AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

https://dviw3bl0enbyw.cloudfront.net/uploads/forum_attachment/file/152172/getmoregold.png I panom z Arena net dziękuję za współpracę podobnie jak około 3/4 mojej gildi czyli ponad 300 osób.
Market to tragedia jeśli mówią wprost skąd ludzie mają brać pieniądze to dość dobitnie pokazuje o co tylko i wyłącznie im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 19:21, L33T napisał:

https://dviw3bl0enbyw.cloudfront.net/uploads/forum_attachment/file/152172/getmoregold.png
I panom z Arena net dziękuję za współpracę podobnie jak około 3/4 mojej gildi czyli ponad
300 osób.
Market to tragedia jeśli mówią wprost skąd ludzie mają brać pieniądze to dość dobitnie
pokazuje o co tylko i wyłącznie im chodzi.


Mnie zastanawia w jaki sposób to działa, że z 2g sprzed roku (a nawet mniej) teraz zrobiło się tak dużo za 100 gemów! Powie mi ktoś jak to działa? Jest to liczone na bazie tych, którzy w ojro płacili i przerabiali to na golda? Ostatnio zapłaciłem 13g 56s za 151gemów :( a nie jestem graczem, który ma dużo czasu na grę i ładna chwila w pociągu mi zeszła na tę kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii (bo czy system faktycznie tak działa nie wie nikt poza Anet) miało to działać tak:
- kupujesz gemy za golda -> cena do góry
- kupujesz gemy za pieniądze -> cena w dół

Obecnie tylko wywalenie TP by pomogło ale nie jest to wykonalne. Arena nie widzi problemu z rynkiem (zresztą np. z hackami na WvWvW też mimo ich zgłaszania nie robią praktycznie nic). A to że zwykły szaraczek może się obejść smakiem jak chce mieć fajne skiny to też mają gdzieś.
Dodajmy do tego fakt że:
- drop jest nerfiony
- pralka jest nerfiona
- ograniczono miejsca do farmu
I mamy sytuacje w której nie jesteś w stanie wprowadzić większej ilości itemów żeby zbić ich cenę, przez co ceny idą w górę i np dusk który latał między 680-800g jest teraz za 1548g minimum. TP to największa patologia w tej grze i nie można go ominąć bo ku uciesze mas mamy zamknięty rynek podany na spekulantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 11:11, L33T napisał:

Tja a Piken za cholerę nie chce walczyć na zasadzie "bo nie" przez co FSP czyli wylęgarnia
panów którzy bez hacków życia nie mają będzie drugi :/


Piken się blobi zszedł na psy, a z tymi hackami na FSP to trochę przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Lipca nowy sezon LS, na zdjęciu jakieś wrota, więc może nowa mapa, a podobno każdy patch z tego LS ma być pernamentynm contentem, może kotś to potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 22:58, zerohunter napisał:

1 Lipca nowy sezon LS, na zdjęciu jakieś wrota, więc może nowa mapa, a podobno każdy
patch z tego LS ma być pernamentynm contentem, może kotś to potwierdzić?


Głowy nie dam, ale ta informacja jest chyba oparta na słowach deva przepytywanego w grze:
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/25yca2/living_story_season_2_confirmed_to_be_permanent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 01:16, Noma napisał:

Strona z aktualnym buildami ? Co jakąś sprawdzę to buildy są 200-300 dniowe..

Co prawda już nie gram w GW2 od jakiegoś czasu, ale gdy grałem to korzystałem z buildów tego kolesia :
https://www.youtube.com/channel/UCXb625IE1vjylfTRW3-B6Lg/videos
Myśle, że powinny być jeszcze aktualne. Chociaż też słyszałem, że najlepszy build to własny build :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie, jak wygląda endgame? Jest coś do roboty? Czy te wszystkie waluty, które widzę w portfelu odpowiadają innym endgameowym zadaniom i nagrodom? Czy może podobnie jak w GW1, większość to kosmetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 09:54, zerohunter napisał:

Podobno ta gildia do klejnot Blacktide''u;D

Byłem w niej przez jakiś czas, dopóki grałem i rzeczywiście Pentagram powinien być wzorem dla innych gildii. Mili ludzie, ciągłe wypady, eventy. Gdyby nie to, że na dłuższą metę GW2 jest nudne, to na pewno grałbym tam dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 13:22, Kryhuu napisał:

Jedno pytanie, jak wygląda endgame? Jest coś do roboty? Czy te wszystkie waluty, które
widzę w portfelu odpowiadają innym endgameowym zadaniom i nagrodom? Czy może podobnie
jak w GW1, większość to kosmetyka?

Za tokenny widziane w portfelu możesz kupić sobie bronie i pancerze exotic na 80 lvl, więc to głównie zabawa w pimp my char. Także jeśli mowa o endgamie po 80 lvlu to farmisz dungi na ww tokeny, później możesz sie postarać wyfarmić (a jak!) ascended gear, a następnie podfarmić gold i matsy na legendarke. Przy nowej aktualizacji z living story odwiedzasz Tyrie by zdobyć eventowe itemki i sprawdzić jak tam rozwija się story z nijakimi (według mnie) głównymi bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wyłączyć powtórkę tej historii sezonu drugiego gdy już się zdobyło achivki ? Lubię mieć pusto w tym prawym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 13:16, Noma napisał:

Można wyłączyć powtórkę tej historii sezonu drugiego gdy już się zdobyło achivki ? Lubię
mieć pusto w tym prawym rogu.

Ja powtórzyłem wszystko i znikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się