AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

@edit oho, strona postanowiła się odświeżyć po dwóch godzinach.. coś dzisiaj gram.pl strasznie mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio? Teraz to już nie wiem co robić.. Możesz sprawdzić czy masz zainstalowany cały czas program zwany Bonjour? To jest od apple chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 20:39, Noma napisał:

Działa Ci normalnie bez problemów żadnych?


Działa normalnie. Żadnych problemów. Żadnych programów od Apple nie mam. Lapek Lenovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 00:26, Noma napisał:

Na serio? Teraz to już nie wiem co robić.. Możesz sprawdzić czy masz zainstalowany cały
czas program zwany Bonjour? To jest od apple chyba.

Tak, mam coś takiego. To mi się zainstalowało z iTunes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, już nie wiem w takim razie, myślałem że to może przez ten Bonjour mi gra crashowała ale wczoraj znowu się to stało.. Grałem przez dwa lata na Windows 7 i wszystko było okej a teraz takie jaja się dzieją na tym Windows 8. Ustawienia są takie jakie były, zresztą na PvE mam między 30-60fps a gdy biegam sobie zwiedzając to jest z 120 fps''ów. A nagle gra się crashuje do pulpitu coś w stylu "Program Guild Wars 2, przestał odpowiadać".. już nie mam siły kurde, a seria Guild Wars to jedna z najbliższych mojemu sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 14:37, Noma napisał:

Cholera, już nie wiem w takim razie, myślałem że to może przez ten Bonjour mi gra crashowała
ale wczoraj znowu się to stało.. Grałem przez dwa lata na Windows 7 i wszystko było okej
a teraz takie jaja się dzieją na tym Windows 8. Ustawienia są takie jakie były, zresztą
na PvE mam między 30-60fps a gdy biegam sobie zwiedzając to jest z 120 fps''ów. A nagle
gra się crashuje do pulpitu coś w stylu "Program Guild Wars 2, przestał odpowiadać"..
już nie mam siły kurde, a seria Guild Wars to jedna z najbliższych mojemu sercu.


Napisz do supportu ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już, kazali mi robić testy jednym programem który sprawdził i wysłał im dosłownie wszystko co mam na moim komputerze [specyfikacje,system, co jest zainstalowane itd] potem kazali mi wyłączać takie rzeczy jak sterowniki do słuchawek,myszki czy nvidia experience.. dostałem bluescreena to wyskoczyli z następnym programem który miał robić testy jakby tamten pierwszy nie pokazał im wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 14:37, Noma napisał:

a gdy biegam sobie zwiedzając to jest z 120 fps''ów.

To jaki ty masz komputer, że aż tyle fpsów wyciągasz? Poza tym, gra ma max 60 fps. Co do problemu, to albo pewnie coś nie tak z systemem, sterownikami, albo jakiś program działa ci w tle. Mi np. jak działa Adobe Creative Cloud to nie mogę odpalić starszych gier oraz uruchomić starszych instalatorów. Mam po prostu dany proces w tle i tyle. Powyłączaj te procesy, które nie są systemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 06:57, Karanthir666 napisał:

To jaki ty masz komputer, że aż tyle fpsów wyciągasz? Poza tym, gra ma max 60 fps.


Jak się wyłączy V-sync oraz frame limiter ustawi na unlimited to można więcej wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tle jest z 29 procesów.. sporo z nich to Nvidia czy Google Chrome. Jest też kilka innych których nazwy nic mi nie mówią. Powyłączać to wszystko? Te systemowe od Microsoftu są w osobnej ramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 23:13, Noma napisał:

W tle jest z 29 procesów.. sporo z nich to Nvidia czy Google Chrome. Jest też kilka innych
których nazwy nic mi nie mówią. Powyłączać to wszystko? Te systemowe od Microsoftu są
w osobnej ramce.


Zacznij od 2-3, ale jako ostatnie wyłącz procesy Nividii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team Charr z Ordo Lupi Albi prezentuje:

Meatoberfest 2014

Zapraszamy do wziecia udzialu w towarzyskim wydarzeniu zorganizowanym dla Charrów każdej klasy i z każdego legionu.

Spoiler

Mięso

Inne rasy również będą mile widziane.

Wydarzenie odbędzie się oczywiście w wiosce Butcher’s Block w Diessa Plateu, w najbliższą niedzielę (23.11.14) o godzinie 17:30.

Co oferujemy:
- przyjazną atmosferę i fajne miejsce do spotkania w grze
- darmowy ruminescent tonic dla każdego chętnego jak również dostęp do box-o-fun i innych atrakcji
- dostęp do bannerów i innych buffów pod koniec eventu, żeby nikt nie odszedł z pustymi rękami ;)
- możliwość promocji swojej gildii i integracji z innymi gildiami (prosimy poczekać z tym do końca eventu)
- konkurs z nagrodami

Konkurs
Pokażcie kreatywność i dyscyplinę swojej gildii aby zostać wybranymi czempionami Meatoberfest 2014 (grupy nie-gildiowe również mogą wziąć udział w konkursie). Każda gildia lub grupa która wyrazi chęć wzięcia udziału w konkursie zostanie poproszona o krótki występ który odda ducha Charrów i Meatoberfest. Wszystkie chwyty dozwolone (toniki, tagi, kostiumy, wszystko co przyjdzie wam do głowy), jedyne wymagania to pozostanie w obrębie wioski oraz zmieszczenie się w 2-5 minutach (zależnie od ilości chętnych). Jest to okazja do wykazania się pomysłowością i zgraniem w gildii, wygrać może każdy kto pokaże coś więcej niż /dance *, nie musi to być arcydzieło choreografii ;). Przewidywane nagrody zgodne z duchem imprezy to:
1. Miejsce: Wybór 2 posiłków z listy nagród
2. Miejsce: Wybór 1 posiłku z pozostałych w puli
3. Miejsce: Ostatni posiłek w puli
Do wybory będą 4 posiłki: [Pot of Lemongrass Poultry Soup], [Feast of Orrian Steak Frittes], [Feast of Truffle Steak] oraz [Tray of Omnomberry Bars]
Jury składać się będzie z członków [OLA] Team Charr obecnych na wydarzeniu.
Jeżeli grupa nie posiada lidera jury zatroszczy się o nagrodę zastępczą (prawdopodobnie po 1 sztuce wybranego jedzenia dla każdego uczestnika)

Plan wydarzenia:
17:00 początek przygotowań
17:15 koniec przygotowań, promocja wydarzenia na LFG i taxi dla zainteresowanych
17:30 oficjalne otwarcie wydarzenia po którym nastąpi festiwal obżarstwa, pijactwa, costume brawlu i ogólnie pojętej zabawy
17:45 Prezentacja występów
18:00 finał wydarzenia w postaci wspólnego /dance oraz /threaten (trzeba pokazać kto tu rządzi) po czym zachęcamy do kontynuacji wspólnej zabawy poprzez wspólne robienie eventów, umawianie się na dungi etc. ;)
Występy i finał planujemy nagrać, jeżeli któraś z grup nie chce by nagrywać jej występ niech nas o tym poinformuje

Wszelkie pytania można przesyłać na adres meatoberfest@gmail.com lub na poczte/whisp w grze do postaci Krackus Feanaro. Było by bardzo pomocne gdyby gildie/grupy chcące wziąć udział w konkursie poinformowałyby nas o tym odpowiednio wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że przed premierą GW2 grałem w bete i gra mi się za bardzo nie spodobała. Działała niestabilnie a oczekiwania po pierwszej części były olbrzymie. Nawet lore z nowymi rasami - białymi szczurami i roślinami był zawodem. Teraz tak sobie myślę, że może warto by było dać grze szansę. Tym bardziej, że na Humble store jest za 20$. Samo GW2 ma ogólnie pozytywną opinie w necie i to, że gra jest podobno bardzo przyjazna dla casuali grających solo, lubiących wskakiwać do gry o rożnych godzinach na krótkie sesje dodatkowo mnie nakręciło. Mam jednak dwa pytania:

1. Wiem, że podczas levelowania nie szuka się party bo wszystko dzieje się automatycznie. Odczuwa się deficyt graczy podczas wspinaczki na najwyższy poziom? Każde mmo obrywa pod tym względem po dłuższej obecności na rynku. A boje się, że sobie grę odpuszczę zanim dobrze się wkręcę.

2. Nie śledziłem rozwoju gry na bieżąco. Miałem cichą nadzieję, że zanim wrócę do Tyrii wyjdzie dodatek albo dwa a tu niespodzianka. Z tego co wyczytałem regularnie wychodziły tylko Living Story. Jest jakaś szansa na duży płatny dodatek? ArenaNet wypowiadała się ostatnio w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 14:26, SupremeOrangeMaster napisał:

1. Wiem, że podczas levelowania nie szuka się party bo wszystko dzieje się automatycznie.
Odczuwa się deficyt graczy podczas wspinaczki na najwyższy poziom? Każde mmo obrywa pod
tym względem po dłuższej obecności na rynku. A boje się, że sobie grę odpuszczę zanim
dobrze się wkręcę.

Kilka miesięcy temu zostały wprowadzone megaserwery (takie dynamiczne mergowanie serwerów, więcej szczegółów poszukaj sobie na stronie gw2 lub w google), dzięki czemu pusto na mapach raczej nie jest.

Dnia 11.12.2014 o 14:26, SupremeOrangeMaster napisał:

2. Nie śledziłem rozwoju gry na bieżąco. Miałem cichą nadzieję, że zanim wrócę do Tyrii
wyjdzie dodatek albo dwa a tu niespodzianka. Z tego co wyczytałem regularnie wychodziły
tylko Living Story. Jest jakaś szansa na duży płatny dodatek? ArenaNet wypowiadała się
ostatnio w tej sprawie?

AN nic o dodatkach nie wspomina, krążą tylko niesprawdzone plotki od dawien dawna...
Teoretycznie living story miało dostarczyć contentu wartego tyle co normalny dodatek... w praktyce wyszło, że to były pobożne życzenia.
Choć samo w sobie LS nie jest takie złe, jednak jest to zdecydowanie za mało.

A i LS regularnie nie wychodzi, co chwila jakaś dłuższa przerwa jest między kolejnymi epizodami LS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się