AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Nie dziwie się, przepisy w Chinach mają jakieś obostrzenia co do MMO. Co do samej Scarlet niech to się wreszcie skończy, nie wiem niech ją jakiś smok czy inne ustrojstwo wszamie na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 17:06, conan8 napisał:


Sądząc po mapach - bo może po prostu nie skojarzyłem, ale chyba to jakieś nowe obszary zwłaszcza z tym Wurmem - to raczej tak, Mordremoth. Ale sądząc po tym wierszyku na tych drewienkach do dostały media to nic poza Primordusem nie pasuje... Zobaczymy za tydzień. Może coś się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 17:17, FratelloAgito napisał:


Bloodtide? Teraz kojarzę to miejsce ze zwiastuna. Południe... Tylko raz tam byłem, nic ciekawego nigdy tam nie było.

Co do reszty... Jakoś serio ANet robi takie durne zapowiedzi. Wszystko wskazuje na smoka. Ale nie. Jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od 2 dni mam problem z wywalaniem do menu gry error 7:11:3:189:101.Wył. firewalla,antywirusa i nic nie pomogło,internet działa normalnie inne gry też.W google nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba z pół roku nie grałem w GW2. Warto wracać ? Były jakieś zmiany miechaniki gry czy dalej 80 lvl i "wow mam nową skórkę do broni jestem taki OP warto było nołlajfić" ''aka'' czy jest możliiwy jakiś progres postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 14:01, Kermit napisał:

Chyba z pół roku nie grałem w GW2. Warto wracać ? Były jakieś zmiany miechaniki gry czy
dalej 80 lvl i "wow mam nową skórkę do broni jestem taki OP warto było nołlajfić" ''aka''
czy jest możliiwy jakiś progres postaci ?

Dali ascended bronie i zbroję. Oraz dodali nowy path na Twilight Arbor. World bossowie mają więcej HP, przy czym Tequilla jest trudniejsza do ubicia, bo jest nowa taktyka (ale ta trudność to raczej zależy od serwera). Dodali też parę nowych fractali. I z tego co wiem niedługo ma być balance patch, który wprowadzi nową statystykę - ferocity. Jeszcze magic find jest do konta, tak samo jak gold, laury, glory, badge. Na PvP dostajesz kase.

Tak w skrócie, to zmieniło się parę rzeczy, ale cudów nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 14:12, FratelloAgito napisał:

[...]
Tak w skrócie, to zmieniło się parę rzeczy, ale cudów nie oczekuj.


Heh, to nawt nie wiem czy mi się opłaca sciągać z moim "szybkim" netem...dłużej bym ściągał niz grał pewnie :) Jak mnie przycisnie całkowity brak gier to może to zainstaluje. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem marionetkę. Na overflow nawet się udało ładnie.

Marionetka jest genialna. Nie będę jej tu opisywać. Warto się dla niej zalogować i ogarnąć.
Więcej takiego typu contentu.

Wurma jeszcze nie udało mi się pokonać, ba, na razie tylko ogarniam co się dzieje na poszczególnych głowach. Tutaj overflowy niestety legną na całej linii. Po Crimson i Cobalt mogę jednak stwierdzić, że zapowiada się kolejny tequatl. Po prostu trzeba to ogarnąć i będzie git.

Podoba mi się ten content. To naprawdę ładny content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do marionetki. Ale moim zdaniem perełką tego living story, jest ta pseudo "personal story" w LA, gdzie jest Rox, Braham itd. Naprawdę mi to się podobało :P No i pamiętnik Scarlet też jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wurm, fajny, nie udało się, to czekałem póltora godziny na kolejnego, i oczywiście równe 5m przed startem kickło mnie! Zacznę chyba shitstorm na ich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się