AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2015 o 18:44, Piotrbov napisał:

Dzięki za info. Kupuje się już na adres mailowy, czy dostaje się klucz, który można później
zarejestrować?

Zakładam, że klucz do rejestracji. Dodatkowo jak masz GW1 to możesz te 2 konta połączyć i uzyskać dostęp do HotM (tylko jesli posiadasz GWEN i odpowiednią ilość punktów w HotM GW1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. A co farmy,

Dnia 05.03.2015 o 19:20, Daronn_Darker napisał:

to słyszałem, że golda na te 2k gemów zdobywa się strasznie długo.

Hm, pomyślmy. Gdzieś na początku stycznia dołączyłem do swojej gildii i wtedy postanowiłem przenieść się na ichniejszy serwer. Koszt: 1800 gemów. Przeniosłem się tydzień temu. A więc zajęło mi to jakieś 6-7 tygodni, grając tylko wieczorami, maksymalnie do 23.30-północy.

Za jeden cykl szybkich dungeonów(9) dostajesz na czysto ~12 golda +loot, więc to nie tra znowu jakoś niewyobrażalnie długo.

A tak w ogóle, ta wersja deluxe to coś dodaje fajnego, czy jedną skórkę tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 19:36, Rick napisał:

Za jeden cykl szybkich dungeonów(9) dostajesz na czysto ~12 golda +loot, więc to nie
tra znowu jakoś niewyobrażalnie długo.

Robiąc wszystko to rzekłbym, że tak ze ok. 3 razy więcej.

Dnia 05.03.2015 o 19:36, Rick napisał:

A tak w ogóle, ta wersja deluxe to coś dodaje fajnego, czy jedną skórkę tylko?

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Guild_Wars_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 19:17, Karanthir666 napisał:

Dodatkowo jak masz GW1 to możesz te 2 konta połączyć
i uzyskać dostęp do HotM (tylko jesli posiadasz GWEN i odpowiednią ilość punktów w HotM
GW1).


To wiem.

Pytam się bo chcę kupić kodzik na zapas, a nuż kiedyś dziewczynę uda mi się wciągnąć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 20:18, Piotrbov napisał:

Pytam się bo chcę kupić kodzik na zapas, a nuż kiedyś dziewczynę uda mi się wciągnąć
xD

Na 95% jestem pewien, że dostajesz klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 20:57, Daronn_Darker napisał:

Ok, spróbuję więc tak jak mówicie. Dziwi mnie tylko, bo jak po internetach czytałem to
ludzie od premiery grający niekiedy nie mają dalej tyle golda :P


Oo
Bez potencjalnej urazy dla kogokolwiek, ale w tej grze ciężko jest nie zarabiać golda. Może nie ogromne ilości, może czasem profit zależy od szczęścia, ale jak się ma minimum pojęcia co robić to liczba przy ikonce złotych monet będzie ciągle rosła...

Jasne, na 2k gemów trzeba trochę czasu i farmy, ale dla chcącego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad zakupem GW2, powiedzcie warto, nie warto, grają ludzie czy raczej uciekają?
Czy nie ma problemu jeśli ktoś nie grał w pierwszą część. I najważniejsze czy gra jest nastawiona tylko na drużynową rozgrywkę czy można sobie samemu robić zadania?
Ogólnie czy warto na nadchodzącej przecenie brać czy już nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 20:57, Daronn_Darker napisał:

/.../
Ok, spróbuję więc tak jak mówicie. Dziwi mnie tylko, bo jak po internetach czytałem to
ludzie od premiery grający niekiedy nie mają dalej tyle golda :P

Szczerze, to ta wersja Deluxe nie jest jakoś pociągająca. Ot, wszystko to możesz kupić taniej teraz (no, poza jednym skillem :P)

@darkwind21
Ja kupiłem grę zaraz pod darmowym weekendzie pod koniec października bodajże. I nie żałuję. Gra mi się świetnie, ale przyznam, że prawie bym odstawił grę na półkę, bo grałem przez większość czasu sam. Ale po znalezieniu aktywnej gildii (a nie z ludźmi, którzy tylko są, żeby być) odkrywam grę na nowo. I co najważniejsze: chce mi się.
GW2 diametralnie różni się od jedynki, więc nie będziesz miał w ogóle żadnego problemu jeśli nie znasz tego tytułu. Mi zmiany względem jedynki się podobają, ale są ludzie, którzy na to narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 20:57, Daronn_Darker napisał:

Ok, spróbuję więc tak jak mówicie. Dziwi mnie tylko, bo jak po internetach czytałem to ludzie od premiery grający niekiedy nie mają dalej tyle golda :P


Zależy jak grasz. Jeśli ktoś nie lubi farmić (jak ja), to potrzebuje grupy ludzi żeby robić dungeony, fractale itp. (z pugami grać nie lubię). Jeśli masz gildię w której się dobrze czujesz i która takie rzeczy robi, to kasa sam się zbiera.

@Piotrbov
Ja niestety nie wiem jak jest z tym kontem, bo kupowałem swoje na Gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 21:37, darkwind21 napisał:

Poważnie zastanawiam się nad zakupem GW2, powiedzcie warto, nie warto, grają ludzie czy raczej uciekają?


Moim zdaniem warto. Gra robi piorunujące wrażenie na większości nowych graczy. Jeśli chcesz mocno się wciągnąć i mieć kogo poprosić o pomoc, to poszukaj sobie przyjaznej, aktywnej gildii.
Poza samym lore nie ma większego powiązania między pierwszą a drugą częścią, bo mechanika gry jest zupełnie inna. Grać możesz samemu przez większość czasu, a jedynie na instancje potrzeba pomocy ludzi. Jak już jednak wspomniałem, dobra gildia to podstawa - o wiele łatwiej poznać grę mając pomoc doświadczonych graczy.
Cena jest bardzo atrakcyjna, ale nie dam gwarancji, że nie będzie niedługo gdzieś taniej. Za jakiś czas wyjdzie dodatek, dlatego promocje na podstawkę jeszcze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi,to jeszcze jedno pytanko, klasyczne czy dam radę płynnie grać?
Amd Phenom X3 8650 2,30
6GB RAM
Ati Radeon HD 4670 512MB
Win 7 64Bit zazwyczaj gram w rozdziałce 1440x900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 18:23, darkwind21 napisał:

Ok dzięki za odpowiedzi,to jeszcze jedno pytanko, klasyczne czy dam radę płynnie grać?
Amd Phenom X3 8650 2,30
6GB RAM
Ati Radeon HD 4670 512MB
Win 7 64Bit zazwyczaj gram w rozdziałce 1440x900

Jakoś powinno pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 15:11, darkwind21 napisał:

Dzięki i ostatnie pytanko na jakich serwerach gracie, brać Blacktide jak w przypiętym
poście czy raczej unikać:)

Od niedawna serwery praktycznie nie mają znaczenia - dotyczą jedynie WvW, które osobiście rzadko kiedy w ogóle gram. Całe PvE z kolei możesz robić pomiędzy serwerami w ramach tzw. Megaserveru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 16:39, Zabujca_Smokuf napisał:

Całe PvE z kolei możesz robić pomiędzy serwerami w ramach
tzw. Megaserveru.


Warto dodać, że nie tylko na mapach PvE istnieją MegaSerwery, bo są one również w PvP. Ten system niestety trochę wprowadza ludzi w błąd, bo jaki sens jest wybierać serwer WvW na samym początku gry - powinno się to raczej robić dopiero przy pierwszym wchodzeniu na ten tryb. W przyszłości z pewnością to zmienią, żeby miało ręce i nogi.

A co do samego serwera, to polecam wybrać jakiś znajdujący się wysoko w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się