AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Marionetka fajna i bardzo przyjemna, o ile ludzie słuchają się i robią, co powinni. Najcięższy żywot mają Rangerzy z petami na drugim bossie :D "Bowbeary" ;) Kolejny argument za perma stow dla rangera.

Wurm jest bardzo przyjemny, ale trzeba mieć albo ogarniającą grupę albo ludzi na TS. Inaczej jest bardzo ciężko, a zawsze może się zdarzyć grupa kretynów, która rozbije event (jak kilka razy byłem świadkiem: jedna głowa na 5%, commanderzy pomagają na pozostałych, ale grupka została na Cobalcie i go wysadziła pomimo 6 minut czasu i szansy na full killa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Content daje radę poza bugiem z platformami. Szkoda że nie ma czegoś takiego dla gildii, bo misje gildyjne wieją już nudą (gdyby nie TS i atmosfera na niem pewnie by się nam nie chiało ich robić), a tak było by można sobie w kupie bez randomów biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 13:53, L33T napisał:

Content daje radę poza bugiem z platformami. Szkoda że nie ma czegoś takiego dla gildii,
bo misje gildyjne wieją już nudą (gdyby nie TS i atmosfera na niem pewnie by się nam
nie chiało ich robić), a tak było by można sobie w kupie bez randomów biegać.


Jakim bugiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafi czasem ustawić 1 osobę na platformie, Anet tłumaczyła co i dlaczego ale takie kwiatki nadal się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 23:51, rino1983 napisał:

mógłbyś roszeżyć swoją odpowiedz ?

"roszeżyć". A co to za słowo? Za naukę pisowni byś siię lepiej wziął. Co do twojego pytania. Zwięszka sloty w banku o 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna, mała rzecz, która powinna zdecydowanie poprawić stosunki międzyludzkie - publiczne pouczanie innych, zwłaszcza w sposób taki, by poczuli się w towarzystwie źle, ponieważ sprawiono im przykrość, naprawdę nie jest czymś dobrym. A to forum w pewnym sensie jest miejscem publicznym. Nie wiem skąd taka presja, by wytykać innym błędy, zwłaszcza w tak chamski sposób. Rozumiem, że o pisownię trzeba dbać, ale jeśli już chce się kogoś poprawiać, to róbmy to w sposób zdecydowanie milszy. Szanujmy innych. Nie ma nic dobrego w upokarzaniu kogokolwiek. Sam zresztą widzisz jak to jest.

rino1983
A jeśli chodzi o pytanie:
Collection Expander powiększa dostępne miejsce na surowce o kolejne 250. Czyli kupując takie ulepszenie, będziesz miał możliwość trzymania w banku 500 (a gdy dokupisz kolejne to 750 lub 1000 maksymalnie) surowców każdego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:51, KubooPL napisał:

Jedna, mała rzecz, która powinna zdecydowanie poprawić stosunki międzyludzkie - publiczne
pouczanie innych, zwłaszcza w sposób taki, by poczuli się w towarzystwie źle, ponieważ
sprawiono im przykrość, naprawdę nie jest czymś dobrym. A to forum w pewnym sensie jest
miejscem publicznym. Nie wiem skąd taka presja, by wytykać innym błędy, zwłaszcza w tak
chamski sposób. Rozumiem, że o pisownię trzeba dbać, ale jeśli już chce się kogoś poprawiać,
to róbmy to w sposób zdecydowanie milszy. Szanujmy innych. Nie ma nic dobrego w upokarzaniu
kogokolwiek. Sam zresztą widzisz jak to jest.

Więc stwierdzenie faktu uważasz za upokorzenie? Ciekawe. A wg. ciebie jakbym miał to napisać? ładnie go poprosić, żeby zaczął pisać poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 00:09, Karanthir666 napisał:

> mógłbyś roszeżyć swoją odpowiedz ?
"roszeżyć". A co to za słowo? Za naukę pisowni byś siię lepiej wziął. Co do twojego pytania.
Zwięszka sloty w banku o 250.

Hej dzięki za pokazanie błędu postaram się robić ich mniej. A na przyszłość proszę abyś udzielał pełniejszych odpowiedzi.
ps. napisałeś siię a nie powinno być się

Żeby nie pisać dwóch postów pod rząd to KubooPL dzięki za wyczerpującą odpowiedz i że się za mną wstawiłeś. Choć takie posty jak napisał Karanthir666 mnie nie obrażają bo jestem świadomy że robie różne błędy i z tym trzeba walczyć bo to przeszkadza w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie samo wskazanie błędu było upokorzeniem, a zrobienie tego w sposób, w jaki to zrobiłeś. I tak, w sposób milszy. Nie chodzi tu o przesadne słodzenie, ale na pewno też nie o sugerowanie komuś by się lepiej brał za naukę.

rino1983
Nie ma sprawy. Sam właściwie nigdy z tego nie korzystałem, ale tak twierdzi wiki.
A jeśli chodzi o wstawianie się - każdy popełnia błędy, ale to nie powód do publicznego ich wytykania w taki właśnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 12:33, KubooPL napisał:

A jeśli chodzi o wstawianie się - każdy popełnia błędy, ale to nie powód do publicznego
ich wytykania w taki właśnie sposób.


Ale taki sposób zazwyczaj zostaje na dłużej w pamięci.

https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/

Pusto, niestety. Ale jest zwiastun:

https://www.guildwars2.com/en/news/coming-soon-the-edge-of-the-mists/

Szkoda, że ta łatka nie ma swojej strony w Releases. Releases zawsze daje coś do spekulacji w "pustym" tygodniu między łatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem lekką przerwę od GW2 ostatnio, sprzed nerfa dokładnie, i chciałem się zapytać. Czy ten nerf wpłynął jakoś konkretnie na Spirit Rangera w tPvP? I drugie, które teraz mi do głowy przyszło. Czy jest jakiś podział, jakieś tiery z rozpisanymi do nich typami postaci PvP? Tak jak np są do MtG ( http://forums.mtgsalvation.com/showpost.php?p=11456220&postcount=1001 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim nerfem?
Chodzi ci o nerf berserkera? To dopiero za jakieś 2 tygodnie.
Poza tym ten nerf na PVP nie wypływa.

Treść z linku za cholerę nic mi nie mówi, ale domyślam się, że masz na myśli klasy (na pospolitych buildach) z którymi inne nawet nie mogą rywalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 22:24, Sipso napisał:

Jakim nerfem?
Chodzi ci o nerf berserkera? To dopiero za jakieś 2 tygodnie.
Poza tym ten nerf na PVP nie wypływa.

A nie miały jakieś zmiany z bożym narodzeniem wejść :D? M.in. skrócenie działania podpalenia czy przeniesienie Roaming Spirits z generalskiego stopnia, na masterski (3 -> 2, bo mogłem nazwy pomylić ;) ). Tak jak mówiłem, nie grałem od grudnia i nic nie czytałem co się zmienia. Plus jakoś też nigdy nie interesowałem się tym na tyle, teraz zacząłem pogrywać w PvP to się zainteresowałem.

Dnia 30.01.2014 o 22:24, Sipso napisał:

Treść z linku za cholerę nic mi nie mówi, ale domyślam się, że masz na myśli klasy (na
pospolitych buildach) z którymi inne nawet nie mogą rywalizować?

Chodzi mi o podział buildów na poziomy, np. super, słaby, neutralny, etc. :) Nawet nazw nie znam buildów najpowszechniejszych, więc taki spis ułatwiłby mi życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany a nerf to imo wielka różnica. Zwłaszcza w grze, gdzie klasy w pve a pvp mają te same staty i traity.
Generalski stopień? Inglisz mucz i ges...

Spisu nie ma. Zmiany są dość częste więc i nazwy się zmieniają mm necro, hambow war. Czytaj fora klas to ogarniesz co i jak. A nawet lepiej jak po prostu w grze poznasz buildy.
Jeżeli mówisz, że pogrywasz w pvp ostatnio to z pewnością zauważyłeś co w trawie piszczy. Mówię tu o tpvp. Wystarczy rozegrać parę meczy. Zapamiętać, poszperać w internetach i poznać co kryje się za powszechnymi buildami.
Mimo słabego balansu ludzie potrafią wyhodować ciekawe nietuzinkowe buildy i wymasterować je. Choćby zmieniając jednego traita i sigil w powszechnym buildzie. Co spasuje im do stylu gry.
Imo są buildy easy to play albo hard to play. Swoim rangerem albo rozwalam hambowa albo trafiam na takiego co się rozwalić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 09:59, zerohunter napisał:

Ten watchwork moa mini pet może np. za miesiąc kosztować kilka razy co teraz?


Raczej jego cena będzie spadać, póki można go dropnąć. Później nastąpi wzrost, głównie za sprawą spekulantów na reddit, i kolejny spadek. Jeśli chcesz się bawić w sprzedaż petów, to polecam zabicie Wurma ;) Minis z niego kosztuje jakoś pod 2.2k golda ;)

Z innej beczki: prawie ubiliśmy Wurma na SFR. "Prawie", bo okazało się, że jest:
1. scalling bug
2. double damage spot bug
3. kondycje zjeżdżają mu damage nawet po wejściu w invu

Patrząc jednak na porównaniu lootu Wurm vs. Teq zrobione przez Desolation jakoś nie żałuję.


Na koniec zaś pytanie do społeczności tutejszej. Co sądzicie o kilofie Watchworkowym? Tzn. dodatkowe wydobywanie zasobów za gemy? Dla porównania Molten Pick, który też jest infinite, kosztował 800 gemów, ale nie ma specjalnych właściwości. Watchwork kosztuje 1000 i ma 20% szans na dodatkowe Sprockety przy każdym kopaniu dowolnego zasobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cobaltowy mini pet? 1900 aktualnie, ale cena jest mega, tylko nie wiadomo czy się kupcy znajdą;p

Ja narazie dropnąłem tego z lalki, może dropnie drugi, i się opchnie za jakieś 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się