AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2014 o 11:50, L33T napisał:

Mało, sami przyznali wcześniej że po to dają więcej żeby można było wybrać, w myśl zasady
robisz to co ci odpowiada. Teraz powrót do tego co było dawniej.


Tylko teraz one się przeplatają. Więc w PvP możesz zrobić killsy, condi removale. Ja nie narzekam. Wchodzę na 20 min na wvw i daily zrobione. W PvP dwie areny i też po robocie.

Dnia 23.04.2014 o 11:50, L33T napisał:

Ludzie nie są pewni na którym "świecie" są, duże gildie mają problem bo: masz ludzi którzy
"no habla in english", członkowie szukają się po mapach, randomy z podejściem "po co
mi TS to tylko mob do zabicia i generalnie to mnie w ... cmoknijcie" to tak w telegraficznym
skrócie. Znika motywacja do zabicia bossa bo nie robi się tego na swoim serwerze tylko
na jakimś ogólnym czymś.


O ile ts do tequatla jest zbędny to jednak jest tak jak myślałem. Dla mnie mega server to porażka na całej linii i o ile cały feature pack jak dla mnie jest genialny, tak info o mega serverze mnie dobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, czy daily są ciągle takie same?

A potrójny Wurm to porażka teraz, jakby to o połowę znerfili z hp to by i tak były faile, bez koordynacji nikt nic nie zrobi, a bez serwerów i ts lipton, są niby gildie ale to nie to samo co gdy każdy gracz mógł dołączyć na serwer i ts będąc pewnym że jest w dobrym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko w sumie 2k gemów to jakieś 74-76zł za giftcode.
100 gemów to około 7.5 golda licząc do sufitu.
czyli za 74 - 76 zł mamy 150g

Legendarka przykładowa (nie mylić z ceną rzeczywistą) to 3k+ golda (patrzę na gw2spidy) to daje jakieś.... 1520 zł w gemach.

Więc owszem cena nie wygórowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dostałem 8 privów z pvpbank od botów, plus całe Gendarran Fields było zaspamowane ofertą, tak myślę czy to problem napisać bota, który banuje za napisanie 10 razy pod rząd zdania z pvpbank.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 13:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy coś jeszcze dropi Watchwork Sprockety? Albo gdzie częściej dropią Blade Shardy niż
w tej bazie piratów za LA?


Z tego co się orientuje to sprockety już tylko z tego node w home instance można wydobyć. A co do Blade Shards to wiki mówi:

Dropped by Aetherblades
Contained in Bag of Alliance Supplies
Rare gather from Sprocket Generator
Magnificent Chest at the end of the Not So Secret Jumping Puzzle

Więc może w Edge of the Mists można je pofarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To możesz zaktualizować wiki o informacje co daje zniszczony pre, bo nikt chyba jeszcze nie próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 13:19, zerohunter napisał:

Nic konkretnego nie dał, ja z tym riflem chodzę od miesiąca, właśnie się zastanawiałem
skąd mam tego skina;<

20140510131954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 13:17, Sipso napisał:

To możesz zaktualizować wiki o informacje co daje zniszczony pre, bo nikt chyba jeszcze
nie próbował.

Dafuq, poczytaj sobie fora wielu osobom to się przytrafiło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się