AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dodali nowy tryb na pvp do testowania. Ogólnie czuć powiew świeżości, jako gracz głównie pvp poczułem się jak mały dzieciaczek, który dostał niespodziewany prezent :D. Szybko da się ogarnąć zasady, nie ma jakiś durnych rozwiązań, jak ogarniasz, to nie przegrasz. Jeśli latasz po mapce i szukasz killi, to raczej nic nie ugrasz. Świetna sprawa, polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, trochę nie grałem, chciałem sobie odkurzyć tę grę i chyba zapomniałem jak ona działa. Mam ustawiony jako home world Blacktide, kumpel gra na Underworld. Jakbym chciał się przenieść to muszę zapłacić jakieś diamenciki czyli pewnie prawdziwy hajs i mogę też ustawić siebie na gościa w jakimś świecie. Jak to działa? Będę w stanie normalnie z nim grać, czy dopóki nie zapłacę miliona pieniążków twórcom to nie pogram ze znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie serwer ma znaczenie tylko dla WvW. Dla PvE serwery już nie mają znaczenia. Możesz w każdej chwili grać z kolegą. Jedyny podział jaki został to podział na Europę i Amerykę.
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Introducing_the_Megaserver_System
http://wiki.guildwars2.com/wiki/April_2014_Feature_Pack#Megaserver_system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz tylko w momencie, w którym chcesz się przenieść na stałe dany serwer (ilość gemów potrzebnych do zapłaty zależy od tego jak bardzo zapełniony jest dany serwer). Jeśli chcesz pograć w PvE ze znajomych, musisz kliknąć na "world selection", wybrac Underworld i kliknąć "guest". To wszystko. Nic nie płacisz. :P

Jest jeszcze opcja usunięcia wszystkich swoich postaci. Wtedy możesz zmienić serwer na stałe za darmo. :P

P.S. A gemy można wymienić na złoto w grze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Longbow Guardian się zbliża, choć jeszcze nie potwierdzone, to na FB pojawił się obrazek właśnie o tym świadczący. Nareszcie specka, która mnie w jakiś sposób satysfakcjonuje, choć i tak najbardziej czekam na thiefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na którymś z trailerów był kadr, gdzie widać było guardiana z longbow (bodajże trailer nowego borderlandsu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 18:56, Sipso napisał:

Na którymś z trailerów był kadr, gdzie widać było guardiana z longbow (bodajże trailer
nowego borderlandsu).

Także to już bardziej niż pewne ;). Podobno broń będzie miała możliwość zmiany trybu, co według mnie zapowiada się obiecująco. Ale póki nie ma informacji wprost, to oprócz LB nic nie wiemy. Ogólnie jaram się, miałem robić Azureflame dla mojego rangera, tutaj będzie jak znalazł :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 15:33, Sipso napisał:

Osobiście wolę coś nowego, niż zrzynkę z poprzedniej części. Paragon będzie pewnie jak dojdą do dodatku z Eloną (jeśli w ogóle dojdą). Ogólnie kozak, mój outfit dla Smokobójcy czeka na premierę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście pytań, z góry bardzo dziękuję!
1) Czemu przed eventem - zabijaniem bossa ludzie piszą lfg - looking for group? Co to ma dać, czy przez ten rok coś się zmieniło w sprawie lootu/party podczas tego eventu? Mnie się zdaje, że pół roku temu/rok temu nikt się nie łączył w party podczas zabijania potwora.
2)Jeśli wbiję 100% world map to może być taka możliwość, iż cofnie mi się ten achievement, ponieważ twórcy dodadzą serduszko?
3)Jest strona do szukania teamu na dungeon?
4)Czy loot jest ograniczony w jednym dniu z bossa? Chodzi o skrzynię. To samo pytania dot. punktów z dungeona, nagród - również ograniczona?
5)Jaka jest przewidywana cena Guild Wars 2 Heart of Thorns w Polsce. Była taka informacja oficjalnie podana?
6)Może mi ktoś wytłumaczyć działanie elite skilla dla Guardiana, a mianowicie: "Renewed Focus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:59, BartexooN napisał:

1) Czemu przed eventem - zabijaniem bossa ludzie piszą lfg - looking for group? Co to
ma dać, czy przez ten rok coś się zmieniło w sprawie lootu/party podczas tego eventu?

Łatwiej nabić ''medal'' za uczestnictwo (będąc solo możesz nie zdążyć zrobić wystarczajaco dmgu żeby gra uznała uczestnictwo w evencie)

Dnia 26.05.2015 o 16:59, BartexooN napisał:

2)Jeśli wbiję 100% world map to może być taka możliwość, iż cofnie mi się ten achievement,
ponieważ twórcy dodadzą serduszko?

Aczik zostanie. Przy wyborze postaci co prawda będzie się wyświetlało 99% (czy coś) ale tytuł jest dostępny.

Dnia 26.05.2015 o 16:59, BartexooN napisał:

3)Jest strona do szukania teamu na dungeon?

Eee, lfg w grze?

Dnia 26.05.2015 o 16:59, BartexooN napisał:

4)Czy loot jest ograniczony w jednym dniu z bossa? Chodzi o skrzynię. To samo pytania
dot. punktów z dungeona, nagród - również ograniczona?

Z dunga jest daily nagroda (gold + 40 tokenów), za powtarzanie jest trochę tokenów ale raczej nie warto. Z world bossów też są nagrody jako daily.

Dnia 26.05.2015 o 16:59, BartexooN napisał:

5)Jaka jest przewidywana cena Guild Wars 2 Heart of Thorns w Polsce. Była taka informacja
oficjalnie podana?

Na razie nie wiadomo kiedy premiera, generalnie nie ma zbyt dużo info na ten temat, więc nie.

Dnia 26.05.2015 o 16:59, BartexooN napisał:

6)Może mi ktoś wytłumaczyć działanie elite skilla dla Guardiana, a mianowicie: "Renewed
Focus"

Dokładnie takie jak w opisie... Resetuje cd na Virtues (F1, F2, F3), channelowany, niewrażliwość podczas channelowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto mieć set dla guardiana pod healing power? Czy pominąć to i dać wyłącze na power/ferocity/precision? Jak wy gracie swoimi guardianami? Myślę nad dungeonami/pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 12:18, BartexooN napisał:

Czy warto mieć set dla guardiana pod healing power? Czy pominąć to i dać wyłącze na power/ferocity/precision?
Jak wy gracie swoimi guardianami? Myślę nad dungeonami/pve.


http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki
Polecam stronkę, wszystkie najpopularniejsze buildy masz tu.

Generalnie w pve nie istnieje nic poza zerkami i nie ma się nawet za bardzo nad czym zastanawiać.
Inna sprawa, że ogarnięcie takiego guarda może być dość trudne (bazuje na blokach/unikach, życia ma to chyba z 10k więc nie przyjmie na klatę nic), ale uważam że lepiej od razu pójść w taki build i się uczyć na błędach, grunt to znać taktyki na dungach i mniej więcej ogarniać animacje bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się