AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 21:08, Budo napisał:

Przecież klucz z pre-purchase daje Ci właśnie dostęp do bety...

...
więc jak niby mogą zgubić paczkę? Nawet, gdyby po drodze z tej Afryki by się zgubiła, to klucz do gry i tak bym miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:40, Kapas napisał:

Serio serio.. czytałem sporo relacji z press bety i ten temat się wszędzie powtarzał.


Chętnie poczytam jeśli podasz linki. Oglądałem naprawdę sporo filmików z bet które były nagrywane programami zewnętrznymi typu fraps i naprawdę nie zauważyłem nawet najmniejszych oznak żabkowania, zacinania, crashy czegokolwiek. Bardzo chętnie poczytam choć JEDEN artykuł mówiący o złej optymalizacji bet gw2, a z tego co piszesz było ich sporo.

@Kermit
Nie sądzę by pre-order był tańszy. A nawet wątpię. Płacimy za to samo, tylko, że w różnym czasie. Teraz przy pre-purchase dostajesz tylko bonus, potem dostajesz też bonus tylko że mniejszy. Później zwykłą grę. Przy tej samej cenie. Nikt po kosztach nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 09:44, Pernia napisał:

więc jak niby mogą zgubić paczkę? Nawet, gdyby po drodze z tej Afryki by się zgubiła,
to klucz do gry i tak bym miał.


Klucz jest w pudełku, zgubią pudełko, nie masz klucza. Ty naprawdę chcesz kupić grę w Afryce, czy świrujesz pawiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2012 o 13:27, Budo napisał:

Klucz jest w pudełku, zgubią pudełko, nie masz klucza. Ty naprawdę chcesz kupić grę w
Afryce, czy świrujesz pawiana?

lol, ziomek, na logikę, kupując pre-purchase od murzynków ( w tej cenie co podałem ) MUSZĘ dostać klucz PRZED premierą ( bety etc ), więc idąc twoim tokiem rozumowania ( zgubią paczkę ) w najgorszym wypadku będę stratny o pudełko, które zapewne będzie sie dało kupić na allegro, jak od każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że e-mailem klucza do gry Ci nie wyślą. Klucz do pre-purchasu dostaniesz normalnie pocztą w pudełku, wysłany do Ciebie 10 kwietnia lub raczej ciut później. Jak zgubią pudełko, to nie dostaniesz klucza, a klucz do pre-purchase=klucz do pełnej wersji. Więc będziesz stratny o pudełko Z KLUCZEM.

Co do pre-purchasów na guildwars2.com.pl to podejrzewam że to będą tylko cyfrowe wersje, bez dosyłania pudełka po premierze, jak na gram. Ale czas pokaże, wychodzi na to że wciąż negocjują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na guildwars2.com.pl będzie można dostać taniej wersje wersje digital i digital deluxe edition!, cena zwykłej digital ma oscylować przy 170 zeta, dokładna cena będzie wiadoma po świętach, więcej info w linku zapodanym powyżej przez Quandora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 14:24, Quandor napisał:


Ekstra, jeśli cena będzie niższa niż u cdp, to wybór będzie dla mnie jasny... pudełka i tak nie potrzebuję, a brak płyty będzie stosunkowo niewielką niedogodnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak zapytam jeszcze, jak oni będą dawać te itemki które zyskamy dzięki punktom z Hall of Monuments?

Ja np konto na GW2 będe chciał zakładać na innym email'u niż to na którym mam GW1. Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 17:06, Noma napisał:

Ja np konto na GW2 będe chciał zakładać na innym email''u niż to na którym mam GW1. Co wtedy?


Jest jeszcze konto NCSoft, do którego dodawane są konta gier, m. in. GW. Zapewne trzeba będzie do niego dodać również GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 17:06, Noma napisał:

A ja tak zapytam jeszcze, jak oni będą dawać te itemki które zyskamy dzięki punktom z
Hall of Monuments?

Ja np konto na GW2 będe chciał zakładać na innym email''u niż to na którym mam GW1. Co
wtedy?

Opisze ci jak podpiąć konto z gw 1 do konta ncsoftu.
Tworzysz master konto ncsoftu, następnie w gw 1 wchodzisz do sklepiku, wybierasz dowolny item (którego oczywiście nie musisz kupić) przechodzisz dalej do kasy, zostaniesz poproszony o podanie konta ncsoft, wpisujesz dane o konta ncsoft i konto z gw 1 zostaje powiązane do master acc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2012 o 17:34, walgierz napisał:

Jest jeszcze konto NCSoft, do którego dodawane są konta gier, m. in. GW. Zapewne trzeba
będzie do niego dodać również GW2.

A co jeśli ja nie pamiętam nazwy,tym bardziej hasła oraz na jaki email powiązałem swoje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 18:26, tzs napisał:

Jak się człowiek wysili i ma zachowane karty z cd-keyami to takie informacje da się odzyskać.

Okej, jestem pewnie głupi. Ale czy mógłbyś mi opisać co mam dokładnie zrobić?
Sprawdziłem przed chwilą jeden z email''i na którym podejrzewałem że jest to założone ale został on usunięty.. co jest śmieszne bo w GW1 ciągle moge grać chociaż email już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 18:28, Noma napisał:

Okej, jestem pewnie głupi. Ale czy mógłbyś mi opisać co mam dokładnie zrobić?
Sprawdziłem przed chwilą jeden z email''i na którym podejrzewałem że jest to założone
ale został on usunięty.. co jest śmieszne bo w GW1 ciągle moge grać chociaż email już
nie istnieje.


E-mail nie musi być aktywny do czasu aż będziesz musiał odzyskać hasło, tak jak teraz.

Już to kiedyś robiłem kumplowi. Ktoś mu zmienił password na koncie. Musisz napisać do supportu, w języku angielskim najlepiej, by oddali Ci hasło, a a potem je zmienisz na własne. Będziesz musiał podać choć jeden numer seryjny, który masz przypisany do swojego konta. Tu masz adres e-mail do supportu:
support@guildwars.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma ArenaNet ujawniła, że gra MMO Guild Wars 2 zostanie wyposażona w blokadę regionalną. Wstępnie określono dwie strefy - Europę dla wszystkich mieszkańców Starego Kontynentu i Stany Zjednoczone."

Dlatego kupowanie w RPA mija się z celem.

A o problemach z płynnością czytałem na golu/gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z płynnością wyraźnie widać na gameplayach z GOL''a. Pytanie jak dobrze zostanie zoptymalizowana i czy jest w ogóle na to w ogóle szansa w obecnej fazie "produkcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się