AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2014 o 00:02, Ichibanboshi-kun napisał:

Liczę że zbliżający się turniej PvP organizowany przez ANet trochęrozrusza scenę PvP
i może pojawi się więcej turniejów. Liczę na to, bo gra jest fajna i mnie tam się PvP
bardzo podoba, ale nie ukrywam, że dali ciała. GW1 miało fantastyczne, bardzo zróżnicowane
PvP, a GW2 pod kątem różnorodności trybów ssie pałkę.

Znając życie obędzie się bez echa, a scena PvP nadal będzie leżała i kwiczała;). Obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrych zmian... Tyle dobrego... By na koniec kopnąć w nerki tym zakichanym megaserwerem. I ta rozkładówka czasów bossów. Waypointy to w ogóle... nawet prychnąłem.
LA w najbliższym czasie to spam włączających tequatla gildii do których będzie trzeba dołączać by megaserwer ogarnął.
gg anet wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że te Megaserwery będąw PvE tylko w lokacjach 1-15. Jeśli testy się udadzą to wtedy rozszerzą, a jeśli nie to z tego pomysłu zrezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie piszą, że ewentualnie zrezygnują? Piszą, ze miasta i 1-15''tki to test początkowy, a dalej w 2014 włączą na całą Tyrię.
Poza tym plażo proszę... już widzę jak rezygnują... Wywalili na to pewnie cały hajs z gem store''a to wcisną, żeby im szkoda nie było. Co jest z tą zakichaną modą na te megaserwery? Po co to komu? Gdzie teraz "prestiż" bycia na Deso poza wvw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało ludzi na początkowych mapach w momencie kiedy jest "dzień otwarty" nie napawa optymizmem potencjalnego kupca. To raz, a dwa że części eventów nie ma komu robić i wisi sobie biedny boss bo nikt go kijem nie trąci.
CD na bossach to chory żart, nie będzie jak ćwiczyć bo nie ma gwarancji że wbijemy tam gdzie trzeba za te 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wypełnienie low lvl zonek i ruszenie mało popularnych eventów jest okej to jednak można było po prostu połączyć parę mało zaludnionych serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy dobrze kminię, bo nie chciałbym się wpakować, bo mam szczęście do tracenia golda, kupić teraz gemów za jakieś 100 golda, potem poczekać aż wejdzie patch, ludzie będą kupować skórki, gemy podrożeją, a ja sprzedam je drożej, i będę miał więcej niż włożyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 12:30, zerohunter napisał:

Powiedzcie mi czy dobrze kminię, bo nie chciałbym się wpakować, bo mam szczęście do tracenia
golda, kupić teraz gemów za jakieś 100 golda, potem poczekać aż wejdzie patch, ludzie
będą kupować skórki, gemy podrożeją, a ja sprzedam je drożej, i będę miał więcej niż
włożyłem?

Raczej tak niekoniecznie. Gemy aż tak bardzo nie stanieją, żeby na nich coś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 12:30, zerohunter napisał:

Powiedzcie mi czy dobrze kminię, bo nie chciałbym się wpakować, bo mam szczęście do tracenia
golda, kupić teraz gemów za jakieś 100 golda, potem poczekać aż wejdzie patch, ludzie
będą kupować skórki, gemy podrożeją, a ja sprzedam je drożej, i będę miał więcej niż
włożyłem?

Takie deale to zaraz po premierze można było robić, teraz już tak ceny niestety nie skaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 players who log on between the launch of Feature Pack on April 15 and 11:59 am PDT on April 16 will be receiving five free transmutation charges in the gemstore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 23:28, zerohunter napisał:

GW2 players who log on between the launch of Feature Pack on April 15 and 11:59 am PDT
on April 16 will be receiving five free transmutation charges in the gemstore.

To te lepsze kamyki, czy ten szajs, lecący wszędzie? Bo już nawet nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 23:43, QuandorX napisał:

To te lepsze kamyki, czy ten szajs, lecący wszędzie? Bo już nawet nie pamiętam.


To te nowe, które pojawią się w jutrzejszym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 23:59, Adjatha napisał:

To te nowe, które pojawią się w jutrzejszym patchu.

O, to bardzo pozytywnie, nie wiem tylko, czy będzie chciało mi się z tej okazji ściągać wszystkie patche:D. W każdym razie miło z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 23:28, zerohunter napisał:

GW2 players who log on between the launch of Feature Pack on April 15 and 11:59 am PDT
on April 16 will be receiving five free transmutation charges in the gemstore.

Czyli dzisiaj się zaloguję, a jutro po patchu dostanę te kamyki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 08:20, Karanthir666 napisał:

> GW2 players who log on between the launch of Feature Pack on April 15 and 11:59
am PDT
> on April 16 will be receiving five free transmutation charges in the gemstore.
Czyli dzisiaj się zaloguję, a jutro po patchu dostanę te kamyki, tak?

Tak z tym że czas to PDT, 11:59 to chyba 20:59 u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 11:14, DarkWolf_PL napisał:

Tak z tym że czas to PDT, 11:59 to chyba 20:59 u nas.

Ja to zrozumiałem tak: Że trzeba się zalogować pomiędzy 15 kwietnia, a 11:59 16 kwietnia. I z dalszej treści, której tutaj nie ma, jak będzie patch to dostanie się te 5 kamyków w zakładce Promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się