AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2012 o 11:37, Niewiernus napisał:

Wybierz jakiś z NA - tam masz pewność, że nikt nie będzie tobie przeszkadzał w samotnym
graniu.
Nie musisz dziękować.


tu nie chodzi o samotne granie, tylko o żałosne zachowanie Polaków w grach mmo, czasem aż wstyd znać polski i rozumieć co spamują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:25, Onybic napisał:

tu nie chodzi o samotne granie, tylko o żałosne zachowanie Polaków w grach mmo, czasem
aż wstyd znać polski i rozumieć co spamują...


Ciesz się, że nie rozumiesz co spamują w innych językach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:25, Onybic napisał:

tu nie chodzi o samotne granie, tylko o żałosne zachowanie Polaków w grach mmo, czasem
aż wstyd znać polski i rozumieć co spamują...


1. guild wars 2 jest drogie, za kupno kota w worku trzeba było wyłożyć min. ok 180 zł.
2. społeczność gw2.pl i gw2.com.pl jest stosunkowo niewielka.
3. to beta.
4. gra nie jest spolonizowana.

Biorąc pod uwagę to wszystko śmiem twierdzić, że dzieciarni i kamadanu w becie raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 13:23, Budo napisał:

//


mam nadzieję, że tak będzie.

@tzs

w części europejskich języków rozumiem co piszą, jak nie pytam się zagranicznych kolegów.. i obcokrajowcy nie bluzgają tak często i gęsto, ba nie ma takiego czegoś jak przejmowanie chatu i na ogólnym pisanie tylko w jakimśtam języku innym niż angielski...


Btw.

beta ściągnięta, wszystko zainstalowane i śmiga, szkoda tylko, że nie pogram sobie w ten weekend ;E
na początku pare problemów z instalowaniem, wyskakiwało mi, że nie ma dostępu do plików, trzeba było utworzyć nowy folder i tam od nowa wrzucić wszystko..

i tak w ogóle to wszystko w 4 plikach mnie lekko przeraża... będzie nieźle dysk ryzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 13:30, akodo_ryu napisał:

via @GuildWars2

For our lovely Polish fans, the pre-purchase CE of #GW2 will go back on limited sale
at http://t.co/xgDg9I2f at 14:00 Local time today ^AT


To im gratuluję, teraz to już trochę za późno.

http://www.gram.pl/sk6_9w3hHOm6_Guild_Wars_2_pre_purchase_Edycji_Kolekcjonerskiej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i lipton, takie newsy mogliby ogłaszać dużo wcześniej, już dawno zamówiłem digital elite czy jak to sie tam zwało... a teraz patrzę na tą figurkę i ona woła do mnie ;( krzyczy, kup mnie kup, ale cóż musze odpuścić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:14, szmarcin napisał:

Ci co chcieli rzeczywiście, to już pozamawiali. ;)

Zejdą, ale by być ponownie sprzedanymi na aukcjach.

3 dni przed betą. Nice.


Co nie zmienia faktu, że zejdą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:19, walgierz napisał:

Co nie zmienia faktu, że zejdą ;P


Wiesz gdzie będziecie grali?

Jeśli chodzi o ce gw2, to było info, że aneta się stara o dodatkowe egzemplarze dla Polski, np. na twitterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Age of Conan taka wojna była ciekawa. :) Teraz tylko pytanie czy iść do Polaków na Blacktide czy jak najdalej od nich uciekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lista "zajętości" serwerów z bety się nie zmieni, czarno widzę przyszłość nowych graczy...
Osobiście nie grałem w GW1 więc nie mam 50/50 HoM i GWAMM, a nie chcę czytać co chwilę "noob" pod swoim adresem. Niestety większość "społeczności" jest negatywnie nastawiona do nowych (sądząc po forach).
Mój hype zmarł właśnie śmiercią tragiczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy jeśli się przerwie pobieranie klienta, a potem kliknie znowu na gw2.exe, to będzie pobierać wszystko od zera, czy od momentu, w którym skończył?

Tevlok---> przesadzasz trochę imo, gw2 będzie miało na pewno sporo nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 14:49, szmarcin napisał:


Czemu za późno? Ktoś kupuje w ogóle kolekcjonerkę stricte dla bety?
Inna sprawa - będą też kolejne beta weekendy.

@Tevlok: nie przejmuj się, jak nie będziesz podchodził do sprawy "co to nie ja, 5 lat w WoW łupałem", tylko z odrobiną pokory, to nikt Cię od noobów wyzywać nie będzie. Najważniejsze znaleźć gildię (albo kilka), bo bez tego w GW, a zgaduję, że i GW2, ani rusz. A potem to już z górki.
W żadnym MMO nie idzie nic praktycznie zrobić z randomami, więc wątpię, żeby tu było inaczej. Szczególnie po tym, co zobaczyłem w filmikach z Explorable mode w lochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale WoW odstawiłem w czasach TBC i nigdy do niego nie wróciłem... *grin*
Więc może jest dla mnie jakaś nadzieja.

Gram... naprawcie forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 16:43, Budo napisał:

Ktoś wie, czy jeśli się przerwie pobieranie klienta, a potem kliknie znowu na gw2.exe,
to będzie pobierać wszystko od zera, czy od momentu, w którym skończył?



Sytuacja ta sama co w GW1, pobiera pliki i pakuje je potem w jeden wielki gw2.dat. Jak przerwiesz,, to nie sciąga już tych plików co przedtem pobrało.

Co do serwerów i ich zajętości to na reddicie też pojawiła się lista podobna co na guru, ale chyba częsciej aktualizowana: http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/srmfg/homeworlds_of_various_online_communities_for/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się