AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2012 o 17:19, Alehor napisał:

Oczywiście. Jak zamierzasz ukończyć grę bez używania skilli skoro w grze nie ma nawet
autoatacku? :P


Tak w zasadzie, to pierwszy skill jest autoatakiem ;]
Jeśli chodzi o buildy, to zobaczymy jak bardzo rozwinie się pvp, farming itd itp- możliwe, że te elementy będą wyglądać zupełnie inaczej niż w jedynce i inne rzeczy będą się liczyć, ale zapewne w pvp build będzie nadal odgrywał ważną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 18:07, sinir napisał:

Można zlinkować konto GW1 po założeniu nowego do GW2? Proszę o szybką odpowiedź.

Chyba tylko przechodzi jakis jeden tytuł i w GW2 masz dostęp do paru bonusowych itemow. chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 18:07, sinir napisał:

Można zlinkować konto GW1 po założeniu nowego do GW2? Proszę o szybką odpowiedź.


Jakiś czas temu dali info, że jak ktoś nie zlinkował przy tworzeniu konta do GW2 swojego starego konta z jedynki, to będzie miał na to jeszcze szansę. Z tego co pamietam, to tuż przed premierą gry ma być konkretna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, czy da się przenieść pliki klienta w taki sposób, aby instalator je rozpoznał? Bo brat dostał klucz do bety i w sumie gdyby się dało oszczędzić drugi raz ściągania 15GB byłoby miło. (W sensie jak przerzucę mu pliki do katalogu z instalką, to instalator przy ściąganiu je rozpozna i uzna, że wszystko ok?)

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 20:04, ReVanMg napisał:

(W sensie jak przerzucę mu pliki do katalogu z instalką,
to instalator przy ściąganiu je rozpozna i uzna, że wszystko ok?)


Wszystko wtedy zadziała bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 20:04, ReVanMg napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź.


Musisz skopiować plik Gw2.dat (albo nawet cały folder) i załadować u kumpla. Klient nie powinien robić problemów, najwyżej dociągnie brakujące pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Congratulations!
You''ve registered your Guild Wars 2 account!

Dzięki, Alienware. :D
Niezły shitstorm był na ich stronie, 80% F5-tek kończyło się błędem #502, ale MAM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy już jest 0 keyi na alienware? NO kurde próbowałem się logować i ciągle 0 keys avalible i nie mogłem kliknąc GET KEY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 22:13, Rambos napisał:

No i super, widzę że po keyach... jak Jutro z gram.pl nie dostanę to będzie jeszcze jakaś
szansa? Cholera jasna....


Jeśli bardzo Ci zależy to na Allegro ludzie tanio sprzedają, bo wyłowili po parędziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Before this final Beta Weekend Event (and before Guild Wars 2 launches on August 28) we’ll delete all existing beta information. Every beta character and all information or items associated with them will be deleted. However, we will be preserving your beta account’s contact list so you can easily connect with your fellow beta gamers during Headstart Access or after launch.

Szkoda trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 23:31, IlMOD napisał:

Before this final Beta Weekend Event (and before Guild Wars 2 launches on August 28)
we’ll delete all existing beta information. Every beta character and all information
or items associated with them will be deleted. However, we will be preserving your beta
account’s contact list so you can easily connect with your fellow beta gamers during
Headstart Access or after launch.


Szkoda trochę.


Zapowiadali to juz wczceśniej w sumie. Btw. gemy zakupione podczas tego BWE tez zostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz do bety i chcę go sobie dodać do konta bo stary pre purchase został unieważniony (allegro i te sprawy). Na register.guildwars2... wpisuję i zaznaczam, że mam już konto GW2 ale mimo to pojawia mi się strona do zrobienia nowego konta. Na forum mogę się normalnie zalogować na starym, mam nawet klienta dostępnego do pobrania. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 10:37, Sipso2008 napisał:

Mam klucz do bety i chcę go sobie dodać do konta bo stary pre purchase został unieważniony
(allegro i te sprawy). Na register.guildwars2... wpisuję i zaznaczam, że mam już konto
GW2 ale mimo to pojawia mi się strona do zrobienia nowego konta. Na forum mogę się normalnie
zalogować na starym, mam nawet klienta dostępnego do pobrania. Ktoś wie o co chodzi?


Miałem to samo, "zarejestrowałem się" i mam teraz dwa konta w jednym :P Dokładnie to jakby to nowe konto nadpisuje stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o to aby po premierze mój nick nie mial przypadkiem tej cyferki (a ten system z cyferkami jakoś do mnie nie przemawia). Dlatego wstrzymuję się z rejestracją klucza do ostatniej chwili, ale wygląda na to, że po prostu będę musiał zrobić totalnie lewe konto tylko na tę betę. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 10:56, Kraju napisał:

Mam to samo. Może stary klucz z poprzednich testów działa?

Nie, do każdego beta weekendu wymagany jest nowy klucz (nie licząc pre-purchase).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się