AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 18:41, zerohunter napisał:

A to te rasy mają jakiś straszny wpływ że wszyscy podjarani?


No ja się jaram jak dziecko, bo sylvari i asurą jeszcze nie było dane nam zagrać, a tak to zagramy, potestujemy i zobaczymy ich startowe lokacje. W becie chciałem dokładnie wybrać jaką postacią będę grał po premierze, żeby od razu ją zrobić i zacząć pykać i właśnie dlatego nie mogę się doczekać kolejnego eventu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeca miał być charr u Ciebie?
Ze mnie tradycjonalista, więc dziwności tworzyć pewnie nie będę: sylvari łowca, norn wojownik itd tak, by wykorzystać każdą rasę. Nie wiem tylko jak z charrami, bo boję się, że nie będę mógł patrzyć na ich animacje w ruchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 20:24, Buachu napisał:

Da się jeszcze zakupić pre-purchase z 3dniowym headstartem i dostępem do bet? czy pozostaje
już jedynie pre-order ?



https://buy.guildwars2.com/en/

Azra---> no tak, ale przetestować chcę wszystkie opcje- a nuż mnie sylvari chwycą za serce i nic nie poradzę, będzie liściasty Budo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2012 o 20:27, Budo napisał:

Azra---> no tak, ale przetestować chcę wszystkie opcje- a nuż mnie sylvari chwycą
za serce i nic nie poradzę, będzie liściasty Budo :)


Mchowy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę założyć konta na GW2...

502 - Web server received an invalid response while acting as a gateway or proxy server.

Chyba to przez to, że tyle serwery przeciążone, a nie z mojej strony coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 10:31, Ostrowiak napisał:

wczorej było tylko dla premiumowców, beka on you XDXD

OMG stary, tekst na poziomie gimbusa. Napisał wyraźnie "Od 9:00 na powyższej stronie można wyrwać 20 000 kluczy do bety GW2", post z dzisiejszą datą, więc twój argument jest inwalidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że zadałem gram.pl hiper, super, mega arcytrudne pytanie. Ponieważ są sprzeczne informacje co do pre-purchase, wysłałem maila do gramu. Moje pytanie brzmiało: czy klucz z EK zakupiony w pre-purchase to jest klucz beta czy też ten właściwy. Do dzisiaj nie mam odpowiedzi. Jeśli to beta i faktycznie spełnią swoje zapowiedzi względem wysyłki EK to na 100% otrze się o UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już tu pisałem.

Ten klucz z EK co masz teraz daje ci dostęp do całej bety i do gry w grę po premierze. W ciągu 5 dni będziesz musiał wpisać kod z pudełka do EK, by mieć już pełny dostęp do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 11:04, Karanthir666 napisał:

Czyli towar niezgodny z opisem. Dziękuję.


Nie sądzę.
Jeśli dobrze pamiętam to na karcie produktu było napisane, że klucz który wyślą nie daje możliwości do pełnej gry po premierze, że trzeba będzie wpisać kod który zostanie wysłany w okresie premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 11:06, Piotrbov napisał:

zostanie wysłany w okresie premiery gry.

Właśnie o to mi chodzi. Wg. gramu EK zostanie dopiero wysłana 1 lub 2 dni przed premierą. czyli nie dość, że nie dostanę egzemplarza na 3-dniowy headstart, to jeszcze paczka raczej dojdzie do mnie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się