AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ktoś się orientuje do kiedy mozna zrobić Gates of Maguuma? Zachciało mi się pograć w gw2, wchodzę tylko ten event jest a zaraz idę do pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 13:07, drblase napisał:

Ktoś się orientuje do kiedy mozna zrobić Gates of Maguuma? Zachciało mi się pograć w
gw2, wchodzę tylko ten event jest a zaraz idę do pracy :).

To jest już stały content. Przy każdym aktualnym living story wystarczy że zalogujesz się podczas trwania "odcinka" a zawartość zostaje przypisana do twojego dziennika i możesz robić kiedy masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 13:33, Wipu napisał:

To jest już stały content. Przy każdym aktualnym living story wystarczy że zalogujesz
się podczas trwania "odcinka" a zawartość zostaje przypisana do twojego dziennika i możesz
robić kiedy masz ochotę.


O jak miło, myślałem że przegapię kolejnego eventa :). Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tak się zapytam - jedyny sposób, aby powrócić do tego co działo się w Living World 1 to obejrzeć sobie skrót na YT? :/

Trochu szkoda by było, bo nawet mógłbym sobie to wszystko przejść i bez problemu ogarnąć potem drugi sezon przy dobiciu do 80-tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 11:36, Muradin_07 napisał:

To jeszcze tak się zapytam - jedyny sposób, aby powrócić do tego co działo się w Living
World 1 to obejrzeć sobie skrót na YT? :/

Trochu szkoda by było, bo nawet mógłbym sobie to wszystko przejść i bez problemu ogarnąć
potem drugi sezon przy dobiciu do 80-tego.

Niestety,nie ma już możliwości powrócić do poprzednich eventów. Ci, którzy nie uczestniczyli muszą obejść się smakiem:/. Na szczęście twórcy poszli po rozum do głowy i teraz każdy nowy event będzie można ogarnąć nawet miesiąc po. Także śmiało można sobie ustalić kiedy chce się go wykonać i tyle. Szkoda, że nie mogli tego ogarnąć od premiery pierwszego LS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda... ale chociaż drugi sobie obadam jak już dobiję do 80-tego. A resztę sobie obejrzę czy dowiem się jakoś co tam się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 11:36, Muradin_07 napisał:

To jeszcze tak się zapytam - jedyny sposób, aby powrócić do tego co działo się w Living
World 1 to obejrzeć sobie skrót na YT? :/


Jest prawdopodobne, że w bliżej nieokreślonej przyszłości LS1 zostanie dodany na podobnej zasadzie jak LS2. Tyle że ma to dość niski priorytet dla ANet, stąd nie należy się spodziewać zbyt szybko efektu.
Źródła podać nie potrafię, bo czytałem wypowiedź jakiegoś deva dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 23:01, zerohunter napisał:

Miło z ich strony. Chociaż przez parę sekund po zobaczeniu linka myślałem, że chodzi o drugą część :D. Jedynka też fajno, może trochę więcej ludzi będzie grało przez te parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie czaję tego upraszczania gry, typowy chińczyk ma problem z ogarnięciem znaczka na mapie i musi mieć jeszcze strzałkę w którym kierunku biegnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 21:29, zerohunter napisał:

Trochę nie czaję tego upraszczania gry, typowy chińczyk ma problem z ogarnięciem znaczka
na mapie i musi mieć jeszcze strzałkę w którym kierunku biegnąć?


Niestety muszę ci przyznać rację.

Najlepiej by było, gdyby można było wybrać jakie chcesz mieć UI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 21:41, Piotrbov napisał:

Najlepiej by było, gdyby można było wybrać jakie chcesz mieć UI.


Przecież można. Opcje -> Content guide i cztery możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 15:10, L33T napisał:

Podsumowanie nowego systemu wprowadzonego w patchu https://www.youtube.com/watch?v=D-On3Ya0_4Y


Ten film wygrywa kosmos.

Nie wiem kto główkuje w Arenie. Ale chyba za dużo mu płacą. Albo target dostosowują do tych co kupują najwięcej gemów. Kto by pomyślał, że 6 latki tyle gemów kupują.

A co do "poważnych" zmian tego feature packa... Bardziej spierniczyć tp nie mogli, teraz muszę klikać dwa razy więcej by sprzedać dzienny stos matsów. Mini "na stałe" na plus. Reszta - meh.

A parę zmian miało usatysfakcjonować weteranów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim update''cie, caly Reddit wre, ludzie plują kwasem na ANet i wyżalają się, że ANet niszczy gre takimi właśnie uaktualnieniami. No cóż, kto by pomyślal, że ludziom nie spodoba się fakt, że nowe umiejętności są odblokowane co kilka/kilkanaście poziomów, bo jak ANet stwierdziło, chce aby nowym graczom było łatwiej przyjąć mechanikę gry. Nowi gracze także nie są zadowoleni, nawet bardziej niż inni. Czy tylko mi się wydaje, czy ostatnio ANet obrało kurs, który wszyscy widzą jako zły, ale oni za wręcz idealny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się