AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2015 o 02:04, QuandorX napisał:

Czyżby warhorn ele w nowym dodatku? I do kogo należy ten staff? Bo resztę bez problemu dopasowałem.


Ele ma mieć miecz, co zostało nieoficjalnie powiedziane już kawał czasu temu.
Staff, jeśli chodzi o specjalizacje, będzie miał ranger, co wiadomo od pierwszej prezentacji o HoT.

Natomiast nie łączyłbym tych skinów z konkretnymi klasami, bo tarcza Chronomancera wygląda inaczej niż ta na screenie. Chyba że ktoś inny jeszcze dostanie możliwość korzystania z niej, ale podejrzewam że to równie dobrze po prostu mogą być jakieś nowe skiny dla exoticów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW 2 przestałem grać mniej więcej rok temu i nie wiem, jak ogarnąć to, co zmieniło się w fabule. Może ktoś streścić? :D O czym będzie dodatek? Czemu Lion Arch było odbudowywane itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 09:36, Boguslav4 napisał:

W GW 2 przestałem grać mniej więcej rok temu i nie wiem, jak ogarnąć to, co zmieniło
się w fabule. Może ktoś streścić? :D O czym będzie dodatek? Czemu Lion Arch było odbudowywane
itp. :P


Nie chcę mi się za bardzo pisać. Lions Arch zostało zniszczone z powodu wydarzeń w Living Story: Sezon pierwszy: https://wiki.guildwars2.com/wiki/Living_World_season_1 , sezon drugi: https://wiki.guildwars2.com/wiki/Living_World_season_2

Tu masz podane streszczenia tego co się stało w grze. Zawsze możesz w grze zobaczyć skrót tego co było w sezonie peirwszym i zacząć grać sezon drugi (nowe zadania do Personal Story)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 09:43, Piotrbov napisał:

Lions Arch zostało zniszczone

Musisz przyznać, że cholernie długo odbudiowywali LA. Od czasu ataku nawet głupiego mostu nie mogli naprawić :) Wiecznie ci robotnicy machający młotkami w tych samych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 13:41, QuandorX napisał:

http://www.instant-gaming.com/en/711-buy-key-ncsoft-guild-wars-2-heart-of-thorns/ Można
się pokusić, czy strach kupować z tej strony? Wygląda całkiem ok, ale słyszałem coś o
problemach z pośrednikami itd. Do tego ta cena...

No cóż, tyle kosztuje. Najlepiej kup werwsję pudełkową w polskim sklepie. Dostępne na gram.pl i cdp.pl w prawie tej samej cenie. Na cdp jest drożej o 99 gr. Oczywiście dolicz do tego koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 19:33, Rick napisał:

ANet coś jęczy, żeby kupować u oficjalnych partnerów, bo inaczej nie ma pewności, bla,
bla, bla... :P

Ale na wszelki wypadek: https://www.guildwars2.com/en/retailers/#Poland-physical

Ta lista z Polski niezwykle obszerna :D. Jeszcze się zastanowię, ale raczej uderzę w coś pewniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend będzie pierszy beta-test dla tych co zakupili dodatek. Od razu wystartuje się z Revenantem na 80 lvl i z pełnym ekwipunkiem. Postęp nie będzie zapisany dla kolejnych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wróciłem po wiekszej przerwie do gry i duże miasta są dośc wyludnione. Bez graczy ;/ Gdzieś się teraz wszyscy spotykają i jak tam dotrzeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 00:33, Kafar napisał:

Słuchajcie, wróciłem po wiekszej przerwie do gry i duże miasta są dośc wyludnione. Bez
graczy ;/ Gdzieś się teraz wszyscy spotykają i jak tam dotrzeć ?


???
Na jakim grasz serwerze? Ja się nie spotkałem z problemem wyludnionych miast, zawsze ktoś gdzieś biega. Zwłaszcza w Lions Arch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 00:33, Kafar napisał:

Słuchajcie, wróciłem po wiekszej przerwie do gry i duże miasta są dośc wyludnione. Bez
graczy ;/ Gdzieś się teraz wszyscy spotykają i jak tam dotrzeć ?

DR, LA i rynek Rata Sum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer Blacktide podajrze tak się pisze. Hm.. kiedyś w LA było duzo osób. Teraz czasami jest 15-30. To dośc mało mi się zdaje. A reszte miejsc sprawdzę.

Kiedyś Vigil Keep było oblegane. Dziś tam nikogo nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 17:27, Kafar napisał:

Serwer Blacktide podajrze tak się pisze. Hm.. kiedyś w LA było duzo osób. Teraz czasami
jest 15-30. To dośc mało mi się zdaje. A reszte miejsc sprawdzę.

Akurat tak trafiłeś, czasem jest dużo, dużo więcej. Sam jestem z BT jakby co i bywa tłoczno.

Dnia 13.07.2015 o 17:27, Kafar napisał:

Kiedyś Vigil Keep było oblegane. Dziś tam nikogo nie widzę.

Teraz jest LA z Mystic Forgem, więc po co tam siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery nie mają już znaczenia w PvE. Jest jeden wielki Megaserver. LA może wydawać się puste bo jest teraz duże i ma masę otwartych przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się