AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2012 o 01:00, sonnyACE napisał:

mam pytanie do osob, ktore graly gurdianem: czy ta klasa to taki typowy tank/supporter
bez dmg''a, czy tez moze dobry dmg wyciagnac np. podczac expienia?


Guardian ma spory dmg i całkiem sporą wytrzymałość, ale tankiem nie jest. W tej grze nie ma tanków.
Ogólnie guardianem można supportować innych, ale też nie ma on problemów z grą solo, DMGu mu nie zabraknie.

Tak w ogóle to pojawiło się oficjalne info o godzinach startu: https://www.guildwars2.com/en/news/the-final-countdown-guild-wars-2-launch-times/
Z tego co tu pisze to headstart może się zacząć (ale nie musi) nawet 3 godziny przed czasem, czyli u nas w sobotę o 6 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a orientujesz sie, czy bedzie jakas mozliwosc wczesniejszego pobrania klienta gry z internetu? moj naped od swiat jest zepsuty, a 200 zlotych za gre to i tak duzo, nie chce dodatkowych wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 01:11, sonnyACE napisał:

a orientujesz sie, czy bedzie jakas mozliwosc wczesniejszego pobrania klienta gry z internetu?
moj naped od swiat jest zepsuty, a 200 zlotych za gre to i tak duzo, nie chce dodatkowych
wydatkow.


Klienta można pobierać już od bodajże kwietnia.
Zresztą jakbyś przeczytał to co podałem w linku w poście wyżej to byś znalazł odpowiedź na to pytanie ;)

Download the Client today: If you’ve registered your pre-purchase or pre-order and created your Guild Wars account you can go to account management today and download the client. Be sure to update the client periodically to minimize your download at launch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 01:19, sonnyACE napisał:

dzieki za pomoc, nastepnym razem spojrze na podpiete :)


Tu akurat chodziło mi o post, który był odpowiedzią na Twoje pytanie odnośnie guardiana, akurat w podpiętym poście nie ma niczego ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2012 o 01:21, cinus2 napisał:

Tu akurat chodziło mi o post, który był odpowiedzią na Twoje pytanie odnośnie guardiana,
akurat w podpiętym poście nie ma niczego ciekawego :P

mam ustawione 50 postow na stronie i moje pytanie akurat rozpoczelo nowa, stad nieporozumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 08:37, HumanGhost napisał:

Zarejestrowałem klucz z pre-ordera i co? Gdzieś się pojawia informacja, że został zarejestrowany?
Nigdzie tego nie widzę.


Spróbuj się zalogować na konto i tyle. Jeśli uda się zalogować to znaczy, że jest zarejestrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Izrafel92
Na spoko można było grać :) Jeszcze zapewne gra w dniu premiery będzie jeszcze lepiej zoptymalizowana także luz. Jedynie powiem szczerze że jak wszedłem na World vs World i wbiłem w masę tłuczących się ludzi to wtedy no nie bardzo mogłem pograć:P ale to też jakbym ustawił może najnajgorsze to by dało rade. Poza tym widzę że masz g6 HP a ja mam g7. Grafikę masz taką samą ale procek masz trochę lepszy niż mój i ekran mniejszy o 2 cale także pograsz bo podkreślam że gre zoptymalizują jeszcze :) Pamiętaj o najnowszyych sterownikach tylko itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tych wszystkich testach, orientujecie sie moze, czy sa juz jakies wstepne ustalenia ktore servery beda najbardziej zaludnione na poczatku? nie chcialbym stworzyc postaci na servie, ktore bedzie stac "pusty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 09:10, Piotrbov napisał:

Spróbuj się zalogować na konto i tyle. Jeśli uda się zalogować to znaczy, że jest zarejestrowany.


Zalogować się na konto na stronie guildwars2.com mogłem już wcześniej. Chodzi o to czy gdzieś widać, że kod został poprawnie zarejestrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się