AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 21:30, KrisK91 napisał:

> Wie ktoś gdzie zdobyć klucz na betę ? Chciałbym sobie sprawdzić jak działa przed
zakupem.

Ten mail na twoim gramsajcie jest aktualny? Zaraz wyślę ci key.
Mam jeszcze 4 do oddania. Znajomym ku mojemu zdziwieniu nie chce się ściągać ponad 10gb
by pograć 2 dni. Jak ktoś jest jeszcze chętny niech napisze mi wiadomość przez gramsajta;
bo szkoda by keye się zmarnowały :)


Jak jeszcze jest to i ja poproszę

Spoiler

fakeeed@gmai.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie empik.com można kupić GW 2 za 169,99 zł. Jest do kupienia również Pre-order za 16,99 zł. I tu moje pytanie. Jak mam zamówić pre-order, a jak samą grę, żebym mógł zapłacić za GW2 to 169,99 minus 16,99 zł z pre-ordera? Zamawiając pre-ordera za to niecałe 17 zł, ta cena odejmuje się od ceny gry. Samego pre-ordera kupić w sklepie Empik chyba nie mogę, jedynie na stronie. Jest taka oto informacja: "Po zakupie preordera , otrzymasz od Nas kod rabatowy , który pozwoli na obniżenie ceny GW2 o wartość preordera. Ilość preorderów ograniczona. Wysyłka kodów raz w tygodniu. Kody rabatowe tylko dla kupujących na stronie sklepu www.empik.com. Nie ma możliwości łaczenia zakupów w salonie Empik i sklepu internetowego.". Jak mam to rozumieć? Najpierw mam zamówić samego pre-ordera, odebrać go w Empiku, po czym dostane kod zniżkowy i wtedy zamawiam samą grę? Rozumiem że odbiór osobisty jest możliwy w takim przypadku, zarówno pre-ordera jak i gry? Cena pre-ordera za 16,99 zł odejmie się od 169,99 zł czy będzie to kod zniżkowy za normalną cenę pre-ordera czyli 19,99 zł? I ta cena pre-ordera odejmie się do ceny gry podanej na stronie, tj. 169,99 zł?

Wiem że dużo pytań, ale nie stać mnie żeby jednorazowo wydać 200 zł na grę, a to co Empik oferuje jest bardzo kuszącą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zrozumiałem to tak:
Kupując pre-ordera, dostajesz rabacik na pełną wersję, tj. odejmujesz od niej cenę pre-ordera, ale chyba oba tep produkty musisz zakupic na stronie internetowej ("Nie ma możliwości łaczenia zakupów w salonie Empik i sklepu internetowego").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 01:18, Zb4wiciel napisał:

Ktoś słyszał o jakimś zbliżającym się giveawayu kluczy do bety GW2? Rzuciłbym okiem chętnie,
żeby nie wykładać 200zł w ciemno.


Był jeden niedawno :/
Śledź forum guildwars.pl, tam są informacje o rozdawaniu kluczy, jeśli coś się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kodów do bety:
na drugim w Polsce portalu o gw2l są w tym tygodniu konkursy i można wygrać upragnione kody.

Edit: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 15:43, IlMOD napisał:

Co do kodów do bety:
na drugim w Polsce portalu o gw2l są w tym tygodniu konkursy i można wygrać upragnione
kody.

Edit: literówka

Do ya know da answers pls? http://guildwars2.com.pl/zgarnij-30-kluczy-do-ostatniego-bwe-gw2/
Jestem okropny, chce wykorzystac wiedze ludzi z forum dla własnej uciechy z gry w betę.
Ale czy mimo to, ktoś mi wspomniane odpowiedzi poda? Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2012 o 16:48, akwyx napisał:

Do ya know da answers pls? http://guildwars2.com.pl/zgarnij-30-kluczy-do-ostatniego-bwe-gw2/
Jestem okropny, chce wykorzystac wiedze ludzi z forum dla własnej uciechy z gry w betę.
Ale czy mimo to, ktoś mi wspomniane odpowiedzi poda? Proszę...


Proszę bardzo:
(odpowiedzi możesz pewnie znaleźć na ich stronie :P)
1. Ascalon
2. Asura
3. Sylvari
4. Asura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się stopować ściągania klienta do bety?
Miałem pobrane już 11% i musiałem wyłączyć. Teraz włączam i leci od nowa :(
Przy pobieraniu 250kb/s to nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się