AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2012 o 08:38, Ostrowiak napisał:

to se dociep na przód warhamster i ujdzie

1-day-headstartowcy zaiste łączą się w bólu jak jasna cholera


Przynajmniej nie będziecie marnować czasu na siedzenie przy kompie z rana i próby wbitki na serwer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 08:41, Budo napisał:

Przynajmniej nie będziecie marnować czasu na siedzenie przy kompie z rana i próby wbitki na serwer ;]


Hehehe właśnie taką mam nadzieję, że największe problemy będą na samym początku i przez weekend ArenaNet jakoś sobie z nimi poradzi, abyśmy w poniedziałek juz mogli spokojnie wszystko ogarnąć bez zwiech i błędów logowania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A w ogóle jak udało mi się na chwilę zalogować zanim mnie wyrzuciło, to 3 serwery były już full :)
Pewnie pozmieniają pojemności jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to dla mnie porażka, ciężko cokolwiek zrobić - jak nie problem z loginem, to potem problem, aby w oogle coś zaskoczyło po wciśnięciu "play", albo wyrzucanie na puplit ;) Próbuję zrobić nową postać, dochodzi do końca filmiku po słowach This is my story i black screen sie rzuca w oczy, jedynie co to mogę zamknąć cały proces. Postacie zrobione jak daję play to znów problemy z loginem, po paru takich próbach crash do windy i znów próby logowania po kilka razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chciałem sobie przed pracą chociaż postać zrobić, wstałem 2 godziny przed czasem. Nope. Od dzisiaj hejtuję ArenaNet, nawet porządnego klona wowa nie potrafią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo na tweeterze widać sam ciąg wpisów areny...się postarali z tą wcześniejszą premierą nie ma co :D Mam nadzieję, że od wtorku będzie śmigać, bo pewnie wtedy będzie najwięsza fala graczy i logowań. Nie pozostaje mi nic innego niż łączyć w ... bólu i nadziei dla tych przed-przed premierowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:05, qq_MoaR napisał:

Znajomy miał mi zarezerwować nick..ktoś już zajął po 6, a nie był on jakiś popularny
-__________-

Coz, ja sie zalogowalam dokladnie o 6 i moj nick tez byl juz zajety. Na szczescie cala reszta nickow jest dosc oryginalna wiec udalo mi sie stworzyc 4 postacie bez problemu.

Jak na razie gra sie swietnie tylko czesto rozlacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:32, Indoctrine napisał:

Jak rozumiem można już grać jak ma się kluczyk przedstartowy?
Niestety mojego nie przyjmuje...

https://register.guildwars2.com/

Jak masz konto to klikasz masz konto i jedziesz, jeśli nadal nie przyjmuje to pisz do Anetki, że coś nie teges, albo ochrzań gościa, który Ci to sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,
Jak szybko można dostać się z lokacji startowej do Hooligan''s Route, aby otrzymać Portal Stone i zdobyć przedmioty za punkty z HoM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:21, Eilene napisał:

Jak na razie gra sie swietnie tylko czesto rozlacza.


To zapewne przez deszcz. :-)

A tak sobie dzisiaj myślałem, że przecież w zasadzie chyba nigdy nie było tak, żeby jakaś większa gra online w dniu otwarcia serwerów działała bezproblemowo. I że w związku z tym wszyscy ci frajerzy z headstartami będą służyć jako mięso armatnie dla testowania serwerów. :-P
Guess i was right. ;-)

Mam nadzieję, że do wtorku się z tym jakoś ogarną bo inaczej dopiero będzie hate, jak przy Dablo 3. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:43, 1096 napisał:

Pytanko,
Jak szybko można dostać się z lokacji startowej do Hooligan''s Route, aby otrzymać Portal
Stone i zdobyć przedmioty za punkty z HoM?


Nie wiem jak inną rasą, ale jak grasz ludziem to na starcie w Divinitys Reach masz aktywny teleport Dwayna waypont. Stamtąd idziesz prosto na północ do centrum. na mapie będziesz miał zaznaczoną na fioletowo asurianską bramę - przenosi do LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Gramowiczów :). Mam takie pytanko, czy orientuje się ktoś o jakiejś polskiej gildii dla casuali typu mężatych/dzieciatych (jak ja >.>) co chcą sobie pograć z fajną ekipą ale bez hardcoru i jeśli są jakieś rajdy to zaczynające się najlepiej o 20. Do tego czasu jestem w angielskim community z takimi założeniami, ale wolałabym bawić się jednak w gronie rodaków :). Dzięki z góry za wszelakie informacje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:01, Budo napisał:


Chciałem sobie przed pracą chociaż postać zrobić, wstałem 2 godziny przed czasem. Nope.
Od dzisiaj hejtuję ArenaNet, nawet porządnego klona wowa nie potrafią zrobić.


Nie przesadzaj. Każda gra mmo to klon Wowa (tak jakby wow był pierwszy). Nie pamiętasz co było przy starcie Wowa? Poziom pomocy technicznej jak za tytuł za który płaci się raz jest naprawdę duży. Nie ma sensu wynajmować 3 razy tyle serwerów, jak za 2 dni będzie można i w godzinach szczytu zalogowac się z marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 12:12, Boguslav4 napisał:

Nie przesadzaj.


A Ty wiesz co to sarkazm jest? ;]

Hehe z tego co widzę to sporo osób narzeka na trudność z wyborem nicku. Chyba jednak sporo osób je zarezerwowało w podanym terminie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się