AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Congratulations! You''ve been accepted into an upcoming Guild Wars 2 Stress Test!

Starting this Friday, April 13, between the hours of 12PM – 6PM Pacific, we would like to invite you to join us in the game for our first Guild Wars 2 Stress Test.

Rozumiem, że to 6 h beta? Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie i nazwa stress test jest trochę myląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 10:47, Nightdew napisał:

Rozumiem, że to 6 h beta? Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie i nazwa stress test jest
trochę myląca.


Coś w tym stylu. Chcą po prostu sprawdzić ile ich serwery wytrzymają ludzi, więc to jest beta serwerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, co za event :D stress test. Niech nie będą śmieszni tylko uruchomią jakieś bety w tym miechu (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to coś podejrzanie brzmi. Nigdzie na guru, twitterze, facebooku nie widzę aby ktokolwiek o tym wspominał o takich testach, a jeśli to mają być stres testy to musi o tym wiedzieć dużo ludzi...
Chyba, że ślepy jestem...
Poza tym najbliższa beta wg Reginy zaplanowana jest pod koniec kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Test obciążenia serwerów. Zapraszają ludzi i patrzą czy im sprzęt padnie :P
Ale weź to lepiej jakoś potwierdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się, zaakceptowałem regulamin i Your Beta Account Has Been Created

Remember: From this point on you are under NDA, so you may not discuss the beta in any way, shape, or form.

Follow this link to download the client and find out more details about the timing of this event.

Link https://forum.guildwars2.com/ nie działa. Rejestracje miałem na https://beta.guildwars2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przemierzając internetowe przestworza, stwierdziłem że przejrzę znane wszystkim strony sprzedające klucze do gier. Na keyach dowiedziałem się, że dzisiaj możliwe że będzie dostawa, na gamecodes wszystko wykupione, potem przeniosłem się na inexus bez większej nadziei. Standardowa edycja wykupiona, juz chce zamykac, gdy przykula moja uwagę zielona obwódka w okół statusu deluxe edition. Okazało się, że mają 6 kluczy deluxe! Szybko napisałem do supportu czy to nie jakiś fake, oni sami byli zaskoczeni i pokapowali się że przed chwilą dostali te klucze. Więc szybciutko zamówiłem, w tym czasie zeszły już kolejne dwa egzemplarze. Potem stronę odświeżyłem po kilku minutach. W tym czasie zeszły już wszystkie. Klucz był ok, grę zarejstrowałem i jestem spokojny. Cena 240 zł. Jeśli ktoś się niecierpliwi to naprawdę warto poszukać na tych stronkach, oni co jakiś czas dostają nowe klucze i od razu są dostępne do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 11:18, cinus2 napisał:

Poza tym najbliższa beta wg Reginy zaplanowana jest pod koniec kwietnia.


Moglbys podlinkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx a lot.

Jak na złość oczywiście pod koniec miecha mam mało czasu na granie :P ale dla GW2 coś tam na pewno znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 13:49, Piotrbov napisał:

To już się zarejestrowałem.

Wiecie może z jakich portów, do połączenia się, korzysta Guild Wars 2?


Chyab jeszcze nie ma takiego info.
Liczba osób w becie jest dość niska, a jeszcze mniej potrafi to sprawidzić (!).
No i jeszcze może to być objęte NDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 14:39, IlMOD napisał:

Chyab jeszcze nie ma takiego info.
Liczba osób w becie jest dość niska, a jeszcze mniej potrafi to sprawidzić (!).
No i jeszcze może to być objęte NDA.


Objęte NDA, jaki port jest używany? No może i tak, lecz już od dzisiaj mam dostęp do bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 19:43, Deathblade napisał:

Wiadomo może czy się jeszcze w najbliższym czasie pojawi prepurchase gw2 na gramie ?
:d
Ew. Czy macie może jakieś inne namiary gdzie możnaby go kupić ? :)


Na gramie raczej się już nie pojawią (chyba, że pojedyncze sztuki z nieopłaconych / wycofanych zamówień).
Inne sklepy- inexus.pl, fabryka kluczy, guildwars2.com.pl, albo strony zagraniczne, w tym oficjalna buy.guildwars2.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam kryzys postaci znowu... nie wiem kim mam grać duh. Mam nadzieję, że beta eventy mi pomogą. Byłem zdecydowany na charr rangera, ale norn ranger też wydaje się być awesome, poza tym nornowie maja fajne startowe tereny... oprócz tego jeszcze interesuje mnie warrior i guardian ><
Damnit... już widzę tworzenie postaci we właściwej grze... pewnie ze 2 godziny na luzie, jak nie więcej.

btw to prawda, że postacie z beta eventów się kasują na koniec i nie przechodzą dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się