AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2012 o 22:08, Alehor napisał:

> A takie pytanie bo nie mam klucza do bety, czy ten User Interface można wyłączyć,
ukryć
> ?.

w GW1 można było go wyłączyć przy użyciu kombinacji ctrl+alt+H lub ctrl+shift+H


Nie kumasz chodzi mi o GW 2 czy można wyłączyć te podświetlenia serduszka itp ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:13, Airandill napisał:

Nie kumasz chodzi mi o GW 2 czy można wyłączyć te podświetlenia serduszka itp ?.


Kumam... te rzeczy są elementami UI... i tak można je wyłączyć... razem z całą resztą interfejsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:15, Alehor napisał:

> Nie kumasz chodzi mi o GW 2 czy można wyłączyć te podświetlenia serduszka itp ?.


Kumam... te rzeczy są elementami UI... i tak można je wyłączyć... razem z całą resztą
interfejsu...


Zrozumiałem, o jezu i w każdej grze to już musi być latarnia dosłownie bo quest musi być pokazany boże, patrzysz i nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw stworzyłem sobie Inżyniera Charr. Poleciał do kosza po 20 minutach.. odpycha mnie jak Tauren w WoWie, chyba mam awersję do humanoidalnych (korekta Chrome powala, sugerowane słowo w zastępstwie dla humanoidalnych to ''oralno-genitalnych'') zwierząt.

Tego samego nie mogę natomiast powiedzieć o roślinkach. Prawie 2 godziny pograne jako Sylvari Thief z combo sztylet/pistolet. Całkiem dynamiczna rozgrywka z tymi wszystkimi doskokami itp.

Czas na trzecią postać. Która klasa jest równie dynamiczna, nakłaniająca do pozostania w ruchu jak thief?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:28, JohnSnake napisał:

Czas na trzecią postać. Która klasa jest równie dynamiczna, nakłaniająca do pozostania
w ruchu jak thief?


Wydaję mi się że mesmer z iluzjami, doskokami i teleportami. Choć gra ma ogólnie nakłaniać do ruchu w celu unikania AoE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, nie chce mi się zbytnio ściągać 17 gigowego klienta, a i czasu w weekend brak, zatem odstąpię z dobrego serca swój klucz wygrany w konkursie na gramie. Mam nadzieję, że komuś się przyda i sobie z beta weekendu skorzysta - ja poczekam na pełną wersję.

Zatem ... kto pierwszy ten lepszy!

Spoiler

FBB4MR-MVT9D-W46N-K42-9CFWHJ9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:58, Alehor napisał:

Ok dzięki, czekam na raport z gry na ultra :P


Wszystko na full, zero cięć a neta mam kiepskiego zaznaczam.
Wszystko chodzi płynnie, żadnych problemów. Optymalizacja jak sądzę zrobiona świetnie. Nawet przy evencie z kilkudziesięcioma osobami nie ma problemów, choć na ekranie dzieje się wiele. :-)

Kurde, ale mam wrażenie, że tych eventów to jednak sporo zarzucili. Aż się człowiek niekiedy może zgubić w którym bierze udział. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 23:30, HumanGhost napisał:

Kurde, ale mam wrażenie, że tych eventów to jednak sporo zarzucili. Aż się człowiek niekiedy
może zgubić w którym bierze udział. ;]


Właśnie tego się obawiałem... 28 sierpnia moje życie towarzyskie umrze (jakbym kiedykolwiek miał jakieś LOL)* w WoWa nie grałem dlatego że jestem totalną dziwką na achievementy i prawdopodobnie bymnie wyrobił, właśnie oglądam stream''a Totalbiscuit''a na Twitch''u i powoli zaczyna mnie to przerażać. Achievementy zdobywa się dosłownie za wszystko, eventów jest tak dużo że gośc nie wie czym się zająć. Dalej męczy mnie wybór klasy... Moim mainem z pewnością będzie human, prawdopodobnie thief ale z każdą chwilą thief przekonuje mnie coraz mniej. W pierwszej części GW moim mainem był necro, jednak w "dwójce" jego skille i wymuszenia względem posiadania minionów strasznie mnie odpychają. Gra ktoś może nekrosiem i mógłby to skomentować?

*

Spoiler

ostatnio tego życia towarzyskiego mam dość, robię za poduszkę do wypłakiwania się dla wszystkich do okoła, bycie cierpliwym i tolerancyjnym słuchaczem zaczyna mnie męczyć :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:08, Daelor napisał:

Nerdgasm, znajdź mu jeszcze coś na kształt Oaken aegis i będziesz przenośnym klombem
<3


Przenośny klomb raz, wstrząśnięty niemieszany <3
Na drugim zdjęciu razem z tatą, tata trochę mniej przenośny xD

20120721001935

20120721001947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Włączam grę, loguję się, a potem klikam Play i... no właśnie, nic się nie dzieje. Okienko znika, w menedżerze zadań nie widzę żadnego procesu, który by mi się kojarzył z GW. Ktoś wie what the fuck? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pograłem za wiele, 5 poziom Nord Warrior ale powiem że gra jest super, interface intuicyjny, nie ma takiego chaosu i przytłoczenia jakiego się spodziewałem. Ech szkoda że człowiek nie ma tyle czasu już na gre co kiedyś, ale kupię i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:26, Alehor napisał:

łał to jest racial? Czy poprostu działanie questa/eventa?


Quest. W jednym zamienią cię w świnię, a w innym w kozackiego mosshearta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:45, Budo napisał:


Quest. W jednym zamienią cię w świnię, a w innym w kozackiego mosshearta :))


Quest ze świnią i truflami widziałem już na materiałach TB i Jessiego Coxa. Jak prezentuje się Capital City of Sylvari? Na żadnym streamie nie moge tego zlokalizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:46, Alehor napisał:

Quest ze świnią i truflami widziałem już na materiałach TB i Jessiego Coxa. Jak prezentuje
się Capital City of Sylvari? Na żadnym streamie nie moge tego zlokalizować :P


Nie wiem, nie byłem :P
Duże drzewo, podejrzewam, że wszystko wokół będzie cukierkowe i wściekłozielono-purpurowe. Generalnie lokacje sylvari średnio mi odpowiadają, wszystko tak oczojebne za przeproszeniem, że masakra ;]
Dzisiaj pograłem tylko ze 2 godzinki, więcej połażę jutro i w niedzielę, w tym i zwiedzę miasto. Charr jednak bardziej mi pasuje na tę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako trzecią postać zrobiłem człowiekowatego elementalistę. Podoba mi się to, że wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia zyskujemy dostęp do kolejnych żywiołów, więc nie jesteśmy przypisani do mocy np. ognia do końca rozgrywki.

Mimo wszystko i tak muszę zrezygnować z kupna tej gry. Mój komputer na każdych możliwych ustawieniach strasznie się krztusi, zwłaszcza gdy gram dłużej jak 2 godziny. Zdecydowanie czas na upgrade sprzętu, ale miałem cichą nadzieję że jeszcze na GW2 spokojnie się załapie. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booooskiee i tyle, open eventami biję i pomysłowością biję na głowę Rifta, jeśli ktoś gra na zaczynał grę na desolation, to z kumplem jedziemy od zera i zapraszamy do party ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:30, Maciejas napisał:

Mam problem. Włączam grę, loguję się, a potem klikam Play i... no właśnie, nic się nie
dzieje. Okienko znika, w menedżerze zadań nie widzę żadnego procesu, który by mi się
kojarzył z GW. Ktoś wie what the fuck? :<


Wywal -image ze skrótu jeśli używałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na plus poprawa działania w stosunku do poprzedniej bety, mogę sobie ustawić detale na max i jest nawet ok. Na minus dziwnie długi czas doczytywania modeli (co jeszcze jestem w stanie zrozumieć od czasu do czasu) i... mapy? Nie wiem od czego to zależy, ale jak przeniosę się do nowej lokacji, to na minimapie mam czarne tło z naniesionymi punktami. Niby nic, ale upierdliwe.

Sylvari wyglądają całkiem ok, wygląd mają całkiem pomysłowy, jak ktoś chce to może mieć na głowie grzybowy kapelusz. Ogólem fajne roślinki, choć na początku ich otoczenie mi mocno dawało po oczach, na szczęście albo się przyzwyczaiłem, albo dalej jest lepiej. Miasto też w porządku, ale przez wiele poziomów jeden pod drugim trochę niwygodnie czyta się minimapę. A, i transport za pomocą nasiona dmuchawca uważam za kretyński trochę. Ale co kto lubi. ;P

Z Asurami natomiast miałem tylko kontakt przez parę minut... Ale sposób poruszania się i wykonywania uników jest świetny.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się