AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2012 o 11:21, Ostrowiak napisał:

Polski Polak Pl zaklepane

No nie wiem czy to będzie akurat powód do dumy mieć taki nick. Ja (i zdecydowana większość graczy) unika postaci z dopiskiem Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 11:31, Karanthir666 napisał:

> Polski Polak Pl zaklepane
No nie wiem czy to będzie akurat powód do dumy mieć taki nick. Ja (i zdecydowana większość
graczy) unika postaci z dopiskiem Pl.


Ostry trolluje, tak tylko mówię ;]
Ja chyba też zaklepię któryś z nicków, które widziałem u cinusa, zapadły mi w pamięć wędzony pomidor, kotlet leczniczy i porucznik kalafior. To ostatnie dobrze pasuje do sylvari :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 11:36, Ostrowiak napisał:

niby dlaczego wstydzić się własnej narodowości?

Bo w grach mamy niezbyt dobrą opinię. Oczywiście, większość przez jednostki, ale Pl jest zbyt rozpoznawalne i się ustarło, że każdy polak to noob itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 11:42, Budo napisał:

Ja chyba też zaklepię któryś z nicków, które widziałem u cinusa, zapadły mi w pamięć
wędzony pomidor, kotlet leczniczy i porucznik kalafior. To ostatnie dobrze pasuje do
sylvari :))


Ja dla Sylvari biorę Lesny Kalafior :P

Swoją drogą jak ktoś potrzebuje inspiracji co do śmiesznego nicka to może tutaj poszukać: https://www.dropbox.com/sh/vrw9jd97vz19qqj/B5MFhz3xI9 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 11:57, Ostrowiak napisał:

zamiast bać się owej opinii należy wyrabiać własną, pozytywną

Przede wszystkim, to ja się nie boję opinii. W ogóle nie daję po sobie poznać, że jestem polakiem. To żaden powód do dumy. Wręcz przeciwnie. Wstyd jak cholera. I nie piszę teraz w kontekscie gier, ale ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 12:02, Karanthir666 napisał:

> zamiast bać się owej opinii należy wyrabiać własną, pozytywną
Przede wszystkim, to ja się nie boję opinii. W ogóle nie daję po sobie poznać, że jestem
polakiem. To żaden powód do dumy. Wręcz przeciwnie. Wstyd jak cholera. I nie piszę teraz
w kontekscie gier, ale ogólnie.


ahahaha

oh lol

nie, zaraz, ty tak na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 12:19, Karanthir666 napisał:

Nie boli. Jedynie wkurza mnie śmianie się z moich przekonań.


Sorry Winnetou, ale jak są one głupie (przynajmniej dla mnie) to się nie dziw że się śmieją. Wstydzić się własnej narodowości, no daj spokój. ;)

A co do GieWu2 - da się jeszcze gdzieś kupić z trzydniowym headstartem (w Polsce)? Niby widziałem takie na allegro ale jakoś zaufania zbytniego do serwisów aukcyjnych nigdy nie miałem. A trzy dni wcześniej kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:05, Reffanov napisał:

Sorry Winnetou, ale jak są one głupie (przynajmniej dla mnie) to się nie dziw że się śmieją. Wstydzić się własnej narodowości, no daj spokój. ;)


Nie zgodzę się. Ma prawo do własnych przekonań, a my choć się z nimi nie zgadzamy, prawa do wyszydzania nie mamy. Takie wyśmiewanie niepotrzebnie nakręca atmosferę ;)

Do rzeczy jednak.
Grał ktoś w keg brawl? Dla mnie świetny kandydat do zastąpienia ATeków śnieżkowych. potrzeba tylko kilku szlifów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 14:05, Reffanov napisał:

Sorry Winnetou, ale jak są one głupie (przynajmniej dla mnie) to się nie dziw że się
śmieją. Wstydzić się własnej narodowości, no daj spokój. ;)

Póki co nie mam żadnych powodów do bycia dumnym, że jestem polakiem. Więc proszę uszanować moje zdanie. Ale koniec offtopu.

Dnia 24.07.2012 o 14:05, Reffanov napisał:

A co do GieWu2 - da się jeszcze gdzieś kupić z trzydniowym headstartem (w Polsce)? Niby
widziałem takie na allegro ale jakoś zaufania zbytniego do serwisów aukcyjnych nigdy
nie miałem. A trzy dni wcześniej kuszą.

Wątpię. Jak nie ma na oficjalnej stronie pre-purchase to zostają tylko aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się