AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2012 o 00:06, Arhoz napisał:

Nowy gracz dostaje wszystkiego za dużo na start i ciężko ogarnąć.


Trudno jest niestety ogarnąć wielką grę MMO robioną od 3 lat, mającą 7-letnią tradycję, aspirującą by starczyć na miesiące rozrywki, w cztery godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 00:20, Arhoz napisał:

Nie mogę edytować, nie wiem dlaczego.


Bo użytkownicy mogą edytować posty do 5 minut po dodaniu takowego. Później już nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 00:15, Daelor napisał:

Trudno jest niestety ogarnąć wielką grę MMO robioną od 3 lat, mającą 7-letnią tradycję,
aspirującą by starczyć na miesiące rozrywki, w cztery godziny.


Podejżewam że WoWa też nie zrobili w pół roku a jakoś dało się idealnie wszystko rozwiązać.
W GW2 już mnie denerwuje poruszanie się postaci, jest takie typowe dla tych Koreańskich darmówych MMORPG.
Świetną grafikę i realistyczne poruszanie się postaci udało się ostatnio uzyskać w grze FFXIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 21:57, Graffis napisał:

Który serwer stanowi cokolwiek na wzór narodowego bastionu Polaków w GW2? Jestem dalece
nie przekonany do tego pomysłu, by się z rodakami stykać... ale w becie mozna to własnie
przetestować ;)


Blacktide, ale był pełen praktycznie od momentu jak wystartowała beta. Nie jest to dobry pomysł jak Rosjanie i Polacy wybierają wspólny serwer do gry ;]
Nie wiem czy jest jakiś rezerwowy, można to sprawdzić najlepiej na gw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry w GW2 całkiem pozytywne :) Nie licząc problemów z logowaniem, obecnie jest w miarę luźno, więc nie ma w tej chwili z tym problemów.
Gram na lapku, który ma w sobie:
Intel core 2 duo 1,6 GHz
Radeon HD 2600 256 MB ram
3 GB ram
Czyli ogólnie sprzęt poniżej minimalnych wymagań :)
Jednak gra na minimalnych chodzi całkiem znośnie i wygląda też nie najgorzej, myślałem, że będzie gorzej :)
Potrafi jednak przyciąć przy większej ilości graczy, ale to mają i ludzie z lepszym sprzętem.
W tej chwili udało mi się wejść do 3 większych miast: Hoelbrek i Divinitys Reach działa ładnie, ale za to w Lions Arch niestety już dosyć mocno gra ścina przez większość czasu :<
Udało mi się też pograć parę meczy w structured pvp i grało się też przyjemnie choć chaotycznie i pewnie sporo czasu minie zanim się ten chaos okiełzna. Za to wydajność w pvp jest najlepsza i GW2 tam chodzi mi najpłynniej co mnie bardzo cieszy :)

PS Odradzam minimalizowanie gry, wielu osobom wtedy GW2 się wiesza i trzeba restartować.

20120428082232

20120428082607

20120428082620

20120428082657

20120428082712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 00:22, Arhoz napisał:

ciach

Jeżeli ty gry MMO oceniasz tylko po grafice to gratuluje podejścia. A w WoWie wcale nie było na początku tak różowo, masakryczne lagi były nawet parę miesięcy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Ta gra jest po prostu świetna. Jest tyle rzeczy do roboty. W ogóle nie jest nudna, a zadania nie są monotonne.

Co do jakości rozgrywki to nie narzekam. Brak laggów, żadnego drastyczne spadku FPS nie widać. Gra się po prostu płynnie,
a gram na Toshibie L650D: 3 rdzeniowy AMD Phenom II 1,8 GHz, ATI Radeon HD 4500 Series. 4 GB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 10:38, Piotrbov napisał:

Kurczę. Ta gra jest po prostu świetna. Jest tyle rzeczy do roboty. W ogóle nie jest nudna,
a zadania nie są monotonne.


Nie chcę psuć zabawy, ale grałeś w to ledwo parę godzin :P
Cieszę się, że wrażenia pozytywne, wrzucajcie screeny na forum OLA :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak zobaczycie żółto-czarnego charra w liliowym armorze, to znaczy, że to ja, pisać do Budo jak coś, serwer Whiteside Ridge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:22, Daelor napisał:

Nie chcę psuć zabawy, ale grałeś w to ledwo parę godzin :P
Cieszę się, że wrażenia pozytywne, wrzucajcie screeny na forum OLA :>


Nie chcę grać za długo, bym sobie za bardzo fabuły nie spoilerował. Właśnie skończyłem testowanie Necro i biorę się za Rangera niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:51, zerohunter napisał:

Co to jest w czerwonej kulce, że zwykle masz 290 a na paru skrinach ponad 10 tysięcy?


To jest HP.
Normalnie w PvE mam te kilkaset HP póki co, a te kilkanaście tysięcy to się robiło po zeskalowaniu mojej postaci do max lvlu pod granie pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się