AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mam to samo. Co prawda nie przeszkadza to w zalogowaniu się czy graniu, ale jednak też wolałbym mieć potwierdzony mail. Może trzeba poczekać i sami to naprawią. Jak nie to wyśle się zgłoszenie do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 14:30, KamyK_84 napisał:

Próbuje potwierdzić adres e-mail ale ciągle wyskakuje "Failure". O co tu chodzi?


To znany błąd. Pisali o tym na twitterze, że postarają się to naprawić asap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 15:52, hasturius napisał:

> > dobra jest 28 więcj już można grać na pudełkowym keyu. Ale jak to cholerstwo
dodać?
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&pid=3921

no nie za bardzo - bo po rejestracji preorderu już mnie o nic nie pyta , tylko loguje

aaaaa... okey podłapałem, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gdy próbuję podłączyć się do GW2 wyskakuje mi błąd 42.0.9001 itp..że nie mogę podłączyć się z serwerem, być może przez antywiryus, firewall itp. Wyłączyłam na chwilę Nortona, mam najno9wszego klienta i cały czas nie mogę się połączyć z grą...ktoś ma może taki sam problem? Albo radę co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podziel się proszę tą wiedzą. Czy trzeba dodać kod poprzez zaznaczenie, że posiada się już konto Guild Wars czy dotyczy to tylko 1 części gry. Czy może trzeba dodać zupełnie od nowa na mailu na którym rejestrowaliśmy pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:26, Kraju napisał:

Przeczytaj wyżej posty. Serwer nie działa bo wrzucają nowego builda.

Dziękuję bardzo...sorry, że nie zwróciłam uwagi na powyższe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:24, a_g_a napisał:

Witam
Gdy próbuję podłączyć się do GW2 wyskakuje mi błąd 42.0.9001 itp..że nie mogę podłączyć
się z serwerem, być może przez antywiryus, firewall itp. Wyłączyłam na chwilę Nortona,
mam najno9wszego klienta i cały czas nie mogę się połączyć z grą...ktoś ma może taki
sam problem? Albo radę co zrobić?


Próbuj, próbuj, aż się uda. Ja już od 10 minut siedzę w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:29, Piotrbov napisał:


Próbuj, próbuj, aż się uda. Ja już od 10 minut siedzę w grze.

:) Ja też byłam na moim pre-orderze od poniedziałku. Niestety wylogowałam się, żeby dodać klucz pełnej wersji i teraz za nic nie mogę zalogować się. Ale koledzy wyżej mówią że wprowadzane są jakieś zmiany na serwerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj post przywalony zostal innymi. Ponawiam pytanie bo to troche pilne. Mianowicie jak zdobywa sie skore w tej grze? ta na zbroje? bo umiem tylko zdobywac ja rozwalajac jakies przypadkowe itemy....w necie tylko o tym salvage znajduje a to chyba byloby glupie gdyby to byl jedyny sposob? mozna jakos skorowac moby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się