AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 18:14, Ilona napisał:

> Witam,
> Mam problem, otóż aktywowałem 1-dniowy headstart od gram.pl, jak ulepszyć konto
do wersji
> pudełkowej?

Ze strony głównej gw 2 wejdź w link register

Step One: Register Your Serial Code - wpisz nowy klucz z pudełka
Do you have a Guild Wars account? - wciśnij YES i wpisz dane konta do którego chcesz
dodać klucz



Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zalogowaniem się na konto do pierwszego Guild Warsa. Konto było nieużywane przez dwa lata. Rejestrując się na stronie GW2, przypomniałem sobie o koncie do "jedynki", za które mogę dostać jakieś nagrody w "dwójce".
Niestety gdy wpisuję poprawne dane w kliencie GW, wyskakuje mi komunikat o błędnych danych logowania. Jestem pewien, że są w 100% poprawne, bo:

- Nowe hasło, o które poprosiłem, zostało przysłane na maila używanego do logowania
- Imię postaci jest poprawne, bo posiadam screena z jej nickiem
- Hasło świeżo zrestartowane

Co dziwne, na stronie GW2 loguję się bez problemu. I teraz mam problem, czy zarejestrować Guild Wars 2 na tym koncie, czy stworzyć zupełnie nowe? Ewidentnie coś z nim jest nie tak, ale z drugiej strony miło by było otrzymać coś za spędzone godziny w pierwszej części. Co radzicie?

PS - Na stronie Hall of Monuments nie wykrywa mojej postaci z GW jeśli to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w GW2 jest depozyt? Gram Nornem i trochę już szukałem ale niestety bez skutku... Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu nie moge zalozyc gildi ? ; p moze cos zle robie ? . Wchodze do zakladki "G" , stworz gildie wpisuje wszystko, a tu nic sie nie wyswietla :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 19:52, Siupson napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w GW2 jest depozyt? Gram Nornem i trochę już szukałem
ale niestety bez skutku... Będę wdzięczny za odpowiedź.


http://wiki.guildwars2.com/wiki/Bank
Na mapie oznaczone ikonką skrzynki. I jest w każdym mieście.

@Kammell
Już od 2 dni jest ten bug.
Moją gildię nawet skasowało... a komuś się udało ją stworzyć od nowa i zająć nazwę...
Szukaj odpowiedzi od anety na twitterze albo reddicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, wiedziałem że Rata Sum mnie zabije prędzej czy później.
Jedna vista stamtąd jest przeznaczona do tego, bym co rusz z niej spadał. Jak nie kochać tego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:13, Karanthir666 napisał:

Dzisiaj odebrałem swoją kolekcjonerkę. Powiem, że była warta tych 500 zł. Sama figurka
sporych rozmiarów. Najmniej potrzebny wg. mnie to artbook :P


Oooo tak. Jak zobaczyłem na żywo figurkę, to aż zaniemówiłem. Ona jest olbrzymia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Skill Challenge Norda z lapaniem beczki , koles rzuca beczke i nie da sie jej zlapac , niewiadomo gdzie ona upadnie . Ktos juz to robil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki problem. Nie mogę stworzyć postaci. Gdy wpisuje nick, po chwili wyświetla się komunikat że nie można połączyć z serwerem i może to być wina firewall''a. Czy ktoś miał podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodko. Po włożeniu płyty do napędu i uruchomieniu jej pokazuje mi się komunikat: ''Download failed! Please check your internet connection and try again.''
Macie na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:54, 4ny4 napisał:

Witam,

mam taki problem. Nie mogę stworzyć postaci. Gdy wpisuje nick, po chwili wyświetla się
komunikat że nie można połączyć z serwerem i może to być wina firewall''a. Czy ktoś miał
podobny problem ?


Ja mam ten problem cały czas, jeśli dobrze czytam po necie to pracują nad serwerem logowania i dlatego tak jest. Nie jesteś sam ;) trzeba cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:09, haderQ napisał:

Ja mam ten problem cały czas, jeśli dobrze czytam po necie to pracują nad serwerem logowania
i dlatego tak jest. Nie jesteś sam ;) trzeba cierpliwie czekać.


Powiedz mi, ten sam problem powoduje, że nie można zainstalować gry? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo ani z płyty, ani z downloadera nic nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:13, Luigius napisał:

Powiedz mi, ten sam problem powoduje, że nie można zainstalować gry? Byłbym wdzięczny
za odpowiedź, bo ani z płyty, ani z downloadera nic nie idzie.


Nie mogę tego potwierdzić, ale jest to możliwe. Nie chce mnie zalogować od niecałych dwóch godzin, ja sam klucz kupiłem więc całość ściągałem z sieci i bez logowania szło cały czas na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:18, haderQ napisał:

Nie mogę tego potwierdzić, ale jest to możliwe. Nie chce mnie zalogować od niecałych
dwóch godzin, ja sam klucz kupiłem więc całość ściągałem z sieci i bez logowania szło
cały czas na max.


No cóż, gdyby tak było, to szkoda. Po całodziennych bojach z WoWem TCG i GURPSem miałem ochotę na trochę komputerowego mymyo, ale najwyraźniej ktoś nie chce, żebym się bawił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:09, haderQ napisał:

Ja mam ten problem cały czas, jeśli dobrze czytam po necie to pracują nad serwerem logowania
i dlatego tak jest. Nie jesteś sam ;) trzeba cierpliwie czekać.


No to luz. Myślałem, że tylko ja mam coś "pokićkane" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:57, Luigius napisał:

Słodko. Po włożeniu płyty do napędu i uruchomieniu jej pokazuje mi się komunikat: ''Download
failed! Please check your internet connection and try again.''
Macie na to jakiś sposób?


A nie masz przypadkiem antywira AVG ? Jesli tak to wyłącz w nim firewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się