


Są one używane w robieniu consumable zwiększającego condi dmg, więc zawsze jacyś zapaleńcy będą chętni zapłacić za to parę copperów. Poza tym dopóki w grze jest tricolor chest, spore będą stać na tej cenie ~4s. Jeżeli nie zależy ci na nich (Tricolor chest wypluwa mini za ok 8g) to najlepiej sprzedać je teraz bo pod koniec eventu ludzie zaleją tp tym cholerstwem i cena spadnie.
Na twoim miejscu poszukałbym na forum czy tricolor chest zostaje w grze czy nie, bo jeżeli zostanie to po evencie w zależności co zostanie a co nie (dostępność sporków) spore może tylko zyskać na cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 19:17, Undertaker napisał:

Nikt już w to nie gra, że temat tak ucichł? A szkoda, bo właśnie planowałem wreszcie
zainstalować. :P


Albo wszyscy grają tyle, że nie ma czasu pisać.. ;)

Ja tam się bawię dobrze od premiery, z dwoma chyba dłuższymi przerwami (~miesiąc i mniej), słucham narzekań - i tak, wiem że jest na co, ale mimo to gra mi się przyjemnie. Co prawda w dużej mierze to zasługa świetnych ludzi w gildii (ale mam wrażenie, że community i tak trzyma poziom), ale w crap bym nie grał. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 19:22, Adjatha napisał:

Ja tam się bawię dobrze od premiery, z dwoma chyba dłuższymi przerwami (~miesiąc i mniej),
słucham narzekań - i tak, wiem że jest na co, ale mimo to gra mi się przyjemnie. Co prawda
w dużej mierze to zasługa świetnych ludzi w gildii (ale mam wrażenie, że community i
tak trzyma poziom), ale w crap bym nie grał. ^^


Wiesz, rzadko w tym temacie znajduję opinię, pod którą mógłbym się podpisać - pod tym co tu napisałeś podpiszę się zdecydowanie :)
Tylko ja przerw nie robiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem właśnie Aetherblade path, zacząłem po 19, chyba z 20 ludzi miałem w party, ostatniego bossa biliśmy ze 30 razy, oozy oczywiście też z 15, a Spark i Slinky chyba też koło 15, aż powiedziałem że bijemy Sparka pierwsze i zaczęło działać;]

Nie mówcie że GW2 nie ma wymagających dungów, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2013 o 01:29, zerohunter napisał:

Nie mówcie że GW2 nie ma wymagających dungów, nigdy.

GW2 nie ma wymagających dungów.
To, że ktoś robi jakaś scieżkę po raz pierwszy i zupełnie jej nie ogarnia, nie czyni dunga trudym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 01:38, Pernia napisał:

To, że ktoś robi jakaś scieżkę po raz pierwszy i zupełnie jej nie ogarnia, nie czyni
dunga trudym...


Simin przed nerfem polecam. Teraz jest banalna, wcześniej trzeba się było napocić bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 10:42, Deathscythe napisał:

Simin przed nerfem polecam. Teraz jest banalna, wcześniej trzeba się było napocić bardzo.

Jak miało się dobry dps, to ten boss też był łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Element losowy.
Jedyne co w mmo mnie trapi to właśnie to, że po paru przejściach zna się wszystko na pamięć. Potem pozostaje tylko perfekcjonowanie bossów (patrz Lupi w arah i paru sekundowe kille).
Poza tym dungeony nigdy nie były specjalnie trudne w mmo gdy dungeona się zna.
Wieloosobwy content z rozkładem ról na poszczególne elementy wymagające nie tylko dobrej wiedzy na temat każdego z elementów bossa ale i koordynacji i kooperacji.
Szkoda, że tylko fractale mają te random rzeczy i to dopiero na wyższych levelach.

Poza tym panuje (chyba, tak mi się wydaje, a przynajmniej powinna), panuje taka etykieta, że jeżeli robi się dunga pierwszy raz z pugami to warto zajrzeć do guide na temat tegoż dunga. Fresh runy to sobie z gildią można robić. Bo jezeli aż tyle próbowaliście to mniemam, że nikt nawet nie patrzył na podpisy bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że potem będzie trudniej, robiłem to w sumie żeby mieć zaliczone, a problem był taki że miałem 2 stałe osoby, a reszta się wymieniała i od nowa trzeba było tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się