AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Może by się tak wstrzymać z oceną czegoś, czego jeszcze nie poznaliśmy. Tych kilka wątpliwych leaków to za mało, żeby oceniać spójność LS :/

Ja też wolałbym kompletny, płatny nawet dodatek zamiast LS, ale powiedziano, że oprócz pracy nad LS są też robione inne rzeczy - w domyśle dodatek.
Po drugie, dwa ostatnie LS są naprawdę dobre - marionetka jest świetna, wurm dał cel niektórym graczom (mnie niezbyt, ale doceniam, że robią coś wymagającego), nowa mapa zaś jest wspaniała i naprawdę wzbogaca tryb wvw. Niektórym krytykanctwo weszło w krew jak widzę i nic nie jest w stanie ich zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+

Spoiler

W dodatku jeżeli potwierdzą się teorie, że sylvari są/ mieli byś sługami Mordremotha to jak dla mnie historia byłaby naprawdę ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue hue, Great Jungle Wurm Slayer wbity, teraz poczekać chwilę aż jeszcze więcej ludzi zacznie ogarniać i można tam dla dropu chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 11:14, zerohunter napisał:

Hue hue, Great Jungle Wurm Slayer wbity, teraz poczekać chwilę aż jeszcze więcej ludzi
zacznie ogarniać i można tam dla dropu chodzić.

Heh i właśnie dlatego że coraz więcej ludzi go wbija, to będzie ich tam coraz mniej na niektórych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 01:09, Artvr_4 napisał:

Czy ta gra jest darmowa? skąd mogę ją pobrać. Proszę o jakieś informacje


Musisz pierw kupić. Nie ma subskrypcji, więc po kupnie możesz grać ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 01:09, Artvr_4 napisał:

Czy ta gra jest darmowa? skąd mogę ją pobrać. Proszę o jakieś informacje

Za darmo to się tylko gra. Musisz ją najpierw kupić. I nie, nie ma nigdzie prywatnych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest inna taktyka, jako że na mainie są z reguły pijawki, to grupa najbardziej starająca się to zrobić siedzi na overflowie, wczoraj 3 kille poszły przy 3 próbach, tylko że ten overflow też pęka w szwach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakieś rady dla początkującego Guardiana?
Jakie najlepsze sety weaponów/jakie armory? Gdzie szybko wylewelować?
Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą grą, do tej pory cały czas grałem w jedyneczkę i taki przeskok to spore wyzwanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 14:59, Ha_Xior napisał:

Jakieś rady dla początkującego Guardiana?
Jakie najlepsze sety weaponów/jakie armory? Gdzie szybko wylewelować?
Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą grą, do tej pory cały czas grałem w jedyneczkę i
taki przeskok to spore wyzwanie :P

http://guildwars2.pl/qq_przedstawia_guardian,a551
http://www.guildwars2guru.com/topic/83701-the-perfect-dps-guardian-build/
Co do levelowania to polecam robienie daily, eventy na południowym terenie mapy Wayfarer Foothills oraz AC Story (od 35 lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2014 o 17:15, Karanthir666 napisał:

Co do levelowania to polecam robienie daily, eventy na południowym terenie mapy Wayfarer
Foothills oraz AC Story (od 35 lvl).


A takie na prawdę early game leveling to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 18:43, Pernia napisał:

Living story, questy, crafting.

Kolega jest początkujący więc Living (niski lvl) i crafting (brak surowców i kasy) odpada. Questy dużo expa nie dają. Najwięcej dają daily i AC Story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 18:40, Ha_Xior napisał:

A takie na prawdę early game leveling to gdzie?

Napisałem gdzie. Innej fromy nie ma. To jest early właśnie. I na początek zrób na 100% wszystkie miasta. Kilka poziomów powinno ci wskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 18:07, zerohunter napisał:

AC story jest od 30 lvl, jak nie masz nic przeciwko, to możesz kupować dungeony.

Fakt, mój błąd. AC Story jest banalne i tego nie trzeba kupować. Ale Exp AC to już raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy obszar ma podpisany zakres poziomów jakie na nim obowiązują. Pozwiedzaj i rób na 100% mapki które odpowiadają twojemu levelowi. Jak ktoś powiedział miasta rasowe + lions arch na 100% warto, potem startowe lokacje rasowe. Jak overlevelujesz questy fabularne o jakieś 10 leveli to warto je zacząć wtedy robić bo nie są wtedy tak męczące i szybko nawet lecą.
Craftować zawsze warto dla tych paru expów z tego co uda ci się uzbierać, a zbierać matsy zbieraj cały czas.
Na 30 levelu robisz dungeona Ascalonian Catacombs do 35 levelu, potem wersję explorable tego dungeona do odblokowania Citadel of Flames (lub wcześniejszych, nie są trudne, może długie ale urozmaicają).
Najlepszy sposób to spamowania dungeonów. Jedno przejście daje z tego co pamiętam 70% expa.
A jeżeli nie interesuje cię taki "power leveling", tak to nazwijmy, to po prostu rób mapki na 100% i eventy, czasem przeplatając questem fabularnym i dungeonem.

Pod żadnym pozorem nie kupuj dungeonów. Kasę wydaj na power leveling craftu Cooking http://www.gw2crafts.net/cooking_fast.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 20:55, Sipso napisał:

Jak overlevelujesz questy
fabularne o jakieś 10 leveli to warto je zacząć wtedy robić bo nie są wtedy tak męczące i szybko nawet lecą.

Co masz na myśli?

Dnia 16.02.2014 o 20:55, Sipso napisał:

Craftować zawsze warto dla tych paru expów z tego co uda ci się uzbierać, a zbierać matsy
zbieraj cały czas.

Czyli, że surowce, które da się wysłać do skrzynki tak?

Dnia 16.02.2014 o 20:55, Sipso napisał:

Najlepszy sposób to spamowania dungeonów. Jedno przejście daje z tego co pamiętam 70%
expa.

Ale z tego co słyszałem dungeony są od wyższych lvl.

Dnia 16.02.2014 o 20:55, Sipso napisał:

Pod żadnym pozorem nie kupuj dungeonów. Kasę wydaj na power leveling craftu Cooking http://www.gw2crafts.net/cooking_fast.html

Ok zapamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 21:51, Ha_Xior napisał:

Co masz na myśli?

Mam na myśli to, że questy fabularne rób wtedy gdy będziesz miał poziom o 10 wyższy od rekomendowanego. Tj. jeżeli quest jest na 15 to zrób go na 25. Poziom questa masz pokazany w prawym górnym rogu przy informacji o nim.

Dnia 16.02.2014 o 21:51, Ha_Xior napisał:

Czyli, że surowce, które da się wysłać do skrzynki tak?

Emm. Rąb drewno, wal kilofem i zbieraj plony. Przy czyszczeniu plecaka chowaj wszystkie matsy (takie koło zębate w prawym górnym rogu okna plecaka, tam Deposit All Materials). Po jakimś czasie uzbiera ci się co nieco. Z tego warto pocraftować ciutkę dla tych paru praktycznie darmowych expów.

Dnia 16.02.2014 o 21:51, Ha_Xior napisał:

Ale z tego co słyszałem dungeony są od wyższych lvl.

AC story jest od 30, explorable od 35. Potem na 40 jest CM story, na 45 explo. I tak dalej i tak dalej. Dopiero od 70 poziomu są chyba 3 dungeony które odblokowują się na 72, 75 czy jakoś tak.
Gdy jakiś dungeon staje się dla ciebie dostępny zawsze dostaniesz maila w grze od "osobistego herolda".


Przede wsztystkim, pytanie klucz - który masz level?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit zassała czarna dziura.

Jeżeli nie zależy ci na wbiciu 80 w dwa dni to najlepiej po prostu baw się grą. GW2 daje expa za praktycznie każdą czynność. Rób mapki na 100%, zbieraj matsy, rób eventy.
Gra po 80 levelu jest praktycznie taka sama jak przed nim. Robisz te same dungeony, i wcale nie ma trudniejszych wersji, jest nawet łatwiej bo masz rozwiniętą postać.
Cały content jaki widzisz przed 80 poziomem stanowi jednocześnie endgame.
Tylko niektóre Living Story są nastawione na 80 poziomy, a zazwyczaj na czas premiery podwyższają one poziom do 80 by jednak można było spróbować swoich sił.

Poza tym ogarnij WvW. Jeśli cię wciągnie to nałapiesz masę expa w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się