AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2014 o 20:06, Siupson napisał:

Witam serdecznie. Mam pytanko odnośnie profilu gildii w grze. Jest możliwość aby z panelu
gry gracz bez gildii mógł jakąś gildię wyszukać ?



Wchodzisz do LA
Piszesz na głównym chacie "Szukam gildii"/"I''m looking for a guild"
Czekasz na spam od rekruterów
???
PROFIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 20:41, Buhahahahaha napisał:

Wchodzisz do LA
Piszesz na głównym chacie "Szukam gildii"/"I''m looking for a guild"
Czekasz na spam od rekruterów
???
PROFIT


Nie odpowiedziałeś na moje pytanie zatem je ponawiam.

Czy jest możliwość, aby z panelu gry wyszukać jakąkolwiek gildię kiedy się w żadnej nie jest ?

Zastanawiam się nad jakimś ciekawym wypełnieniem profilu gildii i szkoda jeśli twórcy gry ograniczyli widoczność opisu wyłącznie dla jej członków.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego. System gildii w GW2 nie jest jakiś rewelacyjny, brak w nim wielu przydatnych funkcji i co gorsza AN nie śpieszy się (lub co jest prawdopodobniejsze po prostu im się nie chce) z dodawaniem nowych funkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 23:14, Siupson napisał:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie zatem je ponawiam.


Odpowiedziałem, ale niestety na tyle skrótowo, że niezrozumiale. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczącego tych Living Story. Czy questy w Lion''s Arch są przeznaczone tylko dla 80 levelowych postaci, czy jak mam 46 lvl to mogę się spokojnie tam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 00:46, Smooqu napisał:

Mam pytanie dotyczącego tych Living Story. Czy questy w Lion''s Arch są przeznaczone
tylko dla 80 levelowych postaci, czy jak mam 46 lvl to mogę się spokojnie tam wybrać?



Gra zwiększy Twój poziom do 80, aczkolwiek efektywność ataków postaci i jej obrona będzie mniejsza no i oczywiście skille będziesz miał tylko te co odblokowałeś. Ja byłem tam postacią na 30 poziomie i było spoko z tym, że ludzie jak ogarną, że nie masz 80 poziomu to nie wezmą Cię do party. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gw2haven.pl/feature-patch-15-kwietnia/

Wypas, a tutaj lista z której codziennie coś nowego można będzie wyczytać.

www.guildwars2.com/en/the-game/releases/feature-packs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:08, zerohunter napisał:

Takie pytanko do ogarniający lore z pierwszej części, Kurzicki i Luxoni i Ci jeszcze
jedni mogliby by być jakąkolwiek podstawą do open pvp?


W GW 2 wątpię, ze szczątkowych informacji można się dowiedzieć że Luxoni i Kurzickowie zostali zjednoczeni przez Cesarza Usoku. Osoby które nie chciały podporządkować się nowym zasadom zostały wygnane z Canthy. Prawdopodobnie mówimy tu o małych grupach uchodźców rozsianych po wszystkich kontynentach, wątpię by byli w stanie być podstawową do wspomnianego pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jako weteran gw od dłuższego czasu myślę nad zakupem 2. Jednak moje wątpliwości budzi tylko mój config nie wiem czy mi pójdzie (core2 duo 2.4 gf 9600 mgt 4 giga ram) . Jak z optymalizacją gw 2 płynnie chodzi na minimalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 03:56, Ponury666 napisał:

Witam . Jako weteran gw od dłuższego czasu myślę nad zakupem 2. Jednak moje wątpliwości
budzi tylko mój config nie wiem czy mi pójdzie (core2 duo 2.4 gf 9600 mgt 4 giga ram)
. Jak z optymalizacją gw 2 płynnie chodzi na minimalnych?

Powinieneś móc zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 03:56, Ponury666 napisał:

Witam . Jako weteran gw od dłuższego czasu myślę nad zakupem 2. Jednak moje wątpliwości
budzi tylko mój config nie wiem czy mi pójdzie (core2 duo 2.4 gf 9600 mgt 4 giga ram)
. Jak z optymalizacją gw 2 płynnie chodzi na minimalnych?

Znajomy miał podobny sprzęt, na zwykłym pve czy pvp chodziło bez problemu, znacznie gorzej z masowymi eventami czy WvW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę po ponad pół rocznej przerwie... chyba się domyślacie jaki spam itemów i innych pierdoł mnie zasypał. W ogóle nie potrafię się odnaleźć teraz... Lion Arch rozwalone nikogo nie ma :D Dużo nowych opcji w interfejsie i jeszcze nie odblokowane waypointy (swoją drogą przeglądam mapę i nie widzę gdzie je mogę odblokować :/).
Trzeba się gry trochę uczyć na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2014 o 14:53, Kermit napisał:

Trzeba się gry trochę uczyć na nowo :)

Spokojnie, to tylko zmiany kosmetyczne.
Pograsz tydzień i zobaczysz, że nie zmieniło się praktycznie nic, dalej brak endgame''u, w PvE wieje nudą kilometrami ;]
Living story pierwszego sezonu było niesamowite. Przez rok czasu wydawać apdejty co dwa tygodnie i nie wprowadzić do gry zupełnie nic konkretnego, to trzeba umieć. A kabona leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2014 o 22:56, Pernia napisał:

[...]


Coś czuję, że długo nie pogram bo rzeczywiście nie ma co robić. Biegam z zergiem na WvW, bawię się w PvP (swoją drogą skill spadł całkowicie :D kiedyś owniłem, teraz to tak dostaję po dupie :) ). Szkoda, bo gra miała niesamowity potencjał (przynajmniej tak mi sie wydawało w czasie bety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda, bo gra miała niesamowity potencjał (przynajmniej tak mi sie wydawało

Dnia 30.03.2014 o 23:15, Kermit napisał:

w czasie bety).

Ta gra ma potencjał, jednak bezsensowny pomysł z Living Story zupełnie go zabija.
Brak permanentnego contentu to tragedia, po dwóch latach od wydania gry nie dostaliśmy nawet jednej lokacji w PvE, story jest najgorsze na świecie i nie trzymające się kupy. Po GW1 mają niesamowity wachlarz możliwości, a póki co nie robią z tym zupełnie nic.
Co do PVP, fajnie by też było, gdybyśmy oprócz bezsensownych i nudnych pojedyńczych gierek dostali jakieś zorganizowane i ''prestiżowe'' lokacje, pokroju HA z GW1.

Może za parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę że zbliżający się turniej PvP organizowany przez ANet trochęrozrusza scenę PvP i może pojawi się więcej turniejów. Liczę na to, bo gra jest fajna i mnie tam się PvP bardzo podoba, ale nie ukrywam, że dali ciała. GW1 miało fantastyczne, bardzo zróżnicowane PvP, a GW2 pod kątem różnorodności trybów ssie pałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się