AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ktoś kupował tę najdroższą edycję prosto od anet? Google pokazuje że 100 euro to 425zł, mam na paypal''u 445 i niby ciągle za mało.. jakiś ogromny podatek tam wchodzi czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś odpowie w oryginalnym temacie, więc zapytam tu:

Idzie gdzieś kupić Guild Wars Trilogy + Eye of the North lub Guild Wars Complete (chodzi mi o pełny komplet, mogą być nawet same klucze) po w miarę uczciwej cenie? Ofertę ze sklepu oficjalnego w sumie za 43 Euro uznaję za bardzo mało atrakcyjną jak na takiego starocia, a na aukcjach i w sklepach, które znam jest pusto... Ot taka mnie naszła ochota na powrót najpierw do klasyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę ktoś to kupuje po takich cenach w PL? No cóż, trudno się mówi, pozostaje czekać na jakąś obniżkę na Steam, o ile do tego czasu nie minie mi ochota. Dzięki, bo o wersji na Steam nie słyszałęm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przypomnę. Mail i nazwę postaci pamiętam i mniej więcej jak hasło powinno wyglądać, ale żadnej wariancji tego hasła nie przyjmuje. Zresetować nie mogę, i tylko support pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi maila (masz go chyba na battle.net), to udostępnię CI moje konto. Mam tam GW z wszystkimi dodatki i GW2. Będziesz grał, w co chcesz. Sam nie mam już czasu nawet na grę w GW2, a co dopiero żeby wracać do GW1. Choć chciałoby się, bo HoT zapowiada się miodnie, ale praca, małe dziecko... nawet PS4 ostatnio zaniedbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 15:47, GanD napisał:

Wyślij mi maila (masz go chyba na battle.net), to udostępnię CI moje konto. Mam tam GW
z wszystkimi dodatki i GW2. Będziesz grał, w co chcesz. Sam nie mam już czasu nawet na
grę w GW2, a co dopiero żeby wracać do GW1. Choć chciałoby się, bo HoT zapowiada się
miodnie, ale praca, małe dziecko... nawet PS4 ostatnio zaniedbuję.


Cześć, co za niespodzianka :D Niestety bnet nie udostępnia e-maili nawet znajomych, podeślij mi namiar w wiadomości na bnet <tu będzie najbezpieczniej> lub na mejla (azvar@interia.eu), chętnie skorzystam choćby po to żeby się przekonać czy GW1 nadal mnie rajcuje (a do GW2 starczy mi konto trial na razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 11:39, zerohunter napisał:

I jak panowie, gra ktoś w HoT? Jak wrażenia? Widzę że jest po jednej elitce na klasę,
więc jak się ją wybierze to się coś traci?


Oczywiście, że gra ;)

Wrażenia fajne, nowe lokacje (choć tylko 4) są całkiem spore, na dobry początek mogą być, lecz ogólnie po jakimś czasie czuje się niedosyt.

A co klasy elitarnej to odblokowuje się ją jak traity i tyle. Jest to po prostu dodatkowa gałąź do rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie chciałbym po raz enty ugryźć temat GW2, gdyż w jedynkę już na prawdę mało kto gra...niestety.
A więc sprawa wygląda następująco, pozbyłem się swojego konta, które miałem połączone z dwójką, dlatego muszę się niedługo zaopatrzyć. Na allegro widziałem, że wersja pudełkowa jest za jakieś 40zł i chciałbym się dowiedzieć czy na prawdę cena dwójeczki już tak mocno spadła? Co prawda jest to sama podstawka bez dodatku, ale za 40zł? Pamiętam, że za swoją pierwszą 2kę płaciłem coś koło 200zł.
Kolejna sprawa - jak to teraz wygląda z tymi serwerami, można już grać z ludźmi, którzy stworzyli konto na innym serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2016 o 18:49, Ha_Xior napisał:

Po dłuższej przerwie chciałbym po raz enty ugryźć temat GW2, gdyż w jedynkę już na prawdę
mało kto gra...niestety.
A więc sprawa wygląda następująco, pozbyłem się swojego konta, które miałem połączone
z dwójką, dlatego muszę się niedługo zaopatrzyć. Na allegro widziałem, że wersja pudełkowa
jest za jakieś 40zł i chciałbym się dowiedzieć czy na prawdę cena dwójeczki już tak mocno
spadła? Co prawda jest to sama podstawka bez dodatku, ale za 40zł? Pamiętam, że za swoją
pierwszą 2kę płaciłem coś koło 200zł.


Podstawka jest od kilku miesięcy darmowa :P Są pewne ograniczenia (jak np. tylko 2 sloty, mocno ograniczony handel), ale można w praktycznie całą podstawkę grać za darmo.
To co jest na allegro w takiej cenie to zapewne stare wersje pudełkowe do samej podstawki. Dają one samą podstawkę bez ograniczeń. Nie opłaca się teraz tego kupować. Najlepiej od razu kup dodatek Heart of Thorns, a będziesz miał dostęp do całej gry, w niektórych sklepach można dorwać nawet poniżej 100 zł. AN już oficjalnie samej podstawki nie sprzedaje i wszystko to co zostało to leżaki magazynowe.

Dnia 13.01.2016 o 18:49, Ha_Xior napisał:

Kolejna sprawa - jak to teraz wygląda z tymi serwerami, można już grać z ludźmi, którzy
stworzyli konto na innym serwerze?

Dawno temu wprowadzono megaserwer i wybór serwera dla PvE oraz PvP nie ma kompletnie znaczenia (chyba, że między serwerem europejskim a resztą świata, bo ten podział dalej jest). Wybór serwera ma obecnie znaczenie tylko dla WvW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko tak dla jasności zapytam - jak stworze sobie darmowe konto, pogram i gra mi się spodoba na tyle by zapłacić za te ulepszenia wynikające z ubogości konta f2p względem wersji płatnej to czy będę mógł część Heart of Thorns dodać do swojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 02:42, Ha_Xior napisał:

To jeszcze tylko tak dla jasności zapytam - jak stworze sobie darmowe konto, pogram i
gra mi się spodoba na tyle by zapłacić za te ulepszenia wynikające z ubogości konta f2p
względem wersji płatnej to czy będę mógł część Heart of Thorns dodać do swojego konta?


Tak. Konto f2p można w każdej chwili upgradować do pełnowartościowego konta.
No prawie pełnowartościowego, tak w ramach sprostowania mojego wcześniejszego posta dodam, że kupno dodatku lub samej podstawki nie daje dostępu do Living Story 2, którego było bodajże 8 części i aby mieć do niej dostęp trzeba wydać 200 gemów za epizod. Za darmo były jak się zalogowało do gry w 2 tygodnie od ich premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle dostałem sms''a z kodem do weryfikacji od ANet''y, oznacza to że ktoś próbował mi się włamać na konto i zna już moje hasło czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2016 o 16:22, Piotrbov napisał:

Jeśli miałeś ustawione, by ci wysyłano smsy z kodem jako autoryzację, przy logowaniu
to znaczy, że znają twoje hasło. Zmień je.


Yyy, nie. :P Albo raczej - niekoniecznie. Jeśli w międzyczasie logowałeś się z innego kompa lub z innej sieci taki sms jest normalny. Jeśli nie, to też może zależeć od internetu. Mi w neostradzie na początku wyskakiwała autoryzacja jakieś 3 razy w tygodniu. Później rzadziej, teraz tylko raz na jakiś czas. Oczywiście jeśli nie czujesz się pewnie zmiana hasła jest bardziej niż zalecana, ale to wcale nie oznacza, że ktoś ci się włamał na konto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet mam z vectry, router też od nich, czasami go restartuje bo nagle traci połączenie i nie chce się połączyć [to normalka u nich] ale nigdy przy ponownym włączeniu routera i zalogowaniu do gry nie dostawałem tego sms''a. A sms dzisiaj dostałem gdy ja jeszcze spałem, zawsze gram u siebie i nigdzie indziej. Tak więc zmienię hasło i zobaczymy co się będzie działo.

Swoją drogą to nie uważacie że GW2/ANet ma słabe zabezpieczenia? [ta weryfikacja sms to coś dobrego bo prawdopodobnie tym razem uratowało mi to konto] Chyba 3 razy miałem włamanie na konto, gram w mnóstwo gier online, skupiam się głównie na takich, masa kont, email'i itd a tylko GW2 straciłem już tyle razy. [ANet zawsze dość szybko działa i cofają mi stan konta na ten sprzed włamania, ale niesmak zostaje] Konto bankowe, paypal, steam, origin, uplay, masa gier online.. nigdzie nie miałem włamania tylko na GW2.. gdy grałem jeszcze w GW1 to nie było problemów ale pamiętam że ludzie skarżyli się na słabe zabezpieczenia. Czy to coś u nich czy jednak u mnie i czysty pech że akurat zawsze GW2 moje atakują?

Swoją drogą to ta ochrona sms to już coś mocniejszego czy jednak ogarnięty haker da sobie z tym rade prędzej czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się