AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2014 o 23:35, Xar0ne napisał:

Gildia, której imienia nie wolno wymawiać w top1 PvP ^-^ (patrz załącznik)


Tyle rozegranych meczy...

20140418001427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 16:09, Sipso napisał:

Nie gram spirit rangerem. Mam swój build, który jak narazie najlepiej mi pasuje i czuję
się z nim pewnie w większości sytuacji. Po prostu nie przepadam za biegającymi za mną
petami (tak, wiem - ironia).

Haha, dobre :D to pochwal się czym grasz, chyba że to tajemnica ;> Nie chodzi mi o build, tylko broń, i ogólny zarys taktyki :) Ja za to własnie bardzo lubię jak lata za mną stadko istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 11:14, Sipso napisał:

http://intothemists.com/calc/?build=VGo-g;1wEFx-r2NEF-0;9k2a;1TT9;006909B5;6LJF54;1LNW4LNW48RQ

Noobski? Pewnie tak, ale potrafię z nim coś wywalczyć? Potrafię.


Noobski? NIe znam się na tyle, ale jak dla mnie to wygląda to na niezłą zabawę :) Trochę pewnie musisz się gimnastykować, ale w zwarciu z BFSem pewnie ładnie Ci idzie.


W ogóle, apropos PvP. Zapomnieliśmy wspomnieć o NAJWAŻNIEJSZEJ zmianie. Nie dotyczy ona za bardzo osób grających w turniejach, ale jest to błogosławieństwo dla hotjoinów - usunęli Raid of the Capricorn, thanks god.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej wypiminają mi, że nie daję drużynie za dużo buffów. Bo poza Spotterem 150 precision, to nie wnoszę praktycznie nic. Ale lubię używać czwórki z LB by uratować warka przed finisherem. Poza tym barrage z tym sigilem na aoe flame burst w akompaniamencie z muddy terrain albo entangle potrafi namieszać na choćby Forest of Niflhel, na midzie. Lubię ten build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, przedmioty eventowe (jakieś pierdółki, które wymieniało się na coś bardziej wartościowego przy okazji poszczególnych living story) po zakończeniu tego wszystkiego mają jakąś wartość czy nadają się jedynie na przemiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dość długo nie grałem w GW2 i powróciłem aby się trochę rozerwać i czy mógłby mi ktoś powiedzieć co u diaska stało się w Lion''s Arch?! Po zalogowaniu się do gry wyświetlił mi się jakiś filmik, na którym coś wybuchło, ale nie wiem co to jest i gdzie to jest, po prostu wybuchło - i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na to, że LA powróci do stanu świetności sprzed tej "rozpierduchy"?

BTW. Widzę, że sporo mnie minęło i trochę żałuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 89% LA powróci, ale po prostu nie wiadomo kiedy.
Na pozostałe procenty stawiam powrót LA, ale rolę głównego hubu może przejąć jakaś nowa lokacja, ale to raczej mało prawdopodobne. Zależy czy anet będzie kontynuować LS czy może rzuci w nas dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż w końcu ktoś u nich wyjmie głowę z tyłka i pomyśli jak durnym pomysłem był mega serwer w odniesieniu do ich "omg epic" tri wurma i funlessa. Koordynacja tych eventów to jakiś koszmar. Z daily też powrót do ery kamienia łupaneg. Reset traitów ok, a gdzie jakaś opcja zapisu buildu?
Dodatku choćby mi do niego dopłacali nie biorę, raz już tej bandzie zapłaciłem i dali pokaz jak nieudolnie zarządzają środkami i gdzie mają graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ta nowa Szafa (Wardrobe) zarżnie handel itemkami na TP. Nawet toto działa na culturale. Wystarczy kupić raz i ma się na każda postać. A o te kamyczki to nietrudno. Ja już ich mam 139.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 11:30, Sipso napisał:

Co jest nie tak z daily? Mi one pasują.

Mało, sami przyznali wcześniej że po to dają więcej żeby można było wybrać, w myśl zasady robisz to co ci odpowiada. Teraz powrót do tego co było dawniej.

Dnia 23.04.2014 o 11:30, Sipso napisał:

A mega server wszedł już na zonki z tequilą i wurmem?

Ludzie nie są pewni na którym "świecie" są, duże gildie mają problem bo: masz ludzi którzy "no habla in english", członkowie szukają się po mapach, randomy z podejściem "po co mi TS to tylko mob do zabicia i generalnie to mnie w ... cmoknijcie" to tak w telegraficznym skrócie. Znika motywacja do zabicia bossa bo nie robi się tego na swoim serwerze tylko na jakimś ogólnym czymś.

Dla mnie Anet żyje w innym świecie w którym nie ma innych MMO poza Guild Wars 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się