AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2014 o 10:41, Rick napisał:

Mam pytanie: czy ja zjem pełno tych essence of luck to wartość szczęścia się cały czas
zwiększa i już nie spada, czy to działa tylko przez jakiś czas?


W taki sposób nabijasz ją na stałe, ale są też bonusy dające tymczasowo boost. Żarcie, bannery, booster z gildii, itp.
Szczegóły masz rozpisane tutaj:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Magic_find

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie - ostatnio wróciłem do gry w GW 2 - dostałem jednak godzinę temu podczas gry takiego maila:

Guild Wars 2 Account Will Be Shut Down Inform

We are sorry to inform you that your login account xxxxxxx@xxxxxxx will be shut down or partially limited within 72 hours due to currency transactions or abnormal login. If you want to remove restrictions, please click the following link to validate:
https://account.guildwars2.com/login?

Please keep in mind that Guild Wars 2 is a global game with hundreds of thousands of players. This means that standards of behavior must be upheld. For your convenience, you can obtain more information about our rules at the address listed below.

https://www.guildwars2.com/en/legal/
Guild Wars 2 Account Support Team

W miejscu gdzie powinien być adres on normalnie jest, ja zrobiłem te "x". Ktoś coś takiego miał? Mail przyszedł z adresu noreply@guildwars2.com

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem to wczoraj i powiedziałem do siebie że właśnie skończyło się kupowanie rzeczy z gemstor''u. :D Zdążyłem jeszcze kupić kilka godzin wcześniej 700 gemów. No cóż, być może zarabiali za mało i musieli taki zabieg zastosować. Szkoda bo dużo rzeczy z tego gemstor''u jednak chciałem kupić i pewnie będę chciał również te które nadejdą. Ale ja nie jestem farmerem żadnym wielkim więc z tymi cenami co teraz są, odpadam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze zapytam się, Ty cały czas grasz tak z tymi crash''ami? Nie denerwuje Cię to? Myślisz że zmiana ustawień graficznych na mniejsze coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na patcha, który to naprawi. Potem kolejny znów to schrzani. I tak w kółko. To w GW2 normalne. Sam przez pewien okres miałem crashe nonstop, przyszedł patch, naprawił, potem znów coś spaprali... Trzeba spiąć poślady i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję że naprawią.. bo tak jak wspominałem. No gram od początku a właściwie 3 dni przed oficjalnym startem i nie było takich problemów. A teraz jedyne co zmieniłem to przesiadłem się z 7 na 8 Windows''a po kilku latach, boje się trochę że to może przez system.. Mam wielką nadzieję że ten patch 4 listopada naprawi te crashe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja tak sobie ostatnio myślałem nad tym gemstore''m i tak szczerze mówiąc to co wprowadzili nie jest złym pomysłem, tak długo jak będzie to stała wartość. Do dupy jeśli AN będą sobie wstawali rano i ustalali ile dzisiaj będą gemy kosztowały na chybił trafił.
To że nie można kupić takiej ilość kryształków jak się chce to jest rzecz zrozumiała. Muszą z czegoś żyć, a i ci co płacą w gotówce też nie mają wyboru żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, ale może to zrobię. Gdy patrzyłem jednak na posty niektórych osób to ANet dawała im takie ogólnikowe odpowiedzi. Myślałem też nad reinstalacją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 18:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Do dupy jeśli AN będą sobie wstawali rano i ustalali ile dzisiaj będą gemy kosztowały na chybił
trafił.

Ceny zmieniały się i będą się zmieniać codziennie, w zależności od kupujących/sprzedających.

Dnia 22.10.2014 o 18:18, Ichibanboshi-kun napisał:

To że nie można kupić takiej ilość kryształków jak się chce to jest rzecz zrozumiała.

Nie jest, nie po takim czasie od premiery.

Jak się starałem ich zawsze bronić (narzekałem też, żeby nie było, ale uważałem, że gra jest na tyle przyjemna, że można przymykać oko na pewne sprawy), tak od jakiegoś czasu już żadnego powodu żeby tak dalej robić mi nie dają... Szkoda.
Jasne, to może i nie jest coś wielkiego, ale kolejny punkt do spisu rzeczy, na które można narzekać, zdecydowanie nie jest im potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 19:10, Noma napisał:

Ceny cały czas się zmieniają, nawet po patchu. Dzisiaj już drożej jest niż wczoraj było.
:D


No to lipa, myślałem, że chociaż przez chwilę będzie okej -.-
Trochę się nie dziwię, że tak skaczą. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ale nie zależy mi na tłajlajtach i innych takich. W ogóle mało ładnych strojów jest czy skinów broni. Przez nie mam co robić z kasą i kupuję gemy, więc pewnie nie jestem w tym osamotniony skoro cena skacze jak szalona.


Mogliby się już wziąć za pełnoprawny dodatek, zrobić go w stylu Factions i nie mieć przeszkód do zaimplementowania trybów PvP z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda masa ludzi narzeka na support anety. Ja jednak pisałem do nich raz z problemem z płynnością gry. Za rączkę poprowadzili mnie do środka komputera i pokazali, że karta graficzna jest źle podłączona. Może tobie też coś głupiego i prostego pokażą? Albo każą zreinstalować, odświeżyć stery i tyle :P

A co do gry... Powoli chyba szykują się na F2P.

Oh wait...

Ciekawe jak długi będą wypuszczać nowy content do tego nadchodzącego LS. Znów 3 rozdziały i dwa miesiące przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvidia zawsze mi krzyczy gdy tylko nowe stery są gotowe do pobrania. Napiszę do nich jutro chyba, mam nadzieję że uda się sprawę rozwiązać.

Nigdy nie pomyślałem nawet że ta gra mogłaby być F2P. Tym bardziej że abonamentu nie ma, a na samą grę często są promocje przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się