AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Na allegro pojawiły sie klucze do GW2.
Bardzo duża rozbieżność cen za edycję standardową (od 140 do ponad 200zł).
Zastanawiam się tylko czy nie jest to oszustwo. Koleś ma ponad 1200 pozytywnych komentarzy i tylko jednego starego negatywa.
Czemu ten klucz jest tak tani? Trochę boję się kupować, ale nie wydaje mi się, żeby to było oszustwo(?).
Może ktoś już zamawiał klucz na allegro? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 21:06, 1096 napisał:

Na allegro pojawiły sie klucze do GW2.
Bardzo duża rozbieżność cen za edycję standardową (od 140 do ponad 200zł).
Zastanawiam się tylko czy nie jest to oszustwo. Koleś ma ponad 1200 pozytywnych komentarzy
i tylko jednego starego negatywa.
Czemu ten klucz jest tak tani? Trochę boję się kupować, ale nie wydaje mi się, żeby to
było oszustwo(?).
Może ktoś już zamawiał klucz na allegro? Proszę o poradę

Ja już nie kupię klucza na allegro, proponuję się nie bawić w preordery teraz tylko poczekać na premierę i pomyśleć o znalezieniu najlepszej oferty na chwilę przed premierą. Allegro się wzięło za minecrafta, może się weźmie i za resztę wałków..
Jeśli w aukcji schodzi nierzadko 120 kluczy które są ok, to wystarczy 10 aukcji i już te 1200 komentarzy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba dołożyć trochę i kupić klucz z pewnego źródła - czasami na inexus i keye.pl pojawiają się kody prepurchase, na pewno będą też zwykłe, przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 21:37, zerohunter napisał:

Ciekawe te skriny, dalej jest tak fajnie eksplorować świat jak w GW1?


I to jak. Wiedząc, że to tylko beta i prędzej, czy później to co zrobiłem zostanie skasowane, ja gram, i gram, i gram i nie mogę przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 21:37, zerohunter napisał:

Ciekawe te skriny, dalej jest tak fajnie eksplorować świat jak w GW1?

O wiele, wiele lepiej. Nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałem tyle godzin jednego dnia.
Chciałbym zobaczyć minę ludzi z blizza jak zobaczyli betę. I dobrze, że premierę D3 zapowiedzieli bo by się mogła opóźnić;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 01:58, Pernia napisał:

Czuć wogole jakiś klimat z jedynki?


I to jak. Poprzez muzykę, różne smaczki, nawiązujące do GW1, grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 01:20, Kopiec napisał:

A co ma wspólnego Diablo 3 z GW2?

Już wyjaśniam. To samo co Duke Nukem Forever i WoW. Twórcy pierwszego grali namiętnie w WoW-a więc był to kolejny powód opóźnienia wydania gry. Nie jest tajemnicą, że w blizzie pocinają we wszystko co popadnie więc porównanie zatem jest uzasadnione.

Na SS pvp oraz event polegający na przejęciu wioski centaurów.

20120429104414

20120429104426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 01:58, Pernia napisał:

Czuć wogole jakiś klimat z jedynki?


Na pewno. Sama gra jest inna, ale są nawiązania (nazwiska, przedmioty, miejsca, historia), muzyka jest bardzo podobna, lokacje są odwzorowane podobnie (tylko lepiej). Widać, że to następca. Sterowanie jest niemal takie samo- ja musiałem tylko przestawić autobieg na r i closest target na shift, reszta identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj Snerfetka będąca wężem, sycząca i przytulająca dwie niewiasty.

W końcu MMO które mnie nie znudzi po 4 dniach, bo zwykle po takiej liczbie dni dziennik miałem zawalony misjami pobocznymi, których nie chciało mi się wykonywać. A tutaj elegancko. Zacząłem załować, ze nie odzyskałem swojego konta z GW1 i nie będę miał tych tytułów. Okropnie nie podoba mi się ekwipunek. Mam nadzieje, ze będą do GW2 jakieś addony, żeby zrobić taką wielką ścianę kwadracików. Chyba, ze już tak można, a ja nie umiem. Tak czy inaczej gra mi się bardzo fajnie, tylko, ze teraz jak pograłem różnymi klasami, pooglądałem skille to tym bardziej nie wiem kim grać. Czemu ja muszę mieć takie problemy. Taki Budo od początku wiedział, ze będzie grał Charrem Warriorem w liliowej zbroi.
BTW mchowa to była 2x zielony + żółty. ;]

EDIT, ojezu, dopiero teraz jak otworzyłem te screeny to zobaczyłem, że ta jedna postać to facet a nie kobita. GJ Anet.

20120429120630

20120429120653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Głównie do osób, które mogą już uczestniczyć w beta testach.

1. Czy rasy różnią się od siebie czymś poza tymi dodatkowymi umiejętnościami (np. zamiana w zwierzęta). Czy np. jesli chcemy grać wojownikiem to lepiej wybrać charra/norna bo jest silniejszy, a jeśli wolimy maga to lepiej np. asure, bo ma jakieś bonusy do magii?

2. Czy to jaki pancerz (lekki/średni/ciężki) nosimy zależy od rasy czy klasy?

3. Subiektywnie. Która rasa według was ma najlepszą, najużyteczniejszą dodatkową umiejętność?

4. Jak zdobywa się umiejętności. Jest tak jak w jedynce? Jest specjalny NPC, u którego dane umiejętności się kupuje?

Bardzo proszę o odpowiedzi :)

Jak jakieś pytanie sobie przypomnę do zadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się