AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

A zapowiedzieli w tym dodatku jakiś "end-game" ? Chętnie bym wrócił do GW2 bo gra ma swój urok, ale nie widzę sensu w farmieniu nowego skina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 12:02, Kermit napisał:

A zapowiedzieli w tym dodatku jakiś "end-game" ? Chętnie bym wrócił do GW2 bo gra ma
swój urok, ale nie widzę sensu w farmieniu nowego skina...


Cały dodatek ma być skupiony na rozwoju postaci. Dodają tylko jedną nową klasę, ale za to ma być sporo nowych wyzwań. Czas pokaże jak to będzie wyglądać, ale ja jestem nastawiony bardzo pozytywnie do tego co zobaczyłem i o czym usłyszałem.

PS. Na oficjkalnej stronie przecena gw2 o 75% do 10 euro. Jak ktoś nie ma, to warto pomyśleć o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojdą:
Guild halls
Mapy wielopoziomowe
specjalizacje klasowe
nowe bronie dla każdej z klas
"latanie" co zalicza się do tego jak będziesz się poruszał po mapie

Więc fakt... nic nie pokazali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zaadresować moją wypowiedź do Kermita który pytał się o end game, a o którym faktycznie mało powiedzieli albo raczej mało padło konkretnych informacji, głównie ogólniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekacie na dodatek?
Jak dla mnie na razie zbyt malo wiadomo, ale czuje, ze moze to byc powod (dla mnie) do powrotu do gry. Wiele zalezy od wielkosci dodanych obszarow (jestem rozpieszczona GW: Eye of the North i ogolnie wszystkim samodzielnymi czesciami pierwszego Guild Wars) i tego jak specjalizacje dla klas beda wygladac (ponownie jestem rozpieszczona mozliwoscia posiadania jakiegos 150 skilli na kazda klase postaci w pierwszym GW). Wiem, ze nie bedzie to samo co w pierwszym GW, ale jezeli spelnia moje oczekiwania chocby w 50% i zaskocza pozytywnie (szybowanie w powietrzu brzmi fajnie!) innymi bajerami to pewnie sie skusze. Jak dotad wszelkie proby powrotu do GW2 konczyly sie porazka, wiec moze teraz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanko. Czy jak połączyłem konto Guild Wars 2 z kontem Guild Wars 1 to jest możliwość jeszcze jakoś je rozdzielić? Tak gdybym na przykład chciał komuś oddać samo czyste konto do GW2 bez tego z pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 18:56, Ha_Xior napisał:

Mam pytanko. Czy jak połączyłem konto Guild Wars 2 z kontem Guild Wars 1 to jest możliwość jeszcze jakoś je rozdzielić?


Nie.

"Once you link a Guild Wars account to Guild Wars 2, you cannot unlink them. Choose wisely and type carefully!"
https://help.guildwars2.com/entries/28147506-Guild-Wars-Accounts-Their-Effect-on-Guild-Wars-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska Machinima: https://www.youtube.com/watch?v=t1_0xxi_Oes
Dajcie znać jeśli podoba się Wam coś takiego i czy chcielibyście zobaczyć więcej video tego typu :)
_____________________________________________________________________________________ _
Co do dyskusji o dodatku, to mnie najbardziej interesuje ten nowy tryb PvP - może być naprawdę ciekawie.
No i domy gildyjne z pewnością się przydadzą, chociaż zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiące drzwi - głos nikąd.
Ciamkanie do mikrofonu.
Trzaski mikrofonu w tle jak u profesjonalistów.

Koło Machinimy to nie stało, prędzej cebuliny.

20150220161227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało błędów wyłapałeś - gwarantuję Ci, że jest ich tam dużo więcej. Zresztą nie wiem po co dajesz mi o nich znać - serio wierzysz w to, że ja o nich nie wiem? Wyobraź sobie, że na etapie montowania video każdą ze scenek ogląda się naprawdę wiele razy - a potem jeszcze drugie tyle sprawdza efekt końcowy ;) Nie napisałeś mi nic odkrywczego, ot uznałem, że mimo tych twoim zdaniem wielkich minusów, materiał nadaje się do opublikowania. Co wiecej, nigdzie nie zostało napisane, że to profesjonalne video... ^^'' Ale fakt, nie trudno się domyślić dlaczego tyle w tobie jadu - ty nie lubisz mnie, a ja Ciebie, proste.

Swoją drogą, co do GW2, to 10 marca dostaniemy kamerę z pierwszej osoby :) Osobiście nie jestem fanem tego typu opcji (wolę widzieć swoją postać podczas gry), ale z pewnością przyda się do robienia screenów, czy nagrywania jakichś scenek do filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend znowu na głównej stronie GW2 będzie obniżka -75% (z 40 na 10 euro). Jak się ktoś zastanawiał nad kupnem, to dobra okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 15:32, walgierz napisał:

W ten weekend znowu na głównej stronie GW2 będzie obniżka -75% (z 40 na 10 euro). Jak
się ktoś zastanawiał nad kupnem, to dobra okazja.

A nie masz info o edycji Deluxe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 18:13, Karanthir666 napisał:

> A nie masz info o edycji Deluxe?
Upgrade do wersji Delxe robi się w grze za 2k (chyba) gemów.

Powiedz mi jaka jest wtedy różnica w cenie, bo ja nie widzę wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 15:32, walgierz napisał:

W ten weekend znowu na głównej stronie GW2 będzie obniżka -75% (z 40 na 10 euro). Jak
się ktoś zastanawiał nad kupnem, to dobra okazja.


Dzięki za info. Kupuje się już na adres mailowy, czy dostaje się klucz, który można później zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 18:17, Daronn_Darker napisał:

> > A nie masz info o edycji Deluxe?
> Upgrade do wersji Delxe robi się w grze za 2k (chyba) gemów.
Powiedz mi jaka jest wtedy różnica w cenie, bo ja nie widzę wcale.

To zależy. Jak wolny sposób (farm golda) to nie ma żadnej. A jak szybki sposób (kupno gemów) to koszt wzrasta tak ok. 100 zł. I nie kupować gemów przez grę tylko gem card w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się