AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2015 o 15:11, darkwind21 napisał:

Dzięki i ostatnie pytanko na jakich serwerach gracie, brać Blacktide jak w przypiętym
poście czy raczej unikać:)


Na początku znajdź jakąś fajną gildie, w której byś chciał grać i wybierz ten serwer w którym oni grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że wybór serwera dla nowego gracza nie jest od razu wiążący. Serwer wybierają konta na których nie ma postaci. To oznacza, że jeżeli wybrany serwer ci się nie spodoba, to możesz usunąć swoje postaci i wybrać inny serwer. Wtedy transfer jest darmowy.
Gorzej jeśli trochę już postaciami pograsz i coś tam osiągniesz. Wtedy usunięcie postaci może boleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chest farm w silverwastes, do tego raz dzienne Vinewrath (choć można więcej). Sprzedaż matsów.

Do tego polecam przejrzeć: https://www.youtube.com/playlist?list=PLQswwGLu-xw9kQqqTGDh60G1MEacSU6t8

Sporo popularnych sposobów, ale ja o przerabianiu zwykłych schematów na superior nie wiedziałem, a można pozbyć się miliona zbędnych skillpointów i badge of honor. Champ trainy imo już nie warto.

Jeżeli dziennie zrobisz rundkę dungeonów + trochę silverwastes to 30 golda zrobisz z odrobiną szczęścia w dropach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyłączyć tego Aviator Mode? Po krótkich heheszkach mam go serdecznie dosyć, a chciałbym porobić coś konstruktywnego dzisiaj, bo akurat mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 15:59, QuandorX napisał:

Da się jakoś wyłączyć tego Aviator Mode? Po krótkich heheszkach mam go serdecznie dosyć,
a chciałbym porobić coś konstruktywnego dzisiaj, bo akurat mam czas.


Zmień w opcjach graficznych postprocessing na NONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 17:09, walgierz napisał:

> Da się jakoś wyłączyć tego Aviator Mode? Po krótkich heheszkach mam go serdecznie
dosyć,
> a chciałbym porobić coś konstruktywnego dzisiaj, bo akurat mam czas.

Zmień w opcjach graficznych postprocessing na NONE.

Ale nadal będę miał ten durny samolocik, więc to nie wystarczy. Odpuszczam sobie dzisiaj, bo nie zdzierżę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponad tydzień moje konto zzostało zbanowane bez powodu... Dziś dostałem odpowiedz od supportu. Ktoś wie co z tym robić? O co w ogóle im chodzi? Jak dla mnie ten mail wygląda jak automat, do tego nie wiem czy chodzi im o trefny klucz czy niby moja karta miałaby być trefna...

Hello Thomasz,

The Guild Wars 2 Serial Code used to create your Guild Wars 2 game account was initially purchased from https://buy.guildwars2.com/en/. Through normal purchase reviews, our payment processor discovered that the serial code was acquired through a fraudulent purchase. As a result, the serial code was disabled and the account with which it was associated has been permanently closed.

Unfortunately, we will not be able to assist you further with this issue.

If you purchased Guild Wars 2 from a third party-that is, an unauthorized seller or reseller, we recommend contacting them to acquire a full refund. We strongly encourage you not to accept a replacement serial code, as we have found such codes generally are fraudulent, as well.

If you wish to play Guild Wars 2, please purchase a new retail copy/serial code from an authorized retailer and create a new game account using a new/different e-mail address than that which is associated with your existing account. A list of authorized retailers can be found here: https://www.guildwars2.com/en/retailers . You may also acquire a digital copy of the game through the Guild Wars 2 official website here: https://buy.guildwars2.com/.

Regards,

Lindsay
Guild Wars 2 Support Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 13:35, Ustroj napisał:

Czyli kupiłem klucz z ich strony, który pochodzi z nieuczciwych źródeł? No to pięknie...


Czyli kupiłeś klucz od kogoś trzeciego, kto zakupił go z ich strony, ale w nieuczciwy sposób, na przykład płacąc kradzioną kartą kredytową. W związku z tym klucz został anulowany.
Proponują ci, żebyś skontaktował się ze sprzedawcą i zarządał zwrotu, a na przyszłość dokonywał zakupów od zaufanych sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 13:35, Ustroj napisał:

Czyli kupiłem klucz z ich strony, który pochodzi z nieuczciwych źródeł? No to pięknie...

Moment, kupiłeś osobiście klucz ? Czy przez "pośrednika" ? Jeśli ty, to wyślij im wyciąg z banku + swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz kupiłem bezpośrednio z ich strony (podczas trwania promocji 75% miesiąc temu), dostałem mail od noreply@guildwars2.com z cd-keyem i z numerem zamówienia. Napisałem już do nich maila, mam nadzieję że tym razem nie będę musiał czekać tydzień na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 17:31, Ustroj napisał:

Klucz kupiłem bezpośrednio z ich strony (podczas trwania promocji 75% miesiąc temu),
dostałem mail od noreply@guildwars2.com z cd-keyem i z numerem zamówienia. Napisałem
już do nich maila, mam nadzieję że tym razem nie będę musiał czekać tydzień na odpowiedź...


Screen z ich maila + z banku powinien zalatwic sprawę. Sprawdź, czy bank czasem Ci nie cofnął transakcji, jak ja kupowałem to były niezłe jajca i musiałem przejść ~40 minutową weryfikację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź i porady. :) Support dziś odpisał i okazało się... (famfary) że moje konto zostało zhackowane! Jezusie co oni tam za burdel na kółkach mają to szkoda gadać. Tak czy inaczej muszę odpisać na maila i mi w końcu, (po ponad tygodniu) konto odbanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Panowie jak to jest teraz z tym serwerami? Czy jak stworzyłem postać na Aurora Glade to już tam muszę zostać? Znajomi zaczęli grać na Seafire i chętnie bym do nich dołączył z racji tego, że konto gdzieś się kurzy.
Jest na to jakiś sposób czy tylko przeniesienie za jakieś pieniążki wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery dotyczą wyłącznie WvW. Jeśli chcesz grać ze znajomymi PvE to nie ma najmniejszego problemu - wystarczy kliknąć prawym na ich ikonkę i dołączyć do ich overflowu (''Join in [nazwa lokacji]''), jeśli już na nim nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 22:43, Ha_Xior napisał:


A jak się usunie postaci, to można od początku wybrać serwer?? Czy już takiej możliwości
nie ma?

Jeśli usuniesz wszystkie to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się