AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

23 października wychodzi płatny dodatek Heart of Thorns, ale tym się na razie nie przejmuj, gdyż prawie cała jego zawartość jest przeznaczona dla postaci już na 80 lv - wszystkie nowe mapy, raidy, specjalne zdolności aktywne i pasywne, które aktywujesz i rozwijasz dopiero na maksymalnym poziomie postaci. Jako początkujący gracz mógłbyś co najwyższej skorzystać z opcji grania nową klasą postaci, ale jeśli jeszcze nie grałeś w ogóle i tak będziesz miał jeszcze 8 innych klas do poznania.

Zresztą, nie wiem, jaką wersję gry ściągasz. Pewnie trial? Jeśli jeszcze nie kupiłeś podstawki, pograj trochę w trial i zastanów się nad zakupem od razu dodatku, ponieważ ten choć jest droższy, to jednak zawiera w sobie całą podstawkę. Z tego co widzę na oficjalnej stronie samej podstawki w ogóle nie da się już kupić - chyba że klucz na jakichś stronach pokroju keye.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie nie można już kupić samej podstawki właśnie dlatego żeby nie płacić dwa razy za tę sama grę. ;) Gra zniknęła z "półek" praktycznie po ogłoszeniu, że z dodatkiem będzie także podstawka za darmo. ;) To tylko u nas sprzedają jeszcze podstawkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam tą wersję, która byłą dostępna jako f2p :D tak czy siak, client się pobiera a ja już zacieram ręce, bo dawno już nie miałem w swoich rękach porządnego, soczystego MMO <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to najlepsze mmo na rynku bez abonamentu. I gdyby nie FFXIV:ARR, to powiedziałbym, że w ogóle najlepsze. Szczególnie, że gra dostanie w końcu jedną jedyną rzecz, której mi w niej brakowało, czyli raidy.

Ehh, szkoda tylko, że robią to dopiero teraz. człowiek już dawno po studiach i o poważniej grze w tego typu produkcje może zapomnieć. Przy małym dziecku gra bez pauzy jest często niewykonalna lub bardzo trudna. Niemniej GW2 to i tak chyba najbardziej przystępna gra dla casuali na rynku i dlatego często do niej wracam choćby na chwilę. Poza tym, według mnie styl artystyczny i model eksploracji z GW2 bije na głowę wszystko inne, co jest na rynku.

A i niestety ostatni dodatek do WoW pokazał, że Blizzard postradał rozum. Zarówno gameplay jak i lore są kompletnie do niczego, co zresztą dobitnie pokazała drastycznie spadająca ilość subskrynentów. Choć z sentymentu i dlatego, że inni znajomi grają, nadal od czasu do czasu do WoW się loguję, to już nie to samo co kiedyś. Dobrze, że człowiek zainwestował w PS4... i do licha ciężkiego, dlaczego GW2 nadal nie ma na PS4. Ta gra ma model walki i UI wręcz stworzone pod pada. :(

@Kirabaxior

Dokładnie tę wersję miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli GW2 oferuje 5 slotów na postacie, więc... ten ktoś dokupił 45 dodatkowych slotów albo ma nie wiadomo ile kont. Nawet nie wiem co o tym myśleć...

Jeszcze bardziej nie wiem co myśleć o tym, że przez 1111 dni przesiedział przed tą grą 7,439 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 16:44, Baknak napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli GW2 oferuje 5 slotów na postacie, więc... ten ktoś dokupił
45 dodatkowych slotów albo ma nie wiadomo ile kont. Nawet nie wiem co o tym myśleć...


No, u mnie ludzie w gildii mają po 18 slotów, a nie powiedziałbym żeby byli jakoś mocno hardcorowi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara znajoma z gildii ma 18 slotów. 8 postaci z każdej klasy reszta to guardianie i mesmerzy. Co chwila leveluje nowego i usuwa starego. Bo lubi. Różne są fetysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 00:21, QuandorX napisał:


W każdym MMO się tacy trafią, ale i tak masakra. Dla mnie to strata czasu, ale różnie ludzie lubią spędzać godziny (co tutaj pewnie idzie w setki).

Dla mnie dwie, trzy postacie to już za dużo, ale pewnie dlatego, że gram głównie PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 16:44, Baknak napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli GW2 oferuje 5 slotów na postacie, więc... ten ktoś dokupił
45 dodatkowych slotów albo ma nie wiadomo ile kont. Nawet nie wiem co o tym myśleć...

Jeszcze bardziej nie wiem co myśleć o tym, że przez 1111 dni przesiedział przed tą grą
7,439 godzin...

Doczytałem, że na drugim ma jeszcze kolejne ponad 5k godzin, także 12 tyś godzin przez 3 lata. Może koleś jest milionerem i nie musi pracować? Bo tylko to przychodzi mi do głowy, w innym przypadku to jest niewykonalne przy normalnej pracy i życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArenaNet chyba osiągnęło najwyższy level trollingu... Mówią: spróbuj wersji trialowej. No to ściągam, uruchamiam, loguje się i po wyborze serweru mam komunikat "Content temporaly disabled", to samo przy próbie tworzenia postaci, a serwera zmienić już nie mogę. To jakiś typowy tymczasowy problem czy moją przygodę z GW2 mam zacząć od pisania do supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 21:15, Azvar napisał:

To jakiś typowy tymczasowy problem czy moją przygodę z GW2 mam zacząć od pisania do supportu?


Tymczasowy:
"We have temporarily disabled character creation while we address a serious issue. We are sorry for the inconvenience and will restore the character creation functionality as soon as we are able to do so."

Nowy patch coś porypał i wyłączyli tworzenie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, dzięki! Faktycznie zaraz po uruchomieniu i wyborze serwera gra uruchomiła się ponownie i zaczęła coś jeszcze ściągać, właśnie po tym pojawił się problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 22:23, Azvar napisał:

Dobrze wiedzieć, dzięki! Faktycznie zaraz po uruchomieniu i wyborze serwera gra uruchomiła

się ponownie i zaczęła coś jeszcze ściągać, właśnie po tym pojawił się problem.

Patche w GW2 są zwykle we wtorki. Niestety zwykle (praktycznie zawsze) wiążą się z dodaniem przy okazji bugów. Dlatego nas nie dziwi już, że po patchu jest patch poprawiający patch, a potem patch poprawiający patch poprawiający patch ;) Zwykle przez noc wszystko popawią, miałeś po prostu pecha, że trafiłeś taki dzień.
Tym razem posypało im się mocno głównie w systemie nagród dziennych, bo można było je otrzymywać na każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się