AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2012 o 15:50, Budo napisał:

> Bez pudełka z tego co wiem to jedynie deluxe digital edition, radze poczekać na
oferty
> w naszych sklepach, podobno ma być taniej.

To standard edition będzie pudełkowa, a deluxe droższa o 1/3 bez pudełka? Nieco idiotyczne.
Jeśli chodzi o sklepy, to ja w Anglii mieszkam, więc nasze odpadają raczej, chyba, że
będzie tania cyfrowa wersja dostępna.


przeczytaj dokładnie nazwę.. Deluxe DIGITAL edition (digital=cyfrowa :PP), jest droższa, bo dostajesz bonusy ingame, a jest sporo osób, które nie zbierają pudełek i kupują wersje cyfrowe.


znając życie to ja zamówie z anglii/niemiec, jakoś mam dziwne przeczucia co do dystrybucji gry w Polsce ;E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 17:03, Onybic napisał:

przeczytaj dokładnie nazwę.. Deluxe DIGITAL edition (digital=cyfrowa :PP), jest droższa,
bo dostajesz bonusy ingame, a jest sporo osób, które nie zbierają pudełek i kupują wersje
cyfrowe.


Nazwa to nie wszystko, pre-purchase faq pisze też o pudełkach w wersji digital, nawet na guru trwa dyskusja i w zasadzie nie wiedzą o co chodzi. Ja rozumiem, że wersja 100% cyfrowa jest z ncsoft store, a fizyczne sklepy dają Ci kod, a potem odbierasz pudełko przy premierze. To wcale nie jest 100% jasne. Jeszcze gdzie indziej czytałem, że tylko digital deluxe jest 100% cyfrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 17:02, Budo napisał:

Szefujesz w [OLA] ciągle?

Walgierza nikt ze stołka nie ruszył :P

Dnia 28.03.2012 o 17:02, Budo napisał:

Jakie plany co do gw2?

[OLA] już była w GW2 założona kilka tygodni temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytałem to ich FAQ i nie wiem w czym problemy oO wszystko jest jasno i logicznie napisane

wersję digital i digital deluxe można kupić bezpośrednio od ncsoft.
będą oferowane pre-ordery = czyli płacisz kawałek ceny dostajesz 1 dzień headstartu, pre-ordery są składane na pudełka gr

i co najważniejsze pre-purchase (płacisz od razu za calość dostajesz wszystkie bonusy jak itemki, beta i więcej dni headstartu), tutaj też kupujesz pudełko.


nie ma nic o ''pudełkach digital''

ogólnie to pojęcia nie mam co miałeś na myśli przez to "tylko digital deluxe jest 100% cyfrowa." masz możliwość kupna dwóch wersji digital, zwykłą digital edition i digital deluxe.

mam nadzieję, że trochę wyjaśniłem niejasności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 17:02, Budo napisał:

Szefujesz w [OLA] ciągle? Jakie plany co do gw2?


Ano, ciągniemy ten wózek w drodze do gw2.
Na chwilę obecną wiadomo, że [OLA] w dwójce będzie. A ze szczegółami, to czekamy na jakieś konkretne info odnośnie systemów gildii i sojuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zamknięta beta ma być w ten weekend? Bo z tego co wiem, to miała być w weekend i pod koniec marca, czyli chyba teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 20:34, sinir napisał:

Ta zamknięta beta ma być w ten weekend? Bo z tego co wiem, to miała być w weekend i pod
koniec marca, czyli chyba teraz?


Komunikatu nie ma żadnego, więc chyba nie będzie teraz.

Szkoda, że wersja prasowa bety była pozbawiona watermarka, a "personalna" go posiadała ;s Myślę, że gracze by porobili lepsze screeny niż media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 18:22, walgierz napisał:

> Szefujesz w [OLA] ciągle? Jakie plany co do gw2?

Ano, ciągniemy ten wózek w drodze do gw2.
Na chwilę obecną wiadomo, że [OLA] w dwójce będzie. A ze szczegółami, to czekamy na jakieś
konkretne info odnośnie systemów gildii i sojuszy.


To się będę odzywał, tylko muszę obczaić, kto mi kasę wisi z jedynki :P

Onybic---> jeśli będzie tak jak mówisz, to ok. Chyba będę skazany wtedy na wersję od nc softu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No i widzisz pan, potwierdziło się- wszystkie wersje pre-purchase to wersje 100% cyfrowe, bez fizycznej gry. Tylko kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:28, Budo napisał:

/.../

No i widzisz pan, potwierdziło się- wszystkie wersje pre-purchase to wersje 100% cyfrowe,
bez fizycznej gry. Tylko kod.


Przecie napisał że w pre-purchase jest wersja pudełkowa *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:28, Budo napisał:

/.../

No i widzisz pan, potwierdziło się- wszystkie wersje pre-purchase to wersje 100% cyfrowe,
bez fizycznej gry. Tylko kod.


eee.... widze nie ogarniasz :P

przecież oni nie zrobili jeszcze końcowej gry, to co Ty sie spodziewałeś 10 kwietnia już kupić płytę z grą? do której jest jeszcze ileśtam beta wersji?.... no bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 23:00, Onybic napisał:

przecież oni nie zrobili jeszcze końcowej gry, to co Ty sie spodziewałeś 10 kwietnia
już kupić płytę z grą? do której jest jeszcze ileśtam beta wersji?.... no bez przesady


To już pisałem wyżej, ale ciągle dla mnie nie jest 100% jasne ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 23:14, Budo napisał:

> przecież oni nie zrobili jeszcze końcowej gry, to co Ty sie spodziewałeś 10 kwietnia

> już kupić płytę z grą? do której jest jeszcze ileśtam beta wersji?.... no bez przesady


To już pisałem wyżej, ale ciągle dla mnie nie jest 100% jasne ><


kupujesz "pudełko" w którym jest kluczyk na kartce (ten wpisujesz na ich stronce i mozesz grac podczas bet), jak gra bedzie miala premiere idziesz z paragonem albo jakims innym dowodem zakupu do sklepu w ktorym kupiles to pudelko, a oni daja Ci reszte zawartosci za jaka zaplaciles przewaznie w ladnym pudeleczku wszystko fajnie zapakowane, juz w finalnym pudle ze wszystkim znajdziesz plyte z gierka itp., oraz kluczyk aktywujacy gre calkowicie.


to chyba tyle: ) jak dalej nie rozumiesz to powiedz co dokladniej postaram sie wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 23:23, Onybic napisał:

kupujesz "pudełko" w którym jest kluczyk na kartce (ten wpisujesz na ich stronce i mozesz
grac podczas bet), jak gra bedzie miala premiere idziesz z paragonem albo jakims innym
dowodem zakupu do sklepu w ktorym kupiles to pudelko, a oni daja Ci reszte zawartosci
za jaka zaplaciles przewaznie w ladnym pudeleczku wszystko fajnie zapakowane, juz w finalnym
pudle ze wszystkim znajdziesz plyte z gierka itp., oraz kluczyk aktywujacy gre calkowicie.


Nie do końca tak musi być. Co do tego że kupujemy kod w pudełku to racja... ale w przypadku pre-purchase płacimy pełną kwotę za grę i klucz daje dostęp do bety, wcześniejszy dostęp o 3 dni itd. a pudełko z nośnikami instrukcją itp. odbieramy w sklepie w dniu premiery ale już nic nie musimy aktywować bo klucz dostalismy w pudełku z pre-purchase. W przypadku pre-order''a być może zapłacimy część kwoty, wcześniejszy dostęp będzie tylko jednodniowy a w dniu premiery odbierzemy pudełko z nośnikami, instrukcją itp. i zapłacimy cenę minus cena pre-order''a. Jest różnica między pre-purchase a pre-order.

Większość informacji jest tutaj: http://www.guildwars2.com/en/the-game/game-faq/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIepokoją te doniesienia o bardzo słabej opytmalizacji bety. Oby to poprawili i to mocno, bo zła optymalizacja to w mmo wieeelka wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 17:58, Kapas napisał:


Ma to już kilka dni. Jest mówione, że ta lista jest cały czas aktualizowana. Została zrobiona, dlatego, by powoli przygotować ludzi.
Oficjalna lista pojawi się kilka dni przez 10 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się